Рак на шийката на матката, без раничка - възможно ли е?

  • 2 761
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Искам да питам дали е възможно, да има рак на шийката на матката, без раничка? Тази вечер, случайно една комшийка ми го подхвърли, нямам представа възможно ли е? Ако някой има инфо, моля да пише, че нещо се притесних.....

Последна редакция: пн, 21 ное 2005, 07:53 от Godzilla

# 1
  • Мнения: 3 164
Тази твоя съседка има ли ум в главата smile3537 да ти говори такива неща, като знае, че си в пложение....
Мисля, че не е възможно, все пак трябва да има някакъв признак все пак newsm78 и въобще не давай ухо на разни гадости.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Тя вярно няма много акъл, и други акъли ми даде и направо ми запали главата....: и да ходя на генетично изследване, че след този стрес от смъртта на родителите ми, не се знаело..., да ходя на невролог, да съм сигурна, че депресията ми е отминала, познавала ли съм родата на мъжът ми, ако имало нещо там, кой щял да ми каже..... абе така ме депресира, че......

# 3
  • Мнения: 485
Хайде недей си мисли глупости.Болести много, не е нужно да се страхуваме от всичко.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 769
Искам да питам дали е възможно, да има рак на шийката на матката, без раничка? Тази вечер, случайно една комшийка ми го подхвърли, нямам представа възможно ли е? Ако някой има инфо, моля да пише, че нещо се притесних.....

БЕЗУМНО "умно"!
Такива приказки от хора дето си нямат и помен от някои неща ги пускай покрай ущите си и се радвай на дете дето носиш, защото то сега има нужда от любов, а не от стресирана мама. Grinning

# 5
  • Мнения: 1 866
Не се поддавай на подобни неща. Избягвай да контактуваш с такива хора, които само за проблеми говорят. Гледай да бъдеш с хора, които ти дават оптимизъм и те карат да се чувстваш добре. Това ти го препоръчвам не само докато си бременна, а въобще.   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Много ви благодаря за успокоителните думи  bouquet Hug, ама това с рака на шийката не ми излиза от тъпата глава, възможно ли е? Tired

# 7
  • Мнения: 2 529
Много ви благодаря за успокоителните думи  bouquet Hug, ама това с рака на шийката не ми излиза от тъпата глава, възможно ли е? Tired

Ама за бой си Буболина #Cussing out Wink Бива ли да мислиш точно сега за такива глупости и да слушаш някакви тъпи съседки?!
Мисли логично: какво представлява ракът по принцип? според теб може ли поразен орган да изглежда абсолютно нормално? сега друг е въпросът за симптомите - те действително се проявяват в един малко по-късен етап и именно затова се препоръчва на жената да си прави ежегодна профилактика - т.нар.цитонамазка, която открива дори и по-незабележимите клетъчни промени. Моля те, спри да мислиш за това. Praynig След известно време(към 5-ти месец май беше) вероятно лекарката ти ще ти направи съвсем лек гинекологичен преглед именно за да се увери, че с шийката всичко е наред, така че споко Wink Ако пък преди да забременееш си си правила цитонамазка можеш да си още по-спокойна Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Уф, благодаря ти безкрайно Hug, наистина се успокоих, как можах да не се сетя( нали главата ми пуши след всичко това). Скоро не съм правила цитонамазка( 2год. Embarassed), но преди три месеца бях на преглед и попитах дали имам раничка, отговора беше не, но си направи намазка. Много, много ти благодаря, както и на всички момичета  bouquet  bouquet Hug Heart Eyes, наистина съм за бой! Tired

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Буболина, умна и интелигентна жена си..........може ли такива работи!!!!!На комшийката ти  ignore2 newsm28.Не се впрягай от такива неща, аман от такиви хора!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Абе умна, щом една идиотка успя да ми обърка мисленето...... Tired

# 11
  • Мнения: 2 529
Абе като си спомня и на мен как ми влияеха хормоните през бременността Crazy
Бъди здрава и спокойна! Hug Всичко ще е наред!  love001

# 12
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Съветвам те пове4е да не слушаш тази съседка. Радвай се на бременността ти и мисли само положителни неща!

# 13
  • Мнения: 6 315
Бубе, я не се впрягай на такива "доброжелатели"! Мисля, че нагласата и вътрешното спокойствие са най-важни при една бременност. Не си мисли глупости, а се наслаждавай на бременността си и малкото човече в теб!
  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 332
Абе като си спомня и на мен как ми влияеха хормоните през бременността Crazy
Бъди здрава и спокойна! Hug Всичко ще е наред!  love001
202uu Съветвам те изобщо да не контактуваш с тази съседка - явно е някакъв енергиен вампир, щом ти говори такива неща... видиш ли я - беж на 100м от нея Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт