Кога преминава страха от шум?

  • 919
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 173
От месец Ева започна да се страхува от всичко шумно: миксер, прахосмукачка, сешуар.
Днес се разплака дори от китарата на баща си Mr. Green
Знам, че е нормално на тази възраст, но се чудя кога отминава този период?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 823
Може би за всяко дете е различно и в зависимос т от шума.Ели например около годинката спря да се страхува от шума от прахосмукачката,а ето скоро ще стане на 2 години и все ще се страхува от шума на сокоизтиквачката и като я чуе бяга и плачейки издава най-ужасяващата физиономия ,на която е способна

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Май си е до дете.Аз с големия не помня такова нещо,а малкия до сега не се е проявил и той  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 523
дани от прахосмукачката не реве, обаче  от кихане, кашляне, а от скоро от духане на нос такъв рев надава, че се хващам за главата Rolling Eyes  а и ако някой се смее или реве на по-висок глас - същата работа... кой знае до кога ще продължи...

# 4
  • Мнения: 8 505
И аз чакам да отмине страха и от прахосмукачката.Само този шум я плашинищо друго,но за сметка на това за да пусна прахосмукачката,баща и трябва да е с нея в другата стая.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
до дете си е
Свет,льо мн,ого с,мело, приема тезинеща:)
а на наши познати детето дълго време плачеше от всякакви по шумни уреди,дори от пеещи играчки

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
етокойто пише с мама на клавиатурата такива работи се получават/горния постинг/:)

# 7
  • Мнения: 5 299
Бебата докато беше малка още спяхме двете на телевизор и не съм и пазила шум, и си мислех, че няма проблем до вчера, когато пуснах прахосмукачката и малката се разрева. Бях много учудена, и сега разбирам от темата, че било нормално newsm78

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вече изгонихме доста от страховете, но за това станах като клоун.Пищеше от всичко което издава звук.Но преди да пусна каквото и да е започвам да "бръмча" като самият уред Confused Вече се смее на прахосмукачката, а от днес и на сокоичтиствачката Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 6 173
Ще пробвам да бръмча, значи Mr. Green Иначе и аз се чудех как като новородена се успокояваше само от шума на сешуара, а сега пищи.

# 10
  • Мнения: 1 581
Появява се неочаквано, после изчезва и така няколко пъти досега. Вече няма страх от нищо, но това пък не е безопасно  Rolling Eyes  ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 173
Леле-е-е има да чакам ooooh!

# 12
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Май си е до дете.Аз с големия не помня такова нещо,а малкия до сега не се е проявил и той  Mr. Green

И Деси не се е страхувала от различните шумове. Още от изписването й спи на телевизор. Не се страхува от нищо. Наистина сигурно си е до детето.

# 13
  • Мнения: 1 489
Ние не сме от страхливите.От  нищо не я е страх.Като пусна прахосмукачката даже много й се радва.Миналата седмица едни майстори идваха и пробиваха дупки в панела и мислех,че ще се изплаши ,но не.Ходеше при тях и им се пречкаше,та реших да е приспя.Стените се тресяха,а тя заспа в другата стая все едно нищо няма.Даже майсторите се учидеха как може да заспи на този шум. Rolling Eyes smile3524

Общи условия

Активация на акаунт