Козметика на Авон?

  • 3 131
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 215
Сигурна съм, че доста от вас използват козметика на Авон, но на мен ми е за първи път. Засега съм си купила нощния крем и  една маска за лице? БИхте ли ми казали, какво мислите за козметиката им?

# 1
  • Мнения: 8 505
Някои неща са хубави,а други-пълен боклук.Най-важното е кожата ти да ги понася добре.

# 2
  • Мнения: 6 155
Има страшноооо много теми за Ейвън ooooh! За кремовете им, спиралите, лаковете, въобще почти за всичките им мазила Wink Затова, ако искаш да добиеш по-пълна представа за тях - пусни  търсачката за "Ейвън" и "Авоn".  Peace

# 3
  • Мнения: 5 313
Някои неща са хубави,а други-пълен боклук.Най-важното е кожата ти да ги понася добре.
същото ще кажа и аз.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Колкото и да пробвах, не открих подходящия за мен крем за лице  Mr. Green не ми понасят... харесвам, перлите за лице, душ геловете, кремове за тяло, разни несесери и четки за пудра и сенки, продуктие от Планет спа серията и колкото и странно да звучи някой от парфюмите  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 215
Някои неща са хубави,а други-пълен боклук.Най-важното е кожата ти да ги понася добре.

Значи при всеки си е индивидуално, така ли? В смисъл, за много кремове съм слушала да казват- ау, този е невероятен и то хора с различен тип кожа...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
На мен от крем за лице ми излязоха отвратителни обриви- точно 1 ден преди сватбата Sad А от другите продукти ползвам само душ гел и  и лакчета и няма  проблем

# 7
  • София
  • Мнения: 10 291
Значи при всеки си е индивидуално, така ли? В смисъл, за много кремове съм слушала да казват- ау, този е невероятен и то хора с различен тип кожа...
Ами в стаята която работя сме 4 девойки... трите са супер доволни от оранжевия(успокояващ нощен крем) едната си взе 3та опаковка, а на мен хич не ми харесва  #Crazy та сигурно е до кожа... очаквания от креама... и нагласа  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 473
nad_tab, поразчисти си малко пощата Wink

# 9
  • Мнения: 260
Ами аз откакто съм представител се заринах с тяхна козметика, от повечето неща съм доволна, и клиентките са доволни с някои изключения все пак, за някои спирали имам лоши отзиви, за шампоаните също, от тях и аз не съм доволна, не мият хубаво и ми правят пърхот Sick Но декоративна козметика-червила, сенки, ФДТ, ретроактивната серия-ползвам всеки ден. Планет Спа също. А душ геловете си миришкат много яко Simple Smile

# 10
  • Мнения: 10 758
Аз от кремовете не съм доволна.Нещо не ми понасят, изривам се. някои продукти ми харесват - моливи, спирали, червила.

# 11
  • Мнения: 7 186
От повечето неща съм доволна. Малко са нещата, които не ми харесват. Кремове съм пробвала много, добре ми действат, ама аз по принцип никога не съм се изприщвала от козметика, докато на мои приятелки се е случвало. То си е до кожа, на всеки действат различно кремовете специално. Трябва да пробваш. По принцип няма проблем първо да поръчаш мостра от продукта и ако ти хареса да си поръчаш. Освен това ако не ти хареса нещо можеш да го върнеш без проблем. Simple Smile

# 12
# 13
  • Мнения: 2 323
Галина, ти ме изуми с първата статия - бях чела нещо подобно, точно за Ейвън, но ставаше дума за рол-оните.... #Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 10 291
"Според класацията на Skin Deep сред най-опасните компании, предлагащи козметика на пазара са: Schering-Plough, L'Oreal, Revlon, Estee Lauder, Avon, Unilever, Coty, Elizabeth Arden, Henkel KGaA, Del Laboratories, Clarins Paris, Murad, pH Beauty Labs и Alberto-Culver."

Ако се влияеш от подобни статии... то по-добре въобще да не се гримираш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт