Домашни любимци?

  • 8 310
  • 90
  •   1
Отговори
Отдавна мисля да попитам за тях, имате ли ги, ако ги нямате дали ги харесвате и дали след време смятате да се сдобиете с тях?
Нямаше да поставям темата ако се бях регистрирал, и щях да пиша в друг раздел на форума, но както и да е.......... поздравления за човека с програмката за черното коте!!!
По-късно в темата ще Ви кажа аз какви домашни любимци имам, а сега Вие?

# 1
  • Мнения: 2 242
Малиии ко направи бре Ванката #Crazy, бълваш тема след тема и то все едни такива....дето знаеш къде им е мястото Wink. И що не вземеш да се регистрираш??? Айде чакам темата за злите мъже да се включа и аз Mr. Green

# 2
Е какво сега Slavi, страх те е да пуснеш темата за злите мъже? Ще я пусна аз, няма проблем, често обирам отрицателните емоции !!! Stop

# 3
  • Мнения: 1 022
Ние си имаме котка, казва се Лъки, но напоследък е много непослушна, пиша в обувките на мъжа ми и на сина ми....и яде боййййййй......иначе е много гальовен котак

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Имам персийска бяла котка с различни очи, казва се Али, но никой не и казва на име. Имам жълто канарче, пее страхотно, но малката го кръсти Камелия и така остана. Имаме 3 аквариума с рибки.

# 5
  • Мнения: 2 242
Страх лозе пази  smile3534 newsm47

Айде да ти отговоря и на въпросчето – има червена разкошна персийка (червена е породата, на цвят е оранжавееща) и ей това синеокото на аватара  bowuu

# 6
  • Мнения: 8 505
Мне,нямаме ConfusedМечтаем за изцяло рижава котка,но дребното много го е страх от тях.

# 7
  • Мнения: 2 672
имаме си котка- Сара , полуангорска - полу улична Wink

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имаме две немски овчарки: женска- Хера и мъжка-Боко.
Имахме и котки,но последната я сгазиха и оттогава не гледаме Cry
 И кокошки имаме Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: 544
Имахме аквариум с десетина рибки,но след около 2-3год грижи просто спрях да попълвам бройката на сдалите дух и...край с рибките.
Сега слугувам на 2вълнисти папагалчета.Много ме беше яд като ни ги подариха,перушина,харана хвърчат Mr. Greenно постепенно така свикнахме всички стях,че...дано са ни живи!Много пиятно чуруликат все едно си в гората,а отначало не можехме да спим от тях/гледаме ги на остъклена тераса/

# 10
  • Мнения: 1 493
Аз разполагам с цял Зоопарк :

Лъвица - майка ми,
Овен - баща ми ,
Рак - дъщеря ми,
Риби - сина ми ,
Теле - мъжа ми ,
Реа - 1.5 годишен ротвайлер, оставен преди повече от година у нас за 1-2 дни, Белла - 4 месечна питбулка оставена за малко у нас !
Татко гледа на остъкления, специално ремонтиран балкон около 20 канари, щиглеци и разни други пернати, които цвъркат неистово от 5 часа сутринта до залез слънце !

# 11
  • Мнения: 1 493
Забравих да ви спомена за любимците, които ми минаха през ръцете, когато децата бяха малки :
1. Котета - не помня бройката им все улични,
2. Рибки ,
3. Костенурки,
4. Водни костенурки,
5. Зайче,
6. Таралежи,
7. Пръчица - беше ми любимо, стои си в буркана и не мърда, капваш й няколко капки вода, слагаш й 1-2 листа и край! Любимец мечта ! Препоръчвам я на всички майки !
8. Морско свинче,
9. може и да съм пропуснала някои, децата ми са на 26 г. щерката, а сина на 24! Как бързо лети времето !

# 12
  • Мнения: 168
 Нямаме нищо,но много искам котка.Няма начин обаче,свекър ми хич не им симпатизира.Ако някои ден имаме собстено жилище...

# 13
  • Мнения: 51
Ами ние имаме двойка папагали - мъжки и женски, декоративен заек - мъжки, и рибки, които си ги гледаме в къщи. Отделно при родителите ми имаме и куче, което сме го дали там за отглеждане.

# 14
  • Мнения: 5 299
Имам, имам Mr. Green
-ротвайлер, на 4 год(Нана)
-шар пей на 2 год(Спайк)
-мини пинчер на 8-9 год(Джеси) Mr. Green Mr. Green
За други животни нямам място, иначе бих си взела още Laughing

# 15
  • Мнения: 2 550
Имам няколко...кучета.
Голдън ретривър, Ирландски сетер и Шар пей (последната предобивка, на 1 годинка и 2 месеца), и един заек се намира.

