за смукането на ръце и залъгалката ...

  • 1 071
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 407
Лапа си пръстечето и като заспи го маха Grinning.Зълагалки хич не ще!

# 16
  • Мнения: 934
От втория месец спеше с палец (не ще биберон!) - и спеше непробудно по цяла нощ. Към 6тия месец почнаха да растат едни зъби, ужас - по няколко наведнъж. Явно смукането вече не и беше комфортно, та отказа палеца.  И почна да се буди по 3-4 пъти на нощ съответно #Cussing out Заспива с кърмене. Притесняваше ме този палец, но тайно ми се ще пак да си го смуче по малко, та дано и аз се наспя като човек!

# 17
  • Мнения: 1 999
Лапа си не само палеца, а и цялото юмруче се опитва да си вкара в устата. Бибероните не ги уважава много и бързо-бързо ги плюе. Надявам се да се откаже овреме от палеца. Търпение му е майката. Laughing

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Днес точно си купих една книжка. Там авторката е написала, че бебета които са свикнали да заспиват като смучат биби, шише, гърда, да ги люшкат или носят на ръце после имали неспокоен сън, защото не можели сами да се приспят  Confused Е аз моята я научих с биба и сега се буди нощем и си я търси.
Баткото беше на палец и още преди 3тия месец спеше непробудно, защото като се събудеше си го засмукваше и сам се приспиваше  Crazy
Този път палец не исках в никакъв случай да засмукваме, затова въведох биберона, но сега като прочетох тази книжка май пак съм сгрешила  Tired

Общи условия

Активация на акаунт