Парфюмни размисли и страсти - 90

  • 34 835
  • 754
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 656


                                                               Мили момичета  Hug

Измина още една година, в която на всички ни се случваха и добри неща, и неприятни моменти, имахме радости, изненади, постижения. И тази година бяхме заедно всеки ден, споделяхме една с друга всичко, което преживяваме - терзания, страсти и любови. Хубаво е, когато имаш на кого да кажеш какво пърха в душата ти и да знаеш, че то ще бъде разбрано и споделено. Затова отново искам да кажа на всяка една от вас, че безкрайно много се радвам, че ви има, че сте тук по всяко време на деня и нощта и човек винаги може да разчита на помощ, разбиране или дори и само една топла дума. Нека и през Новата 2011 година душите ни бъдат светли, ароматни и добри! Желая на всички приятно посрещане на Новата година, с топлината на любими хора и на уютно място, озарено от много усмивки!

                                                    

                                 И по предварителна молба-заявка пускам празничната ни тема -

                    КОЛЕДНО-НОВОГОДИШНИ ПОДАРЪЦИ И САМОПОДАРЪЦИ

                                                                           

Споделете с какво се сдобихте (въпреки че някои вече се отчетоха) или предстои да се сдобиете. Уточнявам, че се толерират не само подаръци в стъклени флакони, а всичко, което ви е зарадвало душата (в това число влизат и подаръци във вид на самолетни билети към далечни острови или красива европейска дестинация с име на парфюм  Wink и не само).

Като подвъпрос може да споделите с кой аромат ще посрещнете 12 часа в новогодишната нощ  Peace

                      

Последна редакция: чт, 30 дек 2010, 17:27 от Атти

# 1
  • София
  • Мнения: 5 193
Атти, мерси за темата!  Hug Аз се сдобих (както вече всички знаят ) с Princess Vera Wang. Честно казано не съм решила с кой парфюм ще съм на Нова Година, но нещо май 5тото Авеню ме влече.  Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 90
Благодаря, Вили за прекрасните пожелания. Желая и на теб вичко най-хубаво през новата година. По темата: получих пойзън за коледа и с това май приключвам. Колебая се за още един парфюм, но само се колебая за сега.
На всички пожелавам весело посрещане на новата година.  bouquet

# 3
  • Мнения: 31 172
Подаръци много, парфюмен един Angel Liqueur. Heart Eyes
За утре не съм решила още.
Атти, благодаря!   bouquet

# 4
  • Мнения: 17
Атти,прекрасно оформена тема,благодаря за позитивните емоции,които струят от нея! Hug

Аз се сдобих с много подаръци,но те не бяха специално за празниците,попринцип съм "галеник на съдбата" Wink,глезла,или както казва мъжът ми"ох,ужасно суетна си" Mr. Green Колкото и банално да звучи,това,което имам е нищо без любовта на семейството и приятелите ми.Без тях всичко би се обезсмислило.Обичам да ухая прекрасно не само заради мен,но и заради тях,да бъда красива и усмихната,защото знам колко позитивно действам с визията си,да бъда здрава,за да мога да се радвам на любимите ми хора,цели,желания-някои смешни,други-не толкова...

Утре ще съм с Хипнотичната Отрова,защото ми действа опияняващо и омайващо,а и е много обичана от близките,с които ще споделя идването на НГ.
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ,МОМИЧЕТА!  bouquet

# 5
  • Мнения: 697
Честита нова темичка   bouquet .По какво определяте дали един парфюм е зимен ?Знам ,че трябва да е по тежък защото студа убива миризмата,поправете ме ако греша.

# 6
  • Мнения: 17
Честита нова темичка   bouquet .По какво определяте дали един парфюм е зимен ?Знам ,че трябва да е по тежък защото студа убива миризмата,поправете ме ако греша.

За мен трябва да е тежък,сладък,плътен..шлейфов Peace

# 7
  • Мнения: 56
Днес разносвах Галиано едП и мисля той да е новогодишният ми аромат

Освен ако не реша да гушна Шерер 2 - още не съм сигурна

подаръци от мен и от други- дал Бог-  и доста преди Коледа
най-хубавите
80 мл Уоманити
Галиано
Черна орхидея

и прекрасна размяна

Хепи спирит на Шопар

весела вечер

# 8
  • Мнения: 17 546
Както вече споделих, получих като изненадващ подарък Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Heart Eyes
Други подаръци - не(не пожелах!). Нямам нужда от нищо.