# 16
  • Мнения: 3 356
Кокер и сетер Wink

# 17
  • Мнения: 5 317
в момента имаме една сиамска котка-симона(тя не излиза на вън),и на двора още 7 котета и три кучета.

# 18
  • Мнения: 5 140
Имам, имам Mr. Green
-ротвайлер, на 4 год(Нана)
-шар пей на 2 год(Спайк)
-мини пинчер на 8-9 год(Джеси) Mr. Green Mr. Green
За други животни нямам място, иначе бих си взела още Laughing

Baby@,как ги разхождаш всичките,имаш си помощник нали newsm78?

Аз при майка ми и баща ми имам куче малтийска болонка на 13 год и се казва Мила.
Тук в къщи си имаме също куче Рой-питбул е,но е лигня голяма,повече и от болонката.

# 19
Имаме си черен персиец на име Чарли.

# 20
  • Мнения: 3 405
Имаме голямо куче Аксел, порода- мелез - немска овчарка (мама)+ротвайлер (татко).
Изглежда изцяло като овчарка, на ротвайлера не знам какво е наследил.Ники казва, че е характера - ако познавате ротвайлер дето целува всеки срещнат и обича всички, значи той е таткото на Аксел.
А Акси е най-доброто, умно, обичливо и т.н. куче на света. Joy
Ако някой реши да спори по този въпрос да знае, че и зъбите са му голеееми. hahaha

# 21
  • Мнения: 171
Имам персийска бяла котка с различни очи
И ние имаме бяла персийка с различни очи  Laughing Казва се Бианка. Но сега ми е много мъчно , защото след няколко месеца ще трябва да я махнем от апартамента, а толкова си я обичаааааааам  Cry Cry

# 22
  • Мнения: 2 672
Но сега ми е много мъчно , защото след няколко месеца ще трябва да я махнем от апартамента

защо ще я махате?

# 23
  • Мнения: 171
Защото чакаме бебе , а котката е дългокосместа и ще е проблем - бебе + летящи навсякъде косми.... Оставяли сме я за месец най-много в Русе при моите родители и малко преди да си я вземем пак откривах косми къде ли не... Колкото и да се чисти с прахосмукачка , все се появяват....
А сега и в Русе не можем да я занесем, че и брат ми ще имат бебе ...Уффф , много ми е гадно  Cry Cry

# 24
  • Мнения: 35
Ние си имаме една маца на 4.5 год. Улична подобрена.  SunglassesДокато бях бременна спеше до мен, върху мен и т.н.  smile3524и сега малкия има нейния характер . Кефи се на торбички, мърдащи чехли и на нея най-вече. Grinning Но все още не ги оставям заедно в една стая без надзор и тя не влиза в неговата стая.

# 25
  • Мнения: 2 672
Защото чакаме бебе , а котката е дългокосместа и ще е проблем - бебе + летящи навсякъде косми.... Оставяли сме я за месец най-много в Русе при моите родители и малко преди да си я вземем пак откривах косми къде ли не... Колкото и да се чисти с прахосмукачка , все се появяват....
А сега и в Русе не можем да я занесем, че и брат ми ще имат бебе ...Уффф , много ми е гадно  Cry Cry

аз като бях бременна котката беше с мен , тя също е с дълга козина и падащи косми Wink пипала съм я 1-2 пъти и веднага съм си мила ръцете - страх ме беше като теб , но ...не сме я махали

като родих мислехме доста дали да я задържим , но решихме в нейна полза - доста трудно- в стаята на детето ВЪОБЩЕ не припарва
Дори ми е отмяна  Simple Smile- малкия е луд по нея , постоянно я търси и иска да я дърпа - много е пухкава.
Веднъж докато я гледахме как яде , той я копна за опашката , почна да я дърпа и то към устата си , ама тя само мяка и иска да се отскубне . Как не се обърна и не му направи нещо - направо незнам.
Свикнаха си двамата и нямаме проблеми.
Деца ,които са отраснали с животни имат по-голям имунитет , по-общителни са , по- съпричастни , по-отговорни.......
Помислете си пак , не бързайте да я махате! Praynig
просто няма да я допускате до стаята в която спи бебока и така Wink
нищо фатално няма да стане , споко Wink
 

# 26
  • Мнения: 5 299
Имам, имам Mr. Green
-ротвайлер, на 4 год(Нана)
-шар пей на 2 год(Спайк)
-мини пинчер на 8-9 год(Джеси) Mr. Green Mr. Green
За други животни нямам място, иначе бих си взела още Laughing

Baby@,как ги разхождаш всичките,имаш си помощник нали newsm78?

.

Ми по принцип любимия се занимава с раходките, но сега аз се занимавам Mr. Green

# 27
  • Мнения: 171
Мерси за съветите, Мойри  Hug Аз не съм се отказала в опитите си да убедя съпружеското тяло...но засега той е категоричен  Confused ... А иначе ако знаеш на какви неща съм способна да подложа горкото животинче...едно на ръка , че ще го ваксинирам отвсякъде и за всичко, но четох някъде, че хирургически премахват ноктите на котки , май беше завинаги ....И това съм склонна да му причиня...само да има шанс да остане .... Кълна се и обещавам, че на ден 3 пъти ще пускам прахосмукачка....но засега нулев ефект  Cry  Cry  Даже му предложих да я подстрижем .... Успокоявам се засега с това, че имаме още няколко месеца и аз ще продължа да действам...току виж го убедя.
А иначе твоя постинг ще му го прочета ...аз само търся примери да му давам за съжителство на бебе с котка , ще пробвам и с вашия случай  Praynig

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нямаме.Искаме да си вземе котка,но искаме и второ дете,така че котката ще почака Wink

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Имам си - тате, бате, бебо, 10-тина рибки и 3 охлюва Mr. Green

# 30
  • Мнения: 2 672
ваксинирам отвсякъде и за всичко, но четох някъде, че хирургически премахват ноктите на котки , май беше завинаги ....И това съм склонна да му причиня...само да има шанс да остане .... Кълна се и обещавам, че на ден 3 пъти ще пускам прахосмукачка....

това е добра идея за ваксинирането Wink
но за ноктите - е лоша, защото четох някъде ,че не могат да живеят без нокти дълго време и е един вид осакатяване Sad
а за прахосмукачката - пускам доста рядко - 1-2 пъти седмично Grinning ама стига толкова Sunglasses
не е толкова фатално!
ако знаеш как ме беше страх, и колко пъти бях на косъм да я махам...
през бременността 2 познати ми повлияха да я оставя.
едната - акушерка - с котка . даже я намерила в леглото на детето да спи, но я задържала.
другата жена с куче.
П.П.  кажи на мъжа си и за тях двете. Wink
 
П.П. е , аз ще полудея ако я видя в леглото на бебе - най-вече новородено! ще я махна от стаята и ще изпера завивките. Wink
ама пак ти пиша ВЪОБЩЕ не я пускам в стаята му да спи или лежи!ВЪОБЩЕ не я пипам , нито й чистя или гушкам!
Имам си едно на ум

# 31
  • Мнения: 1 370
И ние в Бг си имаме куче. Боксер на 6 години, казва се Марк. Много искам да си го доведа тук, но това ще стане на малко по-късен етап. Само едно не ми е ясно, как ще го разхождам и ще му събирам нещата с пликче newsm78Тук Системата е такава

# 32
  • Мнения: 218
нищо особено - само рибки

# 33
  • Мнения: 488
Имаме едно женско 12 годишно куче улична превъзходна порода и един 3 годишен питбул мъжки. Имаме също и един мини заек - бял който стана макси. Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 896
Имаме мъжко немско овчарско куче - Рекс, на 9-10години/намерен е и сравнявахме с другото/; женско такова - Ари, на 7 години; женски тибетски шпаньол/много прилича на пекинез/ - Лейди, на 6 години и шефа на всички тях - черен дългокосмест котарак на 7 години/вече кастриран/. Laughing

# 35
Невероятни сте,
разбихте ми мнението че освен малки човечета при Вас няма друго.
Животните са част от живота Ни, който не обича тях има проблем и с хората около себе си. Животните оказват невероятно влияние върху малките човечета.
Не ги лишавайте от тези неща, но бъдете внимателни, винаги ваксинирани и обезпаразитени!!!

# 36
  • Мнения: 655
Аз разполагам с цял Зоопарк :

Лъвица - майка ми,
Овен - баща ми ,
Рак - дъщеря ми,
Риби - сина ми ,
Теле - мъжа ми ,
Реа - 1.5 годишен ротвайлер, оставен преди повече от година у нас за 1-2 дни, Белла - 4 месечна питбулка оставена за малко у нас !
Татко гледа на остъкления, специално ремонтиран балкон около 20 канари, щиглеци и разни други пернати, които цвъркат неистово от 5 часа сутринта до залез слънце !

Това за зоопарка ми хареса. Не се бях замисляла, че и вкъщи е така - риби, теле и рак.
А иначе имаме 14 годишна сиамка - Ади.

# 37
  • Мнения: 1 437
2 морски свинчета - Виктор и Цезар
 и зайче - Клеопатра  Laughing/ подарък за рожденният ми ден от съпруга/

# 38
  • София
  • Мнения: 1 223
Аз пък си гледам ...... хамелеонче. Когато бебчо беше на 7месеца, прибрах едно страхотно пухкаво игриво коте. Пред мен се държеше прилично, но само след седмица малкия като го видеше си закриваше очичките и светкавично го подарих на хора с къща. Не след дълго попаднах на обява за хамелеонче и готово. Винаги съм имала животни, но това определено води по точки. Седи си в терариума, пече си се на лампата и дълбокомислено върти очи в различни посоки. Няма контакт с детето, няма косми и други изненади по къщата. С две думи  и вълка сит и агнето цяло  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 097
Здравейте! Много хубава темичка.
Ние си имаме морско свинче Мишо. Откакто се помня все морски свинчета гледаме. Когато бях на 5 нашите донесоха от Чехия 2 свинчета и оттогава като съм се влюбила в малките пакостници... Имали сме най-много 12, снабдявахме магазините в града  Peace Много мили животни са, мисля че те имат много голяма заслуга в моето лично възпитание, чисти и любвеобилни са. Не бих пропуснала детето ми да има такова животичне. Не мислим да го махаме, напротив. Ще му вземем женска за Нова Година  Heart Eyes  luvbed

Ако дечицата са ви над 4 годишни, препоръчвам ви морско свинче, ако все още нямате домашен любимец. Ето тук може да намерите повече информация за животинчето : http://morsko-svinche.hit.bg , http://guinea-pigs.hit.bg, а ако искате да поговорите със собственици на такова - http://morskosvinche.7.forumer.com . Това са пропоръчителни сайтове, ако не искате - не влизайте в тях  Laughing

Поздрави на всички космати и некосмати муцунки!!   bouquet

# 40
  • Мнения: 307
Ta, ... последния път когато ги храних (тази сутрин) имахме:
2 бр. КОТКИ - полу-ангорска мъжка и женска, която предполагам, че е снимана за опаковките на храната "Darling",
2 бр. КУЧЕТА - женски ротвайлер на 3 годинки (невероятно умен) и френска булонка (невероятно ....., но пък става за охрана вдига шум до бога когато влиза някой в съседите  Laughing)
2 бр.  КОСТЕНУРКИ - за тях знам само че са червенобузи и ядат много (особено през лятото)
иначе от двукраките си имаме - 2 бр. - раци, 2 бр. скорпиони и един овен  Joy

# 41
  • Мнения: 6 164
Да, имах куче, израстнах по-голямата част от съзнателния си живот с нея - "нея", защото се гледаше на нея като личност и част от семейството, не просто на "куче". Обожавах я и я мъкнех с мен навсякъде - синеоко коли, почти бяло /мраморно/, голяма красавица и душичка - колитата притежават особен темперамент, не може да не се влюбиш в тях.
Както е казал ... (забравих кой беше Blush) "Колкото повече опознавам животните, повече намразвам хората" - най-много нея обичах, защото тя никога не изискваше нищо от мен, за да ме обича. Не са като хората примерно "Понеже вчера се държа гадно, днес няма да ти говоря" примерно.. А дори да влетиш бесен вкъщи и да хлопнеш вратата и да й се скараш да не ти се вре в краката, след 10 минути пак ще дойде, въртейки опашка и ще бутне муцунка в ръката ти. Това е най-безпрекословната обич. Почина от епилепсия, мъчихме се месеци, а последните дни бяха най-тежки, лично я занесох на ръце във ветеринарния, за да я приспят и колкото и смешно да се стори на някои - не съм имала по-травмиращо преживяване и не съм изпитвала по-голяма мъка. Месеци не бях на себе си, дори сега след повече от 2г. и половина още ми се насълзяват очите на секундата щом се сетя за нея, но това е най-скъпия ми спомен и не съжалявам за нищо. Мисля, че всеки човек трябва да създаде такава връзка поне веднъж в живота си.
Големият парадокс е, че колкото повече общуваш с животинчето, по-човечен ставаш. Heart Eyes

# 42
имаме един сладур МАКСИ голдън ретривър на 4 месеца много умни и любвеобилни кучета вече го пуснахме на двора и е много щастлив

# 43
  • Мнения: 5 790
Защото чакаме бебе , а котката е дългокосместа и ще е проблем - бебе + летящи навсякъде косми.... Оставяли сме я за месец най-много в Русе при моите родители и малко преди да си я вземем пак откривах косми къде ли не... Колкото и да се чисти с прахосмукачка , все се появяват....
А сега и в Русе не можем да я занесем, че и брат ми ще имат бебе ...Уффф , много ми е гадно  Cry Cry

