Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 780
Здравей маруха. За кое точно ти дадоха 75% аз имам гломерулонефрит

# 781
Аз също се включвам по темата.Ще я следя. Аз също съм много притеснен. Много съм объркан незнаен какво да ям какво да пия. Какъв чаи да пия

# 782
Започнах лечение при доц. Кундурджиев. За момента нищо не сме приложили защото креатинина е 90 а белтъка е 0.2.Мислите ли че е правилно да не се започва лечение за сега. Дайте малко мнения за доцента и помощ

# 783
A защо въобще ходите на лекар с белтък 0.2? Това е нормален белтък. Защо смятате, че имате гломерулонефрит?

# 784
Ами правеха ми биопсия и се потвърди

# 785
IgA гломерулонефрит хистологично проявен с незначителни промени

# 786

IgA гломерулонефрит хистологично проявен с незначителни промени. Моля дайте някакви съвети. За момента пия билкови чайове. И малко диета макар че те ми казаха да не спазвам диета.

# 787
Здравейте всички и Честита Нова Година , нека всички да са много здрави , чета всичко с голям интерес защото  съм много притеснена за детето си, и  моят син се сблъска с това заболяване преди месец и половина ,IgA гломерулонефрит докзано с биопсия в 4- та нефрология на Александровска , креатенин 200 , протеинория , все още не е започнал лечение с кортистероидите но само след месец ще влезе отново в отделението точно за това  , не виждам никой да пише  в последно време , а и Цвети се чудя защо не е писала доста време , как ли е тя , много неща все още не са ми ясни и ще съм благодарна ако някой има възможност да ми пише , как се развиват нещата за годините , знам , че всичко е индивидуално при всеки , но може би има и много общи неща .Пожелавам на всички да се оправят !

# 788
  • морето и сините вълни :)
Fikret8, за Гломерунефрита са и дали 75%.Аз на 21.2 съм на комисия.

# 789
Много благодаря. Значи и аз ще задействам нещата. Само че като не съм започнал лечение още дали има някакво значение. Май месец ще съм в София дали да изчакам. Как сте вие споделете как се справяте със заболяването

Общи условия

Активация на акаунт