Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ноем. 2005, 09:02 ч.

Бебешки храни с адапте

• 435
  • 4
  •   1
Отговори
Мами, дайте идеи!
Какви видове каши или пюрета или други закуски, обеди и вечери има с адаптирано мляко в тях. Т.е. ако ме няма, малкият да може успешно да бъде нахранен от бабите! /Нямаме заместено напълно млечно хранене, та затова/.

# 1
Пиша ти за тези, които съм ползвала и които Виктория си е хапвала с кеф.
Млечните каши на Милупа (грис, абълка и морков,бананова, каша бутер-какс)
млачните каши на Хип в бурканче (ванилия, млачна каша с бисквити)
млачните каши на Нестле (тези в картонените опавки, които са за шише)
Пробвали сме и от безмлечните каши на Хип, тази с елда. Приготвят се  с адап. мляко, което ползвате.

# 2
Ние сме горе-долу на същата възраст като вас.Но наскоро заменихме и вечерното хранене с кисело мляко.При дъщеря ми адаптето отпадна напълно.Сега ми е по-лесно,хапва си доста неща и не сме зависими от адатираното мляко. Grinning Но и ние минахме през периода храни с адаптирано мляко.  chefАз слагах  в пюретата с рядка консистенция по 1-2 мерителни лъжички сухо мляко,а по-гъстите ги разреждах с готовото течно мляко.А плодовото пюре го давам заедно с млечната каша.Сутрин попарката също може да се прави с адапте. feeding

# 3
Всякакви пюрета,но след тях шише с мляко за дохранване (другият вариант е сухото мляко да се добави в пюрето).Каши-млечни или безмлечни (ако искаш да добавяш от млякото,което ползвате).Кисели и кремове-ако вече си му давала-приготвени с АМ.

# 4
  • на кой му пука, майна
Хумана,Милупа-тези каши ядем с кеф-има млечни и безмлечни просто като купуваш четеш на опаковката какво пише,ако пише безмлечна значи няма мляко,ако пише млечна значи си има мляко

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт