Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 30 дек. 2010, 18:32 ч.
  • Преглеждания  190 223  Мнения  730  Онлайн  2
Отговори
# 720
Тауматроп:
http://www.whatdowedoallday.com/2015/06/thaumatrope.htmlВ този сайт има много други интересни проекти.

https://www.youtube.com/watch?v=gLNJ_FQTRMQ&index=3&list … 6k8gHgZixuDKzwUzF

Реклама
# 721
  • Тук е солено и духа
Моля, дайте идеи за  детски костюм на елф с за момченца на 7 с пелерина и някаква пръчка за магии. Намирам само костюми за джуджета - елфчета за дядо Коледа, но сега не мисля, че са подходящи за сезона.

# 722
  • у дома
Моля, дайте идеи за  детски костюм на елф с за момченца на 7 с пелерина и някаква пръчка за магии. Намирам само костюми за джуджета - елфчета за дядо Коледа, но сега не мисля, че са подходящи за сезона.
Дано ти свърши работа като идея
Скрит текст:

# 723
# 724
Здравейте. Темичката ви е страхотна и нахлувам с въпрос.
Предстои ни дълъг път около 18,20 часа и се чудя с какво мога да занимавам 5г си дъщеря за да убия малко от времето в което ще седи на едно място.
Сещам се за книжка за оцветяване и таблета , но определено ще е по забавно ако и аз се включа в някоя игра или занимание и много ще съм ви благодарна за някое предложение с което да убием скуката.

# 725
Здравейте. Темичката ви е страхотна и нахлувам с въпрос.
Предстои ни дълъг път около 18,20 часа и се чудя с какво мога да занимавам 5г си дъщеря за да убия малко от времето в което ще седи на едно място.
Сещам се за книжка за оцветяване и таблета , но определено ще е по забавно ако и аз се включа в някоя игра или занимание и много ще съм ви благодарна за някое предложение с което да убием скуката.
Играехме на познай коя буква липсва като бяхме по- мънички ... и така доста бързо се научи да чете и пише. започвах с една липсваща буква от прости познати думички, елементарни сметки събиране и изваждане, гледахме колите и ги разпознавахме по марка (така и аз ги понаучих тогава да ги различавам не само по цвят Wink ). пеехме "В дядовия Петков двор" и се изреждаха доста животни, ...  Играли сме и на "Онче - бонче, счупено пиронче", имаше една игра с въженце в която играят двама души поне, с двете ръце се оформят "стан", "килимче", "риба", "пачи крак" (не знам как се казва, но я знам от баба и е много занимателна). Това се сещам в момента

# 726
Като бях малка винаги когато пътувахме, майка ми ме забавляваше с една игра "лети, лети"  Laughing Всеки си слага показалеца на някаква повърхност и се редувате кой да казва "лети, лети", след което ако се каже напр. врабче, муха..(нещо летящо), трябва да се вдигне показалеца възможно най-бързо. Ако този, който е на ход каже "лети, лети стол" и някой вдигне пръст-губи и трябва да постави вече два пръста на повърхността. Всеки, който стане с 5 пръста, губи.

# 727
Ние още не познаваме буквите и цифрите , но примерно може да ги учим по пътя. Играта лети ,лети ми хареса ще я изпробваме. Благодаря за предложенията  Hug

# 728
аз не мога да намеря американския блог , от който чепрех инт. идеи, но тук има някакви малки неща за детски игри http://www.tochici.bg/kak-da-podobrite-koordinaciyata-na-deteto  , още не съм чела висчко, мао ми я препратиха

# 729
Страхотна и много полезна тема

# 730
Много хубава тема.  Имам близначки на 3 годинки. Едната, почти не мога,  да и задържа вниманието, върху нещо за повечи от 5 минути (даже 5 е много!!!)

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт