В момента чета ... -4

  • 40 305
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Аз чета "Сърцеразбивачките" на Джой Филдинг...Ама така,както е тръгнало,май няма да успея да я дочета...

# 31
  • Мнения: 1 448
Мъча последната книга, която мисля да прочета от Майкъл Конъли  ooooh! Нямам търпение да я прочета вече!

# 32
  • Мнения: 203


Чета я с удоволствие, макар на моменти да ми натежава, като всички истории свързани с деца в трудни моменти.
Описва животът си в Куба, от очите на подрастващо дете, което си води дневник. Въпреки това веднага разпознаваш гнилоча в системата, соц. глупостите, разводите, интернатите и тн.

# 33
  • София
  • Мнения: 10 858
Започнах епичната сага

В момента съм на книга Втора. Така, както започва, просто не мога и да си представя какво приключение ми предстои  #Crazy

# 34
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Чета "Гордост и предразсъдъци". Да си призная, досега не бях я чела.  Blush Обаче, минах вече 110 страници и нещо не съм впечатлена ...А какви суперлативи съм слушала за книгата...Все някакви тънки сметки за бракове, балове, чай, ..., еднотипно е някакси. Дано нататък да се впечатля повече. Иначе се чете лесно, стилът на Джейн Остин е интересен.

# 35
  • Мнения: 1 404
В момента чета "Сашенка" на Саймън Монтефиоре. Допада ми. За Коледа получих само книги (йей!) и сега ще падне едно четене....  Laughing

# 36
  • Мнения: X
Сега чета тази .
Но нито приказките ги намирам точно за приказки, нито мъдростите за кой знае колко поучителни. Понякога даже ми се губи главната мисъл на автора. Сякаш се разсейва в рамките на една-две странички, колкото е въпросната приказка. Между всяка приказка има по една празна страница, което за мен си е чисто разхищение на хартия. Е, вярно, че книжката така изглежда по-дебела...но не мислят ли за дърветата?
Всяка история завършва с някакво заключение, леко позакърпено, защо един вид е важно да сме чувствителни. Струва ми се, че този Енрике май също не е много наясно каква е идеята на книгата му, тъй като вече преполових творбата, а той продължава да обяснява какъв е замисъла й...Абе с две думи, мисля, че Коелю си намери достоен заместник, в случай, че реши да се оттегли и да си почине някъде Laughing

# 37
  • Мнения: 107
За Коледа получих само книги (йей!) и сега ще падне едно четене....  Laughing

Пускам приятелската завист в действие, не че нямам заложени поне 10 книги за четене, но никога не ми е достатъчно...  Laughing

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Започвам тази:

# 39
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147


Интересна ми е. Само да имах повече време за четене.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 348
  Чета "Гордост и предразсъдъци". Да си призная, досега не бях я чела.  Blush Обаче, минах вече 110 страници и нещо не съм впечатлена ...А какви суперлативи съм слушала за книгата...Все някакви тънки сметки за бракове, балове, чай, ..., еднотипно е някакси. Дано нататък да се впечатля повече. Иначе се чете лесно, стилът на Джейн Остин е интересен.
Тъкмо я приключих и останах разочарована, макар да знаех добре за какво става дума. Сега чакам ``Вино от глухарчета `` на Бредбъри.

# 41
  • Мнения: 2
Айде и аз в новата темичка   bouquet

/ '  Сто години самота ' /

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Започнах "Мъртвата зона" Стивън Кинг.

# 43
  • Мнения: 107
Започнах "Мъртвата зона" Стивън Кинг.

Ухаааа, това е от книгите, които не съм дочела, но не защото не ми хареса, а защото не беше моя. Бяха я дали на баща ми /бях ученичка/ и той, като я прочете веднага я върна. Не знам защо не ме изчака. Сигурно от него ми е да гледам бързо да прочета чуждата книга и бързо да я върна. От него ми е и да чета много  Joy Joy Joy . Сега вече я имам в личната ни библиотека, но още не съм опряла до нея  newsm78

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, тази също не е моя, но имам време до връщането. За кратко беше при майка ми и тя я зачела. Когато си я взех, ме помоли да й я дам да си я дочете, че й станала много интересна.
Аз не знам дали е от майка ми четенето, но в грижа за книгите определено се е постарала да ме възпита.

Общи условия

Активация на акаунт