Утре ще бъда с този парфюм. Нова година ще посрещна в работата с колегите си. Там ще си разменим малки подаръчета.

Атти, благодаря ти за красивата, празнична тема и за... онова нещо Wink Laughing Hug

ПП. В драйдауна си Femme Rochas напомня пушеците на Галиано едп. Харесва ми особено много в този етап от развитието си!

# 9
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз съм щастлива, че направих щастливи най-близките си хора с ароматни подаръци-ЛМ, мама, татко, щера, кака, баба... Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Атти, да ти се връщат всички хубави пожелания безброй пъти!   bouquet

Нито ароматни, нито неароматни подаръци пожелах тази година и стриктно следях да се спази. Други са ми желанията, други са ми настроенията, други неща искам да ми се случат. Този път категорично обявих бойкот на коледната истерия във всичките и измерения.
Не знам утре вечер с какво ще съм, и това не искам да планирам. Каквото реша в момента.

# 11
  • Мнения: 2 435
Атти,прекрасна тема,както винаги!  bouquet
Нека всичките ти прекрасни  пожелания ти се връщат многократно,нека усмивката ти никога да не слиза от лицето Hug Heart Eyes

Ароматните ми придобивки около Коледа,макар и да не си падам по Коледната истерия у нас всеки ден е празник Laughing:
от ЛМ: Инсоленс ЕДТ,чанта и шапка,а днес една разкошна велурена пола Heart Eyes
самоподарих си:едно Галиано,че старото е на привършване,Абсолю на Роша,Уоманити в по-сериозно количество от предишното.........май са това Flutter
от размяна:Инсоленс ЕДП,Гучи ръш,Л на Лолита в чудна малка бутилка рефилабъл и в началото на новата година ще чакам един Воаяж на Ермес Crazy
малко преди Коледа получих една сериозна бутилка от Хот котюр едп и един малък Хипноуз ЕДТ.
Май пак съм се уляла ooooh!

Най-голямата ми радост обаче беше,когато сбъднах една 30 годишна мечта на любимия мъж,а именно кубинки на Dr.Martens,милия мечтаел за тях от трети клас #Crazy нямате си представа каква радост видях в очите му /боже очите ми се насълзиха докато пиша това,отивам да правя бисквитена торта/

За утре вечер обмислям Жасмин ноар,Галиано едп или Фемини ду боа

Днес разходих Русе все пак и му беше добре,но на моменти ми беше мъчно за Галиано-нямаше да ми липсват алдехидите,както пише и Мимс Laughing

# 12
  • Мнения: 282
Атти,страхотна си както винаги!    bouquet  bouquet  bouquet
Ти беше и първият човек,който ме просълзи дни преди Коледа с пожеланията си и изненадата си!Прегръщам те! Hug Нека всички бъдем много здрави,щастливи,обичани и обичащи! Grinning
Аромати си самоподарявам и подарявам цяла година и последните две седмици не останаха празни. LaughingНа друга вълна съм в момента.
Утре ще сме у дома с приятели и за каквото ми хрумне в последния момент с него ще се напръскам. PartyНе съм мислила за конкретен аромат.

Последна редакция: чт, 30 дек 2010, 19:13 от taffy

# 13
  • Враца
  • Мнения: 2 663
Прекрасна тема! Атти  Hug  bouquet

Получих (самоподарих си ) Инсоленс ЕДП и някак даже останах разочарована ...  Rolling Eyes

От размяна - Алюр Сеншуел  Crazy Heart Eyes

А утре ще съм с Алиен ликьор, Ейнджъл ликьор или ако нещо ми се прииска в последния момент  Laughing


и goddess, да! уляла си се  ooooh! Laughing

# 14
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Аз днес си самоподарих Хипнотик Пойзън на КД и съм супер доволна  Crazy
Моят мъж обаче се изрази, че бил "хубав е, но някак странен" ooooh!, демек - не му харесва Wink. Да не се учудите, ако го видите в размените. Явно съм се затъжила за ванилови аромати, защото залагам основно на Хипноуз еликсир и на хипнотик пойзън. Страхотно настроение ми носят и Амбре наргиле  Heart Eyes, невероятна канела Heart Eyes, както и еликсира на Ермес. Днес направих чистка и пуснах всичко, което не нося в е-bay, по-добре да носят радост на някой друг.
За утре вечер със сигурност ще бъда с хипноуз, не мога да му се наситя просто  Heart Eyes
Желая ви незабравимо изживяване но новогодишната нощ!

Общи условия

Активация на акаунт