д-р Румен Христов, детски хирург

  • 13 785
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Търся координати на детски хирург от Света Марина д-р Румен Христов  Praynig

# 1
  • Варна
  • Мнения: 210
Ще ти ги пратя на ЛС

# 2
  • Мнения: 125
Благодаря ти много   bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 210
Той е чудесен лекар и човек.На нас много ни е помагал,надявам се да помогне и на вас.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3
И нас ни упътиха към д-р Христов от терапията.Нашия проблем е с неслязъл тестис.Някой ако е минал па този път нека да сподели какво представлява самата операция.Capris ще може ли и на мен да ми пратиш координатите на доктора.Добър доктор ли е  и работи ли със здравната каса?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 210
Пратих  Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3
Благодаря ти много.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3
Имам запитване.Д-р Р.Христов хирург от терапията и д-р Р.Христов от СБАЛДБ „Д-р Лисичкова“ един и същи човек ли са?Питам защото лл ни даде направление за детси хирург и ни препоръча Христов от терапията ,а там като си записвахме час ни казаха че клиничната пътека е объркана.Т.е не е за детски хирург ами за възрастни.Ох,май малко объркано го написах.

# 8
  • Мнения: 125
Аз като записвах час при д-р Р.Христов , каза ми да взема направление за хирург ,  а не за детски хирург

# 9
  • Мнения: 39
Моя син е с ингвинална херния.Личната лекарка ни даде направление за хирург.Д-р Румен Христов е в Света Марина на 2 етаж 263 кабинет.Телефона му е 0888272817.Работи със здравна каса.На нас ни предстои операция,която ще ни я прави той.Стискайте палци.

Последна редакция: сб, 05 фев 2011, 14:43 от an_dji

# 10
  • София
  • Мнения: 3 188
Д-р Румен Христов е най-добрия избор  newsm10

# 11
  • Мнения: 1 351
Аз като записвах час при д-р Р.Христов , каза ми да взема направление за хирург ,  а не за детски хирург
На мен ми обясни самият д-р Христов , че няма часове - но това беше преди два месеца , сега с часове ли е вече ?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3
Ние като ходихме при него (октомври-ноември месец) бяхме с час.

# 13
  • Мнения: 1 351
Да споделя информация , която може да е отполза за майките.
Току -що говорих с д-р Христов , каза че приема без часове всеки ден без понеделник от 9- 13ч. в Терапията на вторият етаж .
Задължително се изисква направление с код 25 /каквото и да означава това /.
Много отзивчив и добър човек - консултира ме по телефона /при положение , че не сме ходили при него никога/, каза че не е нещо обезпокоително и не е задължително среща /да не разкарваме детенцето / ,освен ако искаме да го види на всяка цена . НЯМАМ ДУМИ СТРАХОТЕН ЧОВЕК .  bouquet

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте мами,и ние имаме проблем с не слизал тестис исках да попитам Similus да ли са ги оперирали и колко е голямо детенцето,защото на нас ни казаха че сме още малки.Този Д-р Христов добър ли е наистина и къде се намира болницата в която работи.Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт