Силистра

  • 21 320
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 655
Chestito beb4e!

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 22:56 от Kremi_m

# 286
  • Мнения: 616
benighted честито да ви е жив и здрав и монго да  ви  радва малкия юнакbouquet

# 287
  • Силистра
  • Мнения: 288
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОИЛ, ДА РАДВА МАМА И ТАТКО И БАТКО!

# 288
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
E, браво benighted , много усмивки да ви носи малкото детенце. Радвам се че всичко е минало перфектно, нали това беше идеята  Peace. И за третото да не се притесняваш толкова ей  Mr. Green. Целувки на децата   bouquet и бързо възстановяване на мама   bouquet.

# 289
Аз съм силистренска майка и такава ще си остана!Дъщеря ми е на две години и много я обичам-тя е смисълът на моя живот!!!!Поздрави от мен!

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Честито момченце, benighted!!
Виж как чудесно приключи всичко! По-точно какво чудесно начало за малкия юнак Боил!
ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!



# 291
  • Мнения: 616
korneliia_h бях в командировка за една седмица и за това не съм писала ходих на лекър преди да тръгна за софия и докторката каза че има бебе но още е много малко и немаже видеозона да го засече добре и да се види в коя седмица е сега в сряда ще ходя пак.

# 292
  • Мнения: 2 274
   Благодаря ви момичета  Hug! Направо не е за вярване колко леко мина всичко  Whistling!
  А ето го и малкото съкровище: http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1506707
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1506706
   Кирова, ще чакаме новинки  Mr. Green!

# 293
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Много оформено и сладко бебче си имате. Браво  Hug  newsm10. И честито още веднъж   bouquet. Да не ни забравиш, пиши когато ти остава време  Mr. Green
h.kirova ще чакаме значи до заветната сряда  newsm53

# 294
  • Мнения: 133
Benighted, много се радвам за теб. Да ти е жив и здрав малкия мъж и много , много да ви радва. Наистина много се развълнувах като прочетох ( едва сега) новината и най-вече, че всичко е минало безпроблемно (на фона на тежката ти бременност). Още веднъж честито! Дюндюлюкай си сега бебо и се радвай на тези незабравими моменти!  ylinfant newsm51 newsm30 Хайде на лято - среща с бебоците в Силистра. Тогава и h.kirowa ще е вече с големия корем, живот и здраве, ако вече не е родила, и изобщо може да направим една форумска среща.
Чао на всички и лека нова седмица!

Общи условия

Активация на акаунт