Питанка до мамите от Габрово и Бургас

  • 6 074
  • 11
  •   1
Отговори
По случайни стечения на обстоятелствата се сдобих с билет до Б-я. Полета ми е на 20.09 и кацам на летище Бургас.
Та въпросът ми е - има ли автобусни линии между двата града и можете ли да ми кажете часовете, в които тръгват. Също искам да попитам летището близо ли до е междуградските автобусни линии или влаковете. Лошото е, че самолета каца в 12 часа през ноща Sad  Neutral Face .
По-рано нямахме проблеми по посрещането, защото имахме кола в Б-я, която пък за наше нещастие в началото на този месец е била блъсната Sad
Просто искам да имам резервни вариянти ако не успеят родителите ми да организират някоя кола за превоз Embarassed  Sad
Предварително ви благодаря. Simple Smile

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Хонда нямам идея какви автобуси има от Б-с до Габрово, но мога да проверя?
Летището се намира на 7-8 км от Бургас, а до автогарата или ЖП гарата ги сложи още 3-4 км /грубо/.Таксита има на летището, но там са на твърди цени и ще ти резнат главата Imp  Съмнявам се, че след 12ч ще има автобус за Габрово......сега бързам, ще проверя в понеделник и ще ти пиша....виждам, че има месец до тогава.
А влака с каква дистинация е?
Колко човека сте?
Ще проверя и цени на билетите, евентуално мога да ти уредя и такси до Габрово по договорка.
До понеделник

# 2
  • Мнения: 249
Посети този сайт можеш да намериш необходимата ти информация http://www.bourgas.org/transport/main1.html
И тук http://www.online.bg/ASP/bgweb-subject.asp?ID=22&sID=7&lang=2

# 3
Цитат на: Milenika
...А влака с каква дистинация е?
Колко човека сте?
Ще проверя и цени на билетите, евентуално мога да ти уредя и такси до Габрово по договорка.
До понеделник

Влака и той е с дистанция Габрово. Но обикновенно се прави връзка на Царева Ливада (така поне му викаха) и от там до Габрово. Значи ще е някой от преминаващите Embarassed  Sad Мале колко съм назад вече - имам чувството, че няма да мога да се оправя в собствената си родина Embarassed
Човеците сме - само аз Grinning . Брой един ще рече Laughing  Laughing
За такси недей да бързаш да уреждаш, но ще се радвам горе долу да знам каква сума ме очаква.
МНОГО БЛАГОДАРЯ  Kiss  Flowers Rose

# 4
Цитат на: spav
Посети този сайт можеш да намериш необходимата ти информация http://www.bourgas.org/transport/main1.html
И тук http://www.online.bg/ASP/bgweb-subject.asp?ID=22&sID=7&lang=2

Спав, благодарско и на тебе. Само дето от тия разписания на влаковете не знам дали има връзка за Габрово някой от тях.  Embarassed
За автобусните билети видях, че долу има даден някакъв телефон за предварителни продажби.
Сега разглеждам сайта на летище Бургас Wink   Kiss  Flowers Sunflower

# 5
  • Мнения: 249
За нищо.Пак заповядай ако имаш нужда.

# 6
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Honda
По случайни стечения на обстоятелствата се сдобих с билет до Б-я. Полета ми е на 20.09 и кацам на летище Бургас.
Та въпросът ми е - има ли автобусни линии между двата града и можете ли да ми кажете часовете, в които тръгват. Също искам да попитам летището близо ли до е междуградските автобусни линии или влаковете. Лошото е, че самолета каца в 12 часа през ноща Sad  Neutral Face .
По-рано нямахме проблеми по посрещането, защото имахме кола в Б-я, която пък за наше нещастие в началото на този месец е била блъсната Sad
Просто искам да имам резервни вариянти ако не успеят родителите ми да организират някоя кола за превоз Embarassed  Sad
Предварително ви благодаря. Simple Smile


Na letishteto v Burgas ima reisove koito vozqt putnicite do Burgas do garata.
No kakto si e istinata - NQMASH GOLEMI VUZMOGNOSTI V 12 chsut prez noshtta..... togava samo taksi moge da opravi.........
i iz Burgas ima mnogo malki "cig." na garata ... taka che da si pazish bagaga!!!!!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Хонда, никакъв нощен превоз  Cry
Това е което проверих, не мисля че ще те устрои, но ти ще си прецениш.
ЖП гара Бургас:
 Arrow  Първия влак е експрес в 5.30ч, смяна на Дъбово и Царева ливада, пристига в 10.30ч - билет 11лв.
 Arrow Бърз влак 6.40ч, смянна на Ст.Загора и Царева ливада - билет 9лв.
 Arrow Автогара Запад - автобус в 7ч., 15ч., 16ч. - цена на билета - 10лв.
 Arrow Автогара Запад - автобус в 7ч - билет 12лв.
 Arrow ф. Калея - 18ч - 12лв - тръгва от ул.Булайр
 Arrow ф.Ентуртранс - 7ч. -12лв

Нямаш голям избор Imp
За таксито не съм питала все още.
От Бургас до Габрово е около 240км., ако не греша?
Ако има нещо друго, питай!

# 8
Цитат на: Milenika
Хонда, никакъв нощен превоз  Cry
Това е което проверих, не мисля че ще те устрои, но ти ще си прецениш.
ЖП гара Бургас:
 Arrow  Първия влак е експрес в 5.30ч, смяна на Дъбово и Царева ливада, пристига в 10.30ч - билет 11лв.
 Arrow Бърз влак 6.40ч, смянна на Ст.Загора и Царева ливада - билет 9лв.
 Arrow Автогара Запад - автобус в 7ч., 15ч., 16ч. - цена на билета - 10лв.
 Arrow Автогара Запад - автобус в 7ч - билет 12лв.
 Arrow ф. Калея - 18ч - 12лв - тръгва от ул.Булайр
 Arrow ф.Ентуртранс - 7ч. -12лв

Нямаш голям избор Imp
За таксито не съм питала все още.
От Бургас до Габрово е около 240км., ако не греша?
Ако има нещо друго, питай!

Страшна си. Много подробна информация. А тази фирма Ентуртранс от къде тръгва?!

# 9
Званнах на 3-4 фирми, и понеже не ми казаха нещо по различно, се задоволих с това Laughing  Или се оплетох с телефоните Rolling Eyes или са ми дали една и съща информация от 2 различни места.
Този автобус на Ентуртранс трагва в 7.00ч от Автогара-Запад, втора спирка ул.Булайр с/у офиса на Ентуртранс. Разстоянието м/у 2-те спирки е около 500м.

Миленика ........ днес  влизам в форума все като гост  Imp

# 10
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Атогара-Запад се намира до Билла и разстоянието до офиса на Ентуртранс е много повече от 500 метра. Наскоро ми се наложи да пътувам с тази фирма и имах доста проблеми - дублирани места, лошо отношение и в резултат се наложи да си отложа пътуването.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Katia_S
Атогара-Запад се намира до Билла и разстоянието до офиса на Ентуртранс е много повече от 500 метра. Наскоро ми се наложи да пътувам с тази фирма и имах доста проблеми - дублирани места, лошо отношение и в резултат се наложи да си отложа пътуването.


О, грешка Хонда извини ме, обърках автогара-Запад с автогара-Юг. Автогара-Запад е до Била и разтоянието до ул.Булайр е към 3км., а автогара-Юг е до ЖП гарата и от там ул.Булайр е на 500м.
А за фирмата нямам идея, как стоят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт