Децата ми са гладни

  • 1 593
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 214
Принас е същото положение като я взема от ясла и винаги иска да и купа нещо за ядене и сок.
Ади не е от много ящните деца данеказвам злояда но откокто ходи на ясла винаги иска нещо.Питала съм дали яде и винаги са ми казвали,че всичко си изяжда,дори тя самата ми се хвали но защо като я взема е гладна и аз незнам.
Предполагам,че повечето разлива и по малко в устата отива.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 186
От нашия скромен опит - само три дена на ясла - също бях учудена, като ми казаха втория ден, че си изяла всичко на обяд #Crazy. Та тя е само на 1г. 3 мес., а как със същото количество храна ще се наяжда дете на 3г. newsm78? И за уточнение - още не е свикнала / повече плаче, отколкото играе/, та  съответно да се уморява повече. Значи порционите са малки #Cussing out.

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И моите винаги са гладни. А като имам предвид голямата колко е злояда се чудя какви трябва да са им порциите... newsm78

# 18
  • Мнения: 488
Ами какви са порциите... нормални ми се виждат за дете. В началото като ходех да взимам Боян на обед, го хранех там, защото не искаше да яде от лелите, та ми се стори достатъчна храната, даже той не си изяждаше всичко.
Но сега, вече 3-ти месец на ясла, омита всичко, а като се прибере, яде като голям понякога! Наистина мисля, че е защото от нищожната следобедна закуска (в 15,30 - мляко с ориз, филия някаква си, знаете) докато се прибере (18,00) минава доста време и огладнява зверски!
По-бих се притеснила ако не яде, да ви кажа...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт