Новата година приближава, февруарче все повече взе да подивява! 25

  • 21 117
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Привет.

Аз докато се наканя да пиша изтървах 2-3 анкети и много неща.  Mr. Green

Ника,благодаря за темата .  Hug аз си мислех,че моя е единствения луд,дето не иска да излиза след като се е къпал.Ама като прочетох за твоя съквартирант и се успокоих.  Mr. Green Mr. Green Дано Бо да оздравява !

Ел,къде още освен по бузките има ? С какво мажеш?

Теди,защо пък е с портокал млякото?  Rolling Eyes Как са го измислили...  ooooh!

Ради,витамин Д не давам. Цитрус съм й давала мандарина,пък прясно мляко не още.Яйце когато се сетя.  Mr. Green

Мяу, прекрасни ангелчетаа !  Hug и снимките на Калина също са чудесни !

Димана
спи 2 или 3 пъти на ден,като напоследък спи по-често 2 пъти. Тя пълзи и не се спира,не иска да прави крачки като я хвана за ръчички,иска да пълзи. Тоест няма да е от рано проходилите.

Нека всички бебоци да оздравяват ! Утре е толкова прекрасен празник,нека да донесе здраве Рождеството Христово !  Hug


# 16
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ники, за жалост Калина не си чопли само кожичките. Чопли се навсякъде -- рани, пъпчици миниатюрни, кожички, афти в устата си причинява... Вчера издивях, щото си разчопли едно нищо на лицето и го направи на рана. Аз съм пробвала да не ѝ се карам, но уви, не помага, това просто е мания някаква нейна (не само при притеснение, ами и при скука, при съклет). Също така, винаги предлагам мазане с кремче, лепенка, пръскане с кърма и какво ли още не. Обаче тя си продължава и това си е. Вследствие на което, не мога да се сдържам вече, вбесявам си се и си крещя и навивам. Демек, от неин проблемът се превърна в мой. ooooh! То поначало нейните проблеми са (и) наши, но... Както и да е, знам, че това невротично поведение е характерно за много деца на тая възраст и... се надявам да отмине.

Деска, и моя е същия луд. hahaha Да не се окаже, че всичките ни мъже са в кюпа. Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Мяу, при нас проблема е локализиран в тъпите кожички, но дори и заради това мъжа ми искаше да го водим на психолог.  Thinking На този етап не искам никъде да го водим, защото още повече ще се натовари, познавам си аз ремаркенцата, пък и сигурно няма да иска да говори с психолога така или иначе.

Съни, верно добре, че писа, че и мъжа ти е като моя.  Laughing Вбесява ме това му поведение, избива ме на пъклено-черен хумор към него и майка му, защото от нея идва тая мания, брат му е същия. Ей го сега преди да излезнат си изсуши главата със сешоара, а е подстриган почти нула номер с машинка!  #Crazy

Пф, аз си легнах, ама сън не ме лови. Чакам малкия да се наспи и да отиваме за някакви чорапи, обувки, квото ще да е, това дете си се учи самО да ходи.

# 18
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аз съм мислила за консулт с психолог, то няма как да не ти хрумне. Но и аз си познавам челядта, та съм на 99% сигурна, че Халята няма да се даде, дори на тези обучените люде. hahaha

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Благодаря за новата темичка!   bouquet

Гласувах - 2 пъти, за по малко.

Набързо, отчет за Ванко:
- 2 нови зъбчета отгоре, от събота.
- 9.200 и 76см (+300 и +1). Все повече започвам да подозирам, че кантарът не им е верен. Първо искаше да го изкара 8.900, колкото беше миналия месец. След като й казах, че не е възможно, го натъкми на 9.200.  Laughing См-те също не са много "у ред", ама какво да се прави...
 - прави по някоя друга крачица. Основно се придвижва пълзейки или придържайки се по мебелите.


После, повече!  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 71
Здравейте!

Ника, благодаря за новата тема!  Hug
Гласувах в анкетата. Ина спи два пъти, но понякога и само един ..., колкото толкова.... Simple Smile

Да почерпя. Брат ми днес има рожден ден!  Heart Eyes Пък утре съм аз....  Mr. Green

   

Заповядайте! А утре ще ядем торта...  Flutter

Ина смука лимон...   #Crazy  А мандарина или портокал не пожела  Crazy
Витамин Д не давам вече! Не помня от кога Thinking
Мяу, супер са "сънчовците" ти! И на мен като ми писне, и аз прехвърлям щафетата на татко й, и се получава нещо подобно...  Crazy
Моя Преслав пък си гризе ноктите...  Rolling Eyes Какви ли не методи не приложих!  ooooh! Сега вече съм му казала, че ако му изрежа поне веднъж всичките нокти на ръцете ще му купя играчка, каквато си избере  Rolling Eyes Пък дано да спре! Много грозен навик, научи го от градината! Почти всички деца си гризат ноктите и си показват едно на друго... Ужас!  Confused

Така... До довечера!  Hug Отивам да храня Инката, че се събуди!  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 210
Пина, жив и здрав да е брат ти Hug
Слънчи, разбирам го детето, аз и до ден днешен при сериозна драма си поизгризвам кожиците на пръстите Embarassed А всяка пъпка "скалпирах" до показване на кокал Rolling Eyes Спрях когато си дадох сметка, че целите ми крака са в зверски белези за разлика от тези на другите деца Rolling Eyes И те и до днес са си тъй  Mr. Green Не питай какви драконовски мерки са предприемали нашите, за да ме откажат Rolling Eyes включително напояване на всяка прясна рана със спирт, наказания, пердах , ами нЙе и нЙе бе. Прости го знам,че е там и как да не му махна тази гадна коричка бе Mr. Green Слава на Бога от 16-17 години не се обезобразявам, но майка ми и до днес продължава hahaha

# 22
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Адашо, на мен ми говориш, налье, щот ме наричаш Слънчи (освен и тя да се е оплакала, пък аз да съм пропусТнала)? Без срам си признавам и аз същите грехове (без ноктите), някой би казал за Халята -- няма на кого да се метне. Дай ми на мене нещо да зачопля, мога с часове... Колко пъти и аз съм си правила сурата на г*з, пък после и с кран не мож мЪ измъкна от къщи.