И аз имам бяла персийска котка плюс още един уличен котарак и за секунда не съм си помисляла да ги махам. И до днес си живеят с нас и никога, ама никога не са закачили бебето, нито са му легнали в леглото например. Просто не ги пускай в същата стая, а персийската котка аз я реша всеки ден, което силно ограничава пускането на косми. Наистина, помисли как да не махаш мацата, после бебе като порастне е голяма веселба. Мойта само ги гони и крещи по тях, защото е научила, че се плашат като им кресне и после се кефи как бягат.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 819
Страхотно е, че попаднах на тази тема. Мислех, че повечето хора махат домашните си любимци, когато очакват дете. Аз бях подложена на доста нападки за това, че Майкъл ще остане.

Майкъл - на осем години, Американски Стафордшир Териер. Голям лигльо. Не смея да го нарека куче, защото ще се обиди.

# 45
  • Мнения: 854
В къщи винаги е било зоопарк - котки, кучета, хамстери, костенурки, сега и кокошки, езеро с патици Laughing
Да не говорим за госуващите кучета, които това лято в най-натовареното време бяха 11 Shocked (справка - виж ми подписа Grinning)
Не съм си и помисляла да махам животните по време на бременността или след това. Бебчо си имаше стая (сега бебечо е на 9 години и половина Grinning) и пак си има стая. Та, както беше малкък - нямаше взимане даване с животните. Когато започна да лази и после да прохожда - животните си имаха стая - бяха малко изолирани. Сега вече всичко е на куп и е голямя, весела лудница. Е да, чистенето леко ме побърква, ама това е положението - имаш ли си някаква краста - си новсиш последствията Simple Smile

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За в апартамента искам котка... Поне една, ама... Заесга живеем с лелята на мама и... Тя и дума не дава да се издума... А апартамента е неин... И засега си траем...
Като се пренесем да живеем в къщата край Стара Загора... Ще си вземем със сигурност поне две кучета - немска овчарка и ротвайлер... Както и поне три котки... И нито една от тях няма да е сиамска... Нещо пухкаво и подходящо за галене и гушкане...

# 47
  • Мнения: 25 599
Нещо пухкаво и подходящо за галене и гушкане...
Морско свинче!!!! newsm20

# 48
  • Мнения: 854
Нещо пухкаво и подходящо за галене и гушкане...
Морско свинче!!!! newsm20

 Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 25 599
 Joy Joy Joy
Много благодаря за нагледния материал!
Ама аз имах предвид това:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/kalina_nikolay/detail?.dir=/76a1&a … 5.jpg&.src=ph

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 16:35 от Как`Сийка

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Как`Сийке, нищо от твоя материал не се вижда... Пробвай да пооправиш линка...

# 51
  • Мнения: 25 599
Ами аз си го виждам??? newsm78 Всъщност не е линк, а  снимка.
Добре, ето тук линк за снимки:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/kalina_nikolay/album?.dir=/76a1

ПП Добичетата не са мои, просто са ми много сладки! Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 69
Поздравявам ви !Моето мнение е , че животните правят човека добър . Аз лично не си представям живота си без тях. Имам две дъщери - на 9,5 години и на 1 месец и 3 кучета - средноазиатска овчарка, късокосмест фокстериер и едно , което прибрах от улицата / явно вече не им трябваше старичко вече / нещо като  пинчер  с много козина - страхотна скица. В никакъв случай не ми пречат- напротив.Е чистя по- често , но определено ми дават много.

# 53
  • Мнения: 4 362
Имам си домашен любимец-кавказка овчарка на 10 месеца казва се Тамара    

# 54
  • Мнения: 854
Имам си домашен любимец-кавказка овчарка на 10 месеца казва се Тамара    
Красавица! Peace

# 55
  • Мнения: 1 612
Ние си имаме морско свинче - казва се Лъки.
Доста е сладък, но изисква много грижи (чистя му по 2 пъти на ден).
Иначе да ми е живо и здраво животинчето много е добричко и любвеобвилно и добре си хапва.  Laughing

# 56
  • Мнения: 25 599
Ние си имаме морско свинче - казва се Лъки.
Доста е сладък, но изисква много грижи (чистя му по 2 пъти на ден).
Иначе да ми е живо и здраво животинчето много е добричко и любвеобвилно и добре си хапва.  Laughing
А стига, бе! Че къде го гледаш, та му чистиш 2 пъти дневно??? #Crazy
Нашето го гледаме в касетка върху талаш, който сменям на 3-4 дена.

# 57
  • Мнения: 226
НИЕ СИ ИМАМЕ ПАПАГАЛ.МНОГО Е ГОТИН И СИ КАЗВА ИМЕТО.ИДВА ПРИ НАС НА МАСАТА И СИ ПОХАПВА КАКВОТО МУ ХАРЕСВА newsm53

# 58
  • Мнения: 4 362
Имам си домашен любимец-кавказка овчарка на 10 месеца казва се Тамара    
Красавица! Peace

Благодаря  Grinning

# 59
  • Мнения: 5 317
Имам си домашен любимец-кавказка овчарка на 10 месеца казва се Тамара    
Красавица! Peace
Страхотно куче.

# 60
  • Мнения: 1 097
Ние си имаме морско свинче - казва се Лъки.
Доста е сладък, но изисква много грижи (чистя му по 2 пъти на ден).
Иначе да ми е живо и здраво животинчето много е добричко и любвеобвилно и добре си хапва.  Laughing
#Crazy
Да, бе, и на мен ми стана чудно къде го гледаш това прасе та го чистиш по 2 пъти на ден...Ние сменяме талаша 1 път седмично, 2 пъти - рядко, лятото най-често.

Аааа, току що го видях Лъки, един такъв рошав и светъл, нали  Party Wink Ама снимките са от телефон и с лошо качество. Нищо де, много е хубав Simple Smile

# 61
  • Мнения: 31
Имаме една страхотна боксерка на 8 месеца. Като беше малка, спеше със сина ми, но сега е 40 кг Shocked Много е любвеобилна с него, но навън не дава непознати да го приближават, това беше и една от причините да си вземем куче - на 2-3 пъти разни клошари ни изкараха акъла във входа, а имаше и един, дето се беше съблякал гол smile3511.

Иначе такава любов между дете и куче не бях виждала - той я има за най-добър приятел, а тя, с тези огромни размери, е толкова внимателна с него, винаги внимава да не го настъпи или бутне Hug Ето я и нея: www.sunnyweb.hit.bg

# 62
  • Мнения: 1 612
Да, бе, и на мен ми стана чудно къде го гледаш това прасе та го чистиш по 2 пъти на ден...Ние сменяме талаша 1 път седмично, 2 пъти - рядко, лятото най-често.

Аааа, току що го видях Лъки, един такъв рошав и светъл, нали  Party Wink Ама снимките са от телефон и с лошо качество. Нищо де, много е хубав Simple Smile
Ами гледам го в аквариум. И нещо се бъркате за снимката. Ето го и него:

Имам и котка, която сега гледа майка ми. Казва се Дейзи.

# 63
  • Мнения: 5 317


Цитат
Страхотни сладури.
 Hug Hug
И аз си имам една сиамка-Симона.Ето я и нея:

Последна редакция: сб, 31 дек 2005, 02:17 от brianna

# 64
  • Мнения: 5 250
Ние имаме боксерка която на 25.12 навърши 11 години Wink
Също и 3 папагала- 2 вълнисти и 1 Жако  Simple Smile
Ще пусна и снимки тези дни  Peace

# 65
  • Мнения: 5 103
подарих му ротвайлер и вече имаме Hug

# 66
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Имахме немска овчарка, беше на 12г. когато умря от рак, по време на операцията. От тогава не можем да я прежалим и да си вземем друго куче. Решили сме като бебето порасне, ако иска ще му вземем куче и пак ще е немска овчарка. Ние с мъжа ми сме им фенове.  Laughing
Дея кучето ти е много сладко.

# 67
  • Мнения: 4 362

Дея кучето ти е много сладко.

Благодаря ти  GrinningАма ще я махаме  Tired комшиите се дразнят ,че ги лаела  Tired
Ние също имахме немска преди това супер кучета са  Grinning ,тази кавказката е голяма лудница просто  Crazy

# 68
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Дея кучето ти е много сладко.

Благодаря ти  GrinningАма ще я махаме  Tired комшиите се дразнят ,че ги лаела  Tired
Ние също имахме немска преди това супер кучета са  Grinning ,тази кавказката е голяма лудница просто  Crazy

Дея, това е много лошо, няма ли как да го задържите. Вярно, че лае, ама нали това му е работата. В къща ли живеете или в апартамент? В апартамент е много трудно да се гледа голямо куче, при нас беше истинска лудница, особено като се скубеше, налагаше се да се мете по 2-3 пъти на ден.  Confused

# 69
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Имаме кокерка Дейзи и понеже е черна и много се скубе, непрекъснато имаме малки разправии с мъжа ми, но аз не си я давам NaughtyКато замина на работа или някъде изляза, той я изкарва на двора,като се върна - аз си я прибирам и така сеповтаря до безкрай. Просто съм побъркана по кучетата, страшно много ги обичам.Особено тези, които изглеждат толкова мили, тъжни и беззащитни. А ето я и моята красавица:
http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=56786& … D=960457&ob=0

http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=56786& … D=903119&ob=0

Тук проявява любопитство:
http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=56786& … D=978759&ob=0

А тук вижте малкия ми син за какво я използва:
http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=56786& … D=978763&ob=0

# 70
  • Мнения: 4 362
Дея, това е много лошо, няма ли как да го задържите. Вярно, че лае, ама нали това му е работата. В къща ли живеете или в апартамент? В апартамент е много трудно да се гледа голямо куче, при нас беше истинска лудница, особено като се скубеше, налагаше се да се мете по 2-3 пъти на ден.  Confused

Ами ние сме си в къща ,ама защо ги лаело тях кучето,дели ни едн аограда и те много се нервят ,гледаме си я в двора,хич не ми се ще да я водим на село ама пък много се страхувам,че ще я отровят  Tired много е трудно една откачена баба и дъщеря и на 45 години и ходят нарочно дразнят кучето и после защо ги лаело.
А че е дива-дива е и то много немските са по послушни от кавказките -тези хич не разбират  Grinning луди са много

# 71
  • Мнения: 3 405
Имаме голямо куче Аксел, порода- мелез - немска овчарка (мама)+ротвайлер (татко).
Изглежда изцяло като овчарка, на ротвайлера не знам какво е наследил.Ники казва, че е характера - ако познавате ротвайлер дето целува всеки срещнат и обича всички, значи той е таткото на Аксел.
А Акси е най-доброто, умно, обичливо и т.н. куче на света. Joy
Ако някой реши да спори по този въпрос да знае, че и зъбите са му голеееми. hahaha

Ето го и него - не мога да не го покажа! Обичаме го ! Но го дадохме на дядо и баба да го гледат Sad
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10287&AlbumId=36163

# 72
  • Мнения: 1 097
Ами гледам го в аквариум. И нещо се бъркате за снимката.

Лили, извинявам се  Embarassed Точно докато четях поста ти, намерих едни снимки на морско прасенце Лъки такова, дето ти казах - рошаво и жълтичко. Ето тук: http://snimka.bg/album.php?album_id=5007&photo=1
Иначе твоето е голям сладур! Нацелувай го от мен! Мацата също - и на нея специално "мачкане" за поздрав! Много са ти хубави животинките  Peace

Последна редакция: пн, 09 яну 2006, 18:20 от crazybrat

# 73
  • Мнения: 5 317
Имаме кокерка Дейзи и понеже е черна и много се скубе, непрекъснато имаме малки разправии с мъжа ми, но аз не си я давам NaughtyКато замина на работа или някъде изляза, той я изкарва на двора,като се върна - аз си я прибирам и така сеповтаря до безкрай. Просто съм побъркана по кучетата, страшно много ги обичам.Особено тези, които изглеждат толкова мили, тъжни и беззащитни. А ето я и моята красавица:
http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=56786& … D=960457&ob=0

http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=56786& … D=903119&ob=0

Тук проявява любопитство:
http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=56786& … D=978759&ob=0

А тук вижте малкия ми син за какво я използва:
http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=56786& … D=978763&ob=0
Дейзи е много сладка.

# 74
  • Мнения: 5 317
Имаме голямо куче Аксел, порода- мелез - немска овчарка (мама)+ротвайлер (татко).
Изглежда изцяло като овчарка, на ротвайлера не знам какво е наследил.Ники казва, че е характера - ако познавате ротвайлер дето целува всеки срещнат и обича всички, значи той е таткото на Аксел.
А Акси е най-доброто, умно, обичливо и т.н. куче на света. Joy
Ако някой реши да спори по този въпрос да знае, че и зъбите са му голеееми. hahaha

Ето го и него - не мога да не го покажа! Обичаме го ! Но го дадохме на дядо и баба да го гледат Sad
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10287&AlbumId=36163

Напомня ми за моята немска овчарка-Рекс,който вече го няма.
 Weary

# 75
mnogo se radvam che popadnah i IZCHETAH tozi forum - nie sme s 6 huskita (2 na po 10 godini; na 5 na 3 godini i dve divaneta na po 3 meseza) i nashia bebonder na 2 godini i 9 meseza ... sega se chuvstam po-malko luda Simple Smile ... kakvato me izkarva rodata   Wink


 Sunglasses

 Sunglasses

 Sunglasses

# 76
  • Мнения: 122
у дома имаме две зайчета клепоухи джуджета-черно-Топчо(мъжът на моя живот,моето плюшено сърчице Heart Eyes!заека "емигрант",с най-много опити за бягство от клетката) и бяло-Мама Зайка(най-палавото същество,което познавам ,откривател и авантюрист)
Работя в зоо магазин и често употребявам едни измислени от мен думи:"Колкото повече опознавам хората,толкова повече обиквам животните!"

