извънматочна бременност

  • 695
  • 12
  •   1
Отговори
  • в джунглата
  • Мнения: 916
моля, дайте ми съвет вчера ходих на лекар и ми каза че не вижда плод в матката. като изрази съмнения за извънматочна бременост или че е малък плода все още, но ми каза да изчакам 2 седмици. а аз си мисля че е поне на 20 дена и би трябвало да се види, вие как мислите? ами ако е извънматочна бременост каква следва? ще се поболея от притеснение и страх дори не мога да спя. моля ако знаете нещо по въпроса да ми пишите! благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 951
Какво имаШ пред вид на 20 дни? Кой ден ти е от zакъснението? Дай повече подробности.

# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
а от къде си сигурна, че си бременна?

# 3
  • в джунглата
  • Мнения: 916
3ти ден ми закаснява , последната ми менструация беше от 17,10 до 23,10
правих си 2 теста, но не и кръвен.

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Направи си кръвен тест и на трети ден закъснение не мисля, че се вижда нещо.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз не разбрах дали тестовете са били +. Ако закъснението е само 3 дни, трудно може да се види плодното сакче толкова рано.

Директно по темата: аз съм имала извънматочна бременност, ако искаш порови се в профила ми, мисля, че скоро нашироко обяснявах за симптоми и т.н.
Дано не е това, стискам ти палци!!!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 871
за 3 дни закъснение какво очаква да види този лекар ???

Аз имах извънматочна през август, порови се в Искам бебе - писала съм подробно.

Ако имаш въпроси, пиши!

# 7
  • Мнения: 507
Здравей Дънди,
Не се тревожи, че не се вижда, защото ти е прекалено рано и то е много малко.  spoko  Аз също отидох доста рано и ми казаха да изчакам 2 седмици. Не се притеснявай, апарата трябва да е супер чувствителе за да видят какво и да било толкова рано. Зашо изобщо реши да ходиш толкова, рано? А ако се съмнява за извънматочна бременност, мисля че трябва да те насочи към някакъв по прецизен преглед и специалис.  newsm78
Според мен не се тормози с допълнитекни тестове, ами е успой, почивай си и си мисли само хубави неща. Повярвай ми всеки който е минал по пътя на дългото чакане и неуспехи, се тормози от същите неща, но в повечето случаи е излишно.
Успех и спокойно   bouquet  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 116
Дънди, не се притеснявай миличка Simple Smile

При мен се видя чак 3 седмици след закъснението, хмм май и ехографа беше доста кофти, а сега може да видиш резултата на снимката отдолу Simple Smile

Всъщност като се замисля, точно тези дни миналата година разбрах че ще си имаме бебе Simple Smile

Успех Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 951
В такъв случай наистина е рано да се види неЩо, както са ти каzли другите момичета. Успокой се и иди на кръвен тест ако искаШ. Стискам палци всичко да е наред.  Hug

# 10
  • Мнения: 508
Много е рано все още да се види нещо :roll:3 дни 3акьснение....
При и3вьн мато4на има болки,ужасни Twisted Evil,или крьвоте4ение.Вижда се едва в 6,7 г.с.
Крьвен тест се прави обе3ателно.

# 11
  • Мнения: 3 011
дънди, според има големи шансове да си е нормална бременност, така 4е не се притеснявай!

# 12
  • в джунглата
  • Мнения: 916
благодаря много на всички тази вечер пак ходих на лекар и ми каза същото- много е рано. подвела съм се по думите на предния ле4кар. може би съм се шашнала и  не съм го разбрала правилно. маи съм голяма песимистка, но вече се поуспокоих. благодаря ви от сърце за съветите много ми помогнахте.

Общи условия

Активация на акаунт