Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 310
Абе момичета, защо не казвате, че в събота е Коледа  Shocked - изпаднах в потрес преди малко...живея с около 1-2 дена назад!!!
Сега ме хванаха лудите - нищо не е готово, меденките са изядени...ужасссс!!!

Бяхме на консултация преди малко - 9 кг е мацката, биха й тази отвратителна ваксина и сега ми е свито сърцето  Sad

Хайде чао да се заемам с нещо, че няма време!

# 16
  • Мнения: 257
Охооо,каква хубава новина, ще си имаме батко-честито CRLN !!! Дано имаш лека и безпроблемна бременност  Hug
Мия,благодарности за темата  Wink
А за меденките, които видях нямам думи...Останах с пръст в устата  Joy
vess_82, не се шашкай толкова, че времето те притиска.Ще успееш, трябва само да се организираш.От постовете ти съдя, че си доста организирана  Laughing
Мия, мерси за съвета за гърнето!Ще го имам в предвид!Тя от съвсем скоро се научи да пъха в него играчки, но се мъча да я отуча.Иначе си върши работата де.
Хайде хубав ден!

# 17
  • Мнения: 82
Честита ни нова тема!   bouquet
Напрягам си акъла за заглавие,ама нъцки-нищо не ще да сътвори таз мойта главица.  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 53
 Crazy все има някой неразбрал  hahaha Синчесчо то заглавия има,просто не сложих защото Васи прави темата и когато дойде да я украси с това което е измайсторила тя ще сложи това което е замислила. Wink

Вес ще се справиш сигурна съм  Hug Ако не свиркай да метнем някоя тава с меденки Wink

Elsun я я я издай за дядо Коледа и Снежанка Grinning Ами освен утре да отскочим ще видим,искаше мис е да сме тримата с тати.

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте!

Мия: ние снимахме Павчи с Дядо Коледа ( с голяма съпротива от негова страна ) в Мол Карфур. Снимката е 13/18 - 3.00 лв + подърък една 9/18. Това беше от Fujifilm pro photo senter

# 20
  • Мнения: 95
Честита ни нова темичка!!!

Лили - Честито, мила! Ох, така ме развълнува! И аз след моето тежко раждане щом мисля за второ, но ни е твърде рано Wink

Ох, направо ... загубих ума и дума, исках да пиша още много, ама после!

# 21
  • Мнения: 95
Забравиииххх

Мия - Благодаря!  Hug Hug Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 307
Привет и от мен,

аз днес похаймонсвах в Мол Сердика с Маргаритка и една др.мама, ама дядо Коледа не срещнахме  newsm78
То се видяло че ще се ходи до Мола на Цариградско, не може без да се снимаме с дядо Коледа  Laughing

Лиленцееееееееееееееееееее, честита новина! Страхотна е! пу пу лека  да е и много безпроблемна!!!!!

Нея, поклон пред меденките ти! а за къщите да не говорим  #Crazy Laughing

Мийко, и от мен благодаря!

Весс, споко ще се справиш!

# 23
  • София
  • Мнения: 222
Добър вечер!

Благодарско за новата тема и колажите. Аз тоя път не сколасах, ама за следващия или ако има някой за супер блейки 2010/2011 - е те там ще сме ние  Laughing

CRLN честито!!! Много се радвам! Лека бременност и здраво бебче на финала. Имаш ли предпочитания за пола - някоя сестричка за Алекс примерно Simple Smile?

За всички майсторки на меденки  bowuu и smile3501! И моите станаха да се похваля (с късмета на начинаещия) и сега се бия през ръцете да не бъркам в кутията.

Еее Вес споко бре, ще се справиш. Хващай всички да помагат. И аз съм назад в подготовката ама то да се бях спряла поне за малко, че да се организирам. Нещо времето лети напоследък.

За гърнето и игрите и при нас от скоро има наченки - събира де що свари чорапи (ако няма от краката даже си сваля) и ги тъпче вътре Simple Smile. После го взима и разнася като олимпийски огън из къщи  hahaha.

Ева има най-после две зъбчета (зъбища по-скоро) отпред отгоре и се опитва да ни хапе. Ама като гледам има и други дето са назад с зъбите като нас...

Благодаря на всички за отговорите за възглавницата!

Малко накъсано стана, но така е като не съм писала днес 5 пъти и не мога да смогна сега  Grinning.

Хайде лека и мека ....

ПС: Янечек исках да те питам ти кои ваксини беше сложила от тези за първата година? От любопитство питам...

# 24
  • Мнения: 0
Я да видя кой не доглежда. Аз тема бях пуснала (аз-Василена) още на 49-а страница, но съм пропуснала да отбележа в темата и си мислих, че все някой ще погледне - ама нейсе  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 0
Само ако може някой на другата тема да отбележи на модераторите да я заключат, че да не излизам от акаунта. Че да намеря време да сменя датичките докрай.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551298.0

# 26
  • Мнения: 15
Добър вечер!
И аз не съм изобщо редовна в писането, ама не мога да не се включа за чудесната новина.
CRLN - честито! много се радвам! желая ти една чудесна бременност, изпълнена само с приятни емоции, лека и безпроблемна!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 550

Лили прекрасна новина! Много здраве ти желая и здраво бебче на термин!

# 28
  • Мнения: 22
Здравейте мамчета Simple Smile

Благодаря ви за прекрасните пожелания , много мило ми стана Simple Smile)
Само да кажа ,че по принцип мъжо искаше едно след друго , а аз се  дърпах заради парите... по 240 лв на месец ...  Но се оказа ,че ако термина с второто бебче е преди първото да е навършило две години , се води застъпено майчинство и от 45 дена преди термин нататък ,се вземат парите като при първото. А и  плюс 120 лв за първото , докато стане на две годинки и после само парите за второто,но пак повечкото. Ей това като го разбрах си ударих дупето в тавана от радост , поне засега го вдигам , че точно ги свалих килцата  Mr. Green
Не че ви навивам ,ама който е бил заблуден като мен , може да размисли , един два месеца има време Simple Smile))
Отивам да залягам ,че утре е Коледното парти на бебоците  и трябва да сме свежи , наспани и неповръщащи Simple Smile

# 29
  • Мнения: 418

CRLN Simple Smile този път може да е съвсем различна бременност и да не наддадеш много или пък да качиш повече килца от преди ... Всяка бременност е различна но от това не зависи пола на бебето  Peace

Спомням си че аз така наддадох - 20 кг.  с голямата, 6 кг. с малката и с 25 кг. сега с Тони  ooooh!(които и до сега не мога да сваля  Embarassed Embarassed)

А това с паричките е супер  Peace Браво добре са го измислили   bouquet
Васи видях ... и сега къде ще пишем? Тук или там  newsm78

Утре трябва да се ваксинираме по план, но Тони имаше температура в неделя сутринта и се чудя дали въобще да ходя или да се обадя на лекарката и да си насрочим друг час  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт