от кога шоколадови бисквити в млякото?

  • 596
  • 11
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
мами, бебето ми е на 10 месеца и вечеря кисело мляко с бисквити.купувам му обикновенни "Закуска",но днес му взех шоколадови на същата марка.как мислите мога ли да му дам от тях?

# 1
  • Мнения: 8 505
А какаото в бисквитите няма ли да да го ободри newsm78Ако искаш му давай,но по друго време на деня.

# 2
  • Мнения: 2 978
Поне да мине 1год

Това е мое мнение разбира се Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 493
Понеже мислихд а пускам подобна тема, надявам се да няма проблем че питам тук;
изобщо кога въведохте какаото? Детските (напр. Нескуик) различават ли се по нещо от обикновеното какао? Например да са по слаби защото са за деца и т..н...

# 4
  • Мнения: 514
В детската кухня за десерт имаше бисквитена торта с какаов крем. Щом го правят предполагам че може newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 2 493
То и в нашата редовно има, но аз не й ги давам... струва ми се малко раничко... Също дават редовно боб, за което също мисля че е рано.

# 6
  • Мнения: 41
Абе то и в нашата кухня редовно си има и какаови кремове и боб и леща че и кисело зеле имаше веднъж. В началото не и ги давах, но тя вече иска да яде всичко /малко сме всеядни/ няма проблеми за сега, нали си я следя, само с шоколада внимаваме повечко, че сме предразположени към алергии. По Димитровден си хапна 1 бонбон - нищо не и стана, а вчера яде малко вафла Grinning не че не и давам изброените храни, но умерено! нямам претенции да съм спец, просто споделям Sunglasses

# 7
  • Мнения: 514
Абе то и в нашата кухня редовно си има и какаови кремове и боб и леща че и кисело зеле имаше веднъж. В началото не и ги давах, но тя вече иска да яде всичко /малко сме всеядни/ няма проблеми за сега, нали си я следя, само с шоколада внимаваме повечко, че сме предразположени към алергии. По Димитровден си хапна 1 бонбон - нищо не и стана, а вчера яде малко вафла Grinning не че не и давам изброените храни, но умерено! нямам претенции да съм спец, просто споделям Sunglasses

И ние сме така, само дето вафли, шоколади и подобни не му давам.

# 8
  • Мнения: 5 713
Не съм й дала все още. Предпо4итам да не рискувам с детето.

# 9
  • Мнения: 2 255
На 9 и половина - 10 мес. започнах с шоколадова каша, после какови бисквити, по-после  шок.топчета на Нескуик (много ги обича - за него това са бонбони и ги хрупа така) Вече му давам и десерти с шоколад и вафли понякога.

# 10
  • Мнения: 5 577
Аз все още избягвам какото - мисля, че няма токова "полезни неща" е него.

Колкото по-късно, по-добре. Това е виждане по темата.  Laughing

# 11
  • Мнения: 6 390
Ами и аз мисля че по добре на обикновенни бисквити да карате, като му харесват на бебока  Wink
Шоколадовите ги хапни ти  Wink за него има време  Wink

Общи условия

Активация на акаунт