Наелектризиране на косата!!!

  • 5 088
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!!! В последно време много ми се наелектризира косата .. направо УЖАС !!! Кажете някакъв ефикасен метод , че вече направо не издържам !  Cry Praynig

# 1
  • Мнения: 3 675
Здравейте!!! В последно време много ми се наелектризира косата .. направо УЖАС !!! Кажете някакъв ефикасен метод , че вече направо не издържам !  Cry Praynig
Ефикасният метод се нарича балсам  Simple Smile
Дрехите ти също не трябва да бъдат от изкуствена материя.
Подовото отопления също трябва да се избягва.
Също столовете - има столове с дамаска от изкуствен материал - те също трябва да се избягват или ако не можете да ги избегнете, то поне сложете една памучна кърпа преди да седнете на тях.
Това е за което аз се сещам.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 364
B & C доста добре е обяснила. Аз бих прибавила и още нещо, без което не се овалдява проблемът. При пране задължително омекотител или направо ползваш новите капсули с течен перилен препарат, които е поставят вътре в пералнята. Откакто пера с тях, нямам никакъв проблем с наелектризирането.

# 3
  • Мнения: 7
При мен върши работа и прокарване на копринен шал до косата. Също и пръскане на гребена с лак за коса ,но само гребена.

# 4
  • Мнения: 3 675
Eто забравила съм била за гребена - той също е много важен.

# 5
  • Мнения: 0
Мерси много на всички !!!  Flutter Още сега отивам да си купя балсам   Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз използвам дървен гребен.
Сешоара ми за коса има йонизатор, който е именно срещу наелектрезиране на косата.
Освен балсама, който измивам, после пръскам на краищата такъв, който не се отмива.
И наистина - дрехите - трябва да са естествени материи...

# 7
  • Мнения: 910
абе , с две думи :всичко от шампоана ,балсама ,сешоара ,пресата/машата,гребен или четка -трябва да е йонизиращо т.е прави косата по-мека ,но в същото време не летяща ,Но при мен се получава омазняване още на вторият ден след употребата на такива продукти и уреди

# 8
  • Мнения: 32
И моята взе да се наелектризира от едно известно време насам  #Cussing out много й се дразня! Кристалите не помагат. В момента си правя терапията с маската с тривитаминола, тъй като косата ми беше взела да става суха и си мислех, че може да помогне и за наелектризирането, но уви! А и на всичкото отгоре косата ми си стои пак суха и вече и аз взех да си мисля, че всичко е от сешоара :@ но просто не мога без него, особено пък зимата. Четох в листовката от маслата на Икаров, че масло от Авокадо мисля, че беше, няколко капки от него върху гребена спомагали за доброто оформяне на прическата и против наелектризиране. Някой да го е пробвал случайно  newsm78

# 9
  • Мнения: 7
В момента наелектризирането е от зимното време в комбинация с отоплителните уреди,изкуствени дрехи ,шапки ,палта....Аз наблягам на хранителна козметика за коса и балсами без отмиване ,задължително без алкохол ,защото той увеличава наелектризирането.

Общи условия

Активация на акаунт