# 77
  • Мнения: 1 097
ах, как ми се иска и на мен да работя в зоо магазин  Praynig

Мечта ми е от малка да си открия такъв и някой ден ще го направя!  Peace

# 78
  • Мнения: 101
Имаме си морско свинче.Шегуваме се,че то е първото ни дете, а дъщеря ни е второто. Малката си играе с него на "Гоненица" и "Криеница" - пада голям смях и скубане на козина. Когато забременях не сме го махали, защото разбрах от ветеринарен лекар, че не са носители на опасни болести както котките.

# 79
  • Мнения: 1 097
Вале, и ние няма да го махаме. Аз винаги съм го "мамосвала" това прасе...Ние също го имаме за първото дете  Hug Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 5 317
mnogo se radvam che popadnah i IZCHETAH tozi forum - nie sme s 6 huskita (2 na po 10 godini; na 5 na 3 godini i dve divaneta na po 3 meseza) i nashia bebonder na 2 godini i 9 meseza ... sega se chuvstam po-malko luda Simple Smile ... kakvato me izkarva rodata   Wink


 Sunglasses

 Sunglasses

 Sunglasses



 HugОле,колко са хубави. Hug
                         Hug

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Имам персийска бяла котка с различни очи
И ние имаме бяла персийка с различни очи  Laughing Казва се Бианка.

Момичета, искам да Ви питам, нещо за белите персийки: Вярно ли е, че са глухи (или по голяма част от тях) Cry Или зависи от цвета на очите им newsm78

За Коледа ми подариха бял персиец с кафеви очи ( бях пуснала тема в Клюкарника), и понеже съм лайк в отглеждането на дом. любимец, в момента се уча (ваксини, храни, играчки и т.н.) . Wink Котенце е на 3 месеца и ми е много сладък.
Искрено и лично, не харесвах котки докато брат ми не си взеха сив персиец (в момента е огромен, тъпа муцуна и жълти очи, голям красавец). Казва се Джаспър (като малък беше много джаснат) Днес брат ми е завел Джас на разплод Laughing Мацата бяла персийка с сини очи (вечер ставали червени), била глуха Sad Та собственичката каза, че всички бели персийки с червени очи били глухи.
Моя племеник още в началото реши,че котето е глухо. Още не мога да го усета, дали реагира на шум. Мислих ме, че е малък и ще го "израсте". След днешната новина ми стана много тъжно. Не искам котенце да е глухо Tired

За протокола, в къщи животно не се е задържало повече от някой друг месец (поради разни причини):
1. сиамка - много пикаше и бързо я натириха
2. куче (улично подобрено)
3. декоративен заек, които се оказа в последствие, че не е такъв Wink, стага огромен и нещо лудна, започна да ни хаи всичките на ред, храна му слагахме с ръкавица и то по най-бързия начин. Накрая, баща ми се ядоса (беше нахапал майка ми по краката) и му удари ножа.


 

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 16:35 от Миленика

# 82
  • Мнения: 1 735
Нищо нямаме.Живеем в нова квартира с нови правила. newsm11
Иначе малко преди да забременея имахме котка,която занесохме при свекъра и свекървата.Те имат двор и мъжки котарак ,обитаващ го.
Резултатът: котката ми роди няколко много красиви писенца  Heart Eyes ,след което безследно изчезна.  Cry

# 83
  • Мнения: 25 599
Миленика, не можах да схвана много-много въпроса ти, но понеже съм завършила гимназия преди има-няма стотина години, една фраза се е загнездила форевър в мозъка ми: "БЕЛИТЕ КОТКИ СЪС СИНИ ОЧИ СА ГЛУХИ!"
Не обичам котки и не зная дали е вярно, но това ми изплува... Peace
ПП Е-е-ех, имаше образование едно време.... Wink

# 84
  • Мнения: 5 317
Момичета, искам да Ви питам, нещо за белите персийки: Вярно ли е, че са глухи (или по голяма част от тях) Cry Или зависи от цвета на очите им newsm78




Виж тук какво пише:

http://www.zoomaniac.com/index.php?option=com_content&task=v … =75&Itemid=30

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Моя котанек е същия