Бебешки храни с адапте

  • 519
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Мами, дайте идеи!
Какви видове каши или пюрета или други закуски, обеди и вечери има с адаптирано мляко в тях. Т.е. ако ме няма, малкият да може успешно да бъде нахранен от бабите! /Нямаме заместено напълно млечно хранене, та затова/.

# 1
  • Мнения: 1 089
Пиша ти за тези, които съм ползвала и които Виктория си е хапвала с кеф.
Млечните каши на Милупа (грис, абълка и морков,бананова, каша бутер-какс)
млачните каши на Хип в бурканче (ванилия, млачна каша с бисквити)
млачните каши на Нестле (тези в картонените опавки, които са за шише)
Пробвали сме и от безмлечните каши на Хип, тази с елда. Приготвят се  с адап. мляко, което ползвате.

# 2
  • Мнения: 140
Ние сме горе-долу на същата възраст като вас.Но наскоро заменихме и вечерното хранене с кисело мляко.При дъщеря ми адаптето отпадна напълно.Сега ми е по-лесно,хапва си доста неща и не сме зависими от адатираното мляко. Grinning Но и ние минахме през периода храни с адаптирано мляко.  chefАз слагах  в пюретата с рядка консистенция по 1-2 мерителни лъжички сухо мляко,а по-гъстите ги разреждах с готовото течно мляко.А плодовото пюре го давам заедно с млечната каша.Сутрин попарката също може да се прави с адапте. feeding



# 3
  • Мнения: 8 505
Всякакви пюрета,но след тях шише с мляко за дохранване (другият вариант е сухото мляко да се добави в пюрето).Каши-млечни или безмлечни (ако искаш да добавяш от млякото,което ползвате).Кисели и кремове-ако вече си му давала-приготвени с АМ.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хумана,Милупа-тези каши ядем с кеф-има млечни и безмлечни просто като купуваш четеш на опаковката какво пише,ако пише безмлечна значи няма мляко,ако пише млечна значи си има мляко

Общи условия

Активация на акаунт