КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 2

  • 31 399
  • 792
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 622
Хич не ме интересува, че не съм се явявала на поправителен изпит, аз съм артохоличка и си ви следя! Не мога да се въздържа (а и не трябва!)  Heart Eyes

Илита, мила, твоят успех е чудесен!  Hug Както и настроението ти и всичко вече около и в теб! Two Hearts Желая ти щастлива и усмихната бременност и най-щастливия завършек през лятото!  Hug Hug Hug

Момичета, не се помайвайте, ами слагайте усмивките и увереността и я последвайте по-бързо!   bouquet

# 16
  • Мнения: 229
ИЛитка,честито миличка,това е най-хубавото нещо на света,ДАЙ боже на всяка една от нас поне половината от вашето щастие  Praynig

Да се пазиш многоо,да сте здрави и отсега нататък само хубави дни и весели емоции  Hug
Аз също си мисля за шаренички гащета  newsm04

# 17
  • Мнения: 166
Я, каква хубава новина в неделната вечер.
Честито, Илита! Дано всичко да върви по вода оттук нататък.

Подреждам се и аз в късметлийската тема и дано запазим тенденцията   bouquet

# 18
  • Мнения: 165
  tiptoe и аз се нареждам тук под близнашкия прашец ,дано господ ни дари и нас с такава радост.

 newsm44 smile3501 smile3501 smile3501 Браво Илитка страхотни новини ,дано да не осетиш как минава времето и скоро да се срешнеш с най-прекрасните ечица.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 367
Илитка, честити ти две тупкащи сърчица. Сигурна съм,че момента днес в кабинета е бил невероятен  Hug
А за залога , аз  ти казах още миналата седмица- мисля,че ще са шарени  Wink Знаеш ли колко ще ти отива една лентичка

Последна редакция: нд, 09 яну 2011, 23:38 от Krisita

# 20
  • Мнения: 308
Ilita♥♥♥ , колко бързо растат, пу пу. Ти добре ли си, надявам се че няма да има повече стресови ситуации. Hug Аз не искам да залагам, но ти пожелавам момченце и момиченце Heart Eyes
Хайде момичета, стига притичвахте до клиниките, казвайте на кой ще стискаме палци? Hug

А за ПИД, аз не съм чувала с него да се определя качество на ембрион? newsm78 С него се търси например определен ген носител на някакво заболяване на родителите, което може да се предава на децата, но трябва да са изолирани предварително гените които се търсят. Напр. при мъжа ми откриха някаква хромозомна дисомия, и препоръчват ПИД, но тя е в по-малко от 1%, така че ще пропуснем. Thinking

Току що попаднах на една публикация, че било много важно да се прави сондаж преди процедура...на колко от вас са правили и в кои случаи се прави? newsm78

Последна редакция: пн, 10 яну 2011, 01:16 от tranka

# 21
  • Мнения: 1 862
tranka не са ми правили сондаж, нито пробен трансфер, нито надраскване на лигавицата. Но при нас се води тубарен стерилитет и не знам, до колко е приложимо в нашия случай. По въпроса как съм  Tired ами не спирам да зацапвам, прокървявам и т.н. Но док ми каза, че така ще бъде до 12-та седмица, а може и малко след това  Tired - няма спокойствие ...
Krisita   Hug издирвам лентичка с магаренца, доста неуспешно  Mr. Green в крайна сметка, ще сложа друга.
Относно гащите, каквито и да са, няма да ги върна  Joy

# 22
  • Мнения: 904
Илитка, честити две прекрасни сърчица Hug Hug Hug, сега много да се пазиш мила много, и дано твоето щастие споходи всички ни в тази тема.Гащите ще да са шарени така ми се струва на мен, живи и здрави.
Два дни съм без нет, влизам и хоп, нова тема от една невероятна боркиня, на късмет ще ни е, това е повече от сигурно.
Стискам палци за всички на които им предстоят процедури, да са успешни.
Мен май май ще ме остържат ей го на 15-ти дойде, моята лелка никаква я няма, и това няма да ми се размине, най ме е яд че се блокирам за следващите 6 месеца.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 232
страхотна, а с хапченца не стана ли? Дадоха ли ти да пиеш?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 146
Илитка честити сърчица  newsm68 newsm68 newsm68, лека и безпроблемна бременност ти желая  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Момичета стискам палци на всички , дано скоро ни споходи щастието на Илитка  Praynig, едно или две - на която колкото са и на сърце  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 3 860
  tiptoe  tiptoe  tiptoe с тиха стъпка се намъквам и аз в новата тема  Mr. Green
Илиткууу ха честити сърчица  Hug пожелавам да са кротки и лека бременност да изкараш  Hug
Аз съм с Хриси за 2 моми  Crazy
Аз благодаря на всички за съветите  Хриси, Алех, Бамба. Та тръбите ще ги видим по време на лапарото, ако са запушени се разбрахме с док да ги клампират, ще видят и за ендо дали има, ама то колко пречи ми е съмнително има си жени дет си забременяват с ендо  Rolling Eyes По време на хистерото не знам какво ще гледат и дали ще има биопсия, за някакво надраскване на лигавицата ми говори док ама....  Цитогенетични не сме правили и аз си мисля че трябва  Rolling Eyes А мъжо не са го изследвали въобще - пуснаха му една спермограма в началото на която пишеше нормоспермия и като видяха мойте кисти като тикви го зарязаха  ooooh! Не знам дали факта че всичко се опложда ин витро и развива до 5 ден е показателен  newsm78 А след трансфер съм била само на аспирин без фракси и деходрокортизон   Thinking Ко-култивиране не сме правили но док ми предложи хечинг и аз като се замисля си го искам  Rolling Eyes Имам час за Персенска в края на седмица ще видим и там какво ще ми кажат но те така без да са запознати със случая ми по разкази с картинки едва ли се изкажат  Rolling Eyes
Слагам и малка почерпка че съм рожденичка днеска  Embarassed а малка да не товаря темата с много картинки  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 904
Хриси, Shocked никакви хапчета не са ми давали да пия, сега разбирам от теб че е трябвало да пия хапчета.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 860
Хриси, Shocked никакви хапчета не са ми давали да пия, сега разбирам от теб че е трябвало да пия хапчета.
Има някакви хапчета които предизвикват контракции и съответно аборт  Rolling Eyes ама и аз не знам какви са точно мен ме стръгаха навремето  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 866
Илиткааа,честити ти сърчица  smile3501....опитвам се да си представя щастието да ги чуеш...голям кеф е сигурно.Лека бременност и здрави бебчета на финала.....,а за гащите  newsm78 ,май и аз залагам на сини.
Пръскай всяка сутрин вируси,че да има за всички ни  Praynig.Аз съм скромна  Wink,боря се за едно.... Praynig
Lailah    bouquet,да си жива и здрава,много любов,късмет и в най-скоро време  preggo
 Hug

# 29
  • Мнения: 308
Хриси, Shocked никакви хапчета не са ми давали да пия, сега разбирам от теб че е трябвало да пия хапчета.

Страхотна, коя седмица се водиш? На мен не са ми давали да пия хапчета, при мен спря да се развива бременноста към 7 седмица и десетина дни по-късно ми сложиха две хапченца вътревагинално и ми дойде цикъла . А тъй като ходих и при друг лекар, той пък ми предписа капки метергин, тях не ги ползвах. Моя гинеколог искаше абразио, но съм доволна че не го послушах, обади се и питай, настоявай да ти обяснят как стоят нещата. Hug Да не би да си в по напреднала седмица и за това да пропускат хапчетата... Thinking
Съжалявам много. Confused

Общи условия

Активация на акаунт