Но въпреки това се ядосвам на Калината...

М/у впрочем, като я питам защо го прави, отговорите са 2: а) не знам и б) защото имам рана, пъпка, афта и т.н. (раните тя си ги прави).

П.П. Не ми се щеше, но може би ще се консултирам с местната (форОмска) психоложка, поне да ми даде идеи как да се владея и защо толкоз ме вбесява туй дете, кат се зачовърка.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Пина, да е жив и здрав брат ти!   bouquet
Градината, мдааа.... моя хубосник пък ми показа Х как си вадела сополите и после си ги хапвала. Откачих и го заплаших с най-страшните страхотии, та сега не смее носа да си почеше. Една друга майка ми се оплака, че и нейната щерка и демонстрирала светлия пример.

Мимита, не се тормози за мерките, че не са точни, чудесен е Ванко!  Hug Нали им умаляват дрешките, пък сега за 200-300гр. на въпрос ли ще го правим?  Laughing

# 24
  • Мнения: 210
Адаш, аз още вчера казах "закукала ми е кукувица", ще ме прощавате Whistling

# 25
  • Мнения: 13
Записвам се и аз в новата тема ,Ника,  bouquet.
Мяу ,не ти е лесно определено ,но като ги гледам тези две приказки определено всичко е оправдано,а тази вечер метни и двете връз татко им и се наспи и ти.
На мен ми иде да кресна ,че да се чуя в космоса.Така ли на никой от всичките лекари ,които обиколих за тези тъпи бактерии не му запука да каже как да продължим лечението #Cussing out.Сега сама трябва да решавам,всеки вдига рамене и му е все тая ,на 10 месеца човече тъй ли не им запука бе ,бясна съм.
Ей да не забравя  newsm59 на Харемчето!Да си жива и здрава, и много радост да ти носят любимите ти хора!

# 26
  • Мнения: 1 067
Слънчи ние сме го водили Явор при Драганов,трудно мога да ти дам обективен коментар,тъй като беше профилактичен преглед и не съм го виждала в пълния му блясък при реален проблем  Thinking Инак доволна съм Peace
Мяу и аз имам същите лоши навици,но ми прави впечтление,че всички деца от към 3 г. започват.Племеницата си гризеш,ноктите и кожичките до кръв,но сестра ми и хвана цаката  Twisted Evil ,ако не ги яде 2 седмици я води на маникюр  Laughing Пуста суета,.......веднага спря  Heart Eyes
Ника мен смелост не ми липсва,довечера като се прибере любимия ще пробвам да го отлепя.Ами писна ми да се влача в бациларника и да чакам,аз като я гледах к'Во прави,няма голям майсторлък,просто се абстрахираше от ревете му и си дърпаше.Дано ми се получи де,ама поне ще пробвам  Peace
Кристи и на Явор е хемангиом тип дълбок.За хубост аз си го харесвам и с петното,даже дето вика РалиПо туй му е чара.
Нещата при мен не вървят на добре,почнах и да кашлюкам имам и храчки,тъпа работа а чакам цяла година Бъдни вечер,заради сухите чуши с боб...няма да им усетя вкуса то се видяло  #Cussing out

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Мики, аз и парацетамол пих, и вит. С... За кашлицата док ми изписа Проспан разтворими таблетки - бързо облекчава.  Hug За пишока наистина не е голяма философията, но аз не мога да се абстрахирам от болката му и направо ми се изпотяват ръцете /дори в момента като си го помисля само/, затова го водихме Борис при педката, а при Максим не допуснахме да се случи.  Hug
radost 76, аз ти бях пуснала линк към темата за уро-проблемите във форума, там никоя майка ли не може да те насочи към по-отговорен специалист?  Hug Иначе ако се изчистят бактериите, няма бъбречни аномалии, нито аномалии на пикочните пътища, по-нататък не е нужно нищо да правите, освен да си го пазите да е чистичък. 
Аз Борис дълго време го киснех във ваничка с отвара от смрадлика след това, миене на всяко акане, забелвяне на пишката и измиване на главичката всеки ден. Hug И засилване на имунитета по всякакъв начин - разходки, каляване, плодове и зеленчуци и т.н. за да може организма му сам да се бори с бактериите.  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 55
Ника, мерси за темичката!  bouquet

Бързо оздравяване на всички болни! Praynig

pina_preslav, да ти е живо и здраво братлето! nbirthday

Слънчи, и аз съм супер доволна от д-р Алексиев

Мимита, браво за хубавите мерки на Ванко!  Hug

Да се отчета и аз след консултацията, Андреа е 10,400/43 ( +100 гр / +1 см) Отдъхнах си, че тоя месец е наддала малко, че както я беше подкарала..., но пък и тя просто не се спира. И снощи направи първите си крачки сама ( е вярно, че няколко пъти по 2, ама си е напредък  Simple Smile)

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Танче, браво на Андреа!  Crazy Crazy
Мяу, идеята ти за форОмската психоложка е добра.  Peace Поне насоки да даде, то е ясно, че без личен преглед няма какво повече да направи.

Общи условия

Активация на акаунт