Рак на шийката на матката, без раничка - възможно ли е?

  • 2 787
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Тази сутрин си мисля, как можах да й се вържа толкова на това куку. Banghead

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Бубе, за рака са ти казали.
ЗА стреса - няма страшно, щото иначе по време на война само проблемни бебета ще има!
ЗА наследствеността - ако имаше нещо да се е проявило още при щерка ти!
А съседката - да не си я видяла повече, че аз ще дойда да я ликвидирам, тая луда патица! ДА не ти завижда нещо тая жена? Я по-далече!

# 17
  • Мнения: 326
Малиии, аз бих я убила тази женица. Директно без да ми мигне оченцето ще и кажа да не си вре носа в моя живот и в рода на мъжа ми. Каква е тази психарка?
Срещай се с позитивно мислещи хора. Това, че се връзваш на глупости е от хормоните - в момента е буря в твоето тяло.
Моята майка почина в млада възраст от рак на шийката на матката. Уверявам те, че знаеше поне половин година преди да и го кажат какво и е. Щом си била и на преглед просто се успокой. Рак не се развива за 3 месеца, той иска доста време.

# 18
  • Мнения: 2 452
Малиии, аз бих я убила тази женица. Директно без да ми мигне оченцето ще и кажа да не си вре носа в моя живот и в рода на мъжа ми. Каква е тази психарка?
Срещай се с позитивно мислещи хора. Това, че се връзваш на глупости е от хормоните - в момента е буря в твоето тяло.
Моята майка почина в млада възраст от рак на шийката на матката. Уверявам те, че знаеше поне половин година преди да и го кажат какво и е. Щом си била и на преглед просто се успокой. Рак не се развива за 3 месеца, той иска доста време.

Някои се развиват, но този на шийката на матката не е оттях. Heart Eyes Затова някои лекари в Щатите дори препоръчват здрави жени без предразполагащи фактори да си правят ПАП тест на 3 години - за това време дори и да започнат изменения, няма да са фатални.
Относно генетичните изследвания - няма лошо да си направиш тройния тест + видеозон; имаш още време. Не заради съседката, а за себе си.
А тази твоя позната или е лош човек, който иска да те огорчи, или е добронамерена, но е оперирана от чувство за такт (има и такива хора; аз лично познавам една). 

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Недей да си мислиш такива неща. Радвай се на бебенцето, дето носиш и мисли само положителни неща.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви за отговорите, продължавам да се успокоявам. Hug  bouquet
Сръчка , много съжалявам за майка ти, и аз я изгубих, но от рак на гърдата. Sad
Laura , имам уговорка с д-р Кременски, да се видиме в 11 седмица, моля се всичко да е наред Praynig
И да ви кажа за въпросната госпожа, понеже вчера дори не я поздравих, днес е видяла мъжът ми , чак му се е оплакала- как тя ми говорела като майка, давала ми съвети а аз, толкова неблагодарна....... И понеже той знаеше какво притеснение преживях след разговора ми с нея, как цяла нощ не спах и колко плаках, я наредил както той си знае.
Аман от доброжелателки, които до вчера ми ядяха д...то, как на доброто момче още не съм родила дете, сигурно съм имала проблем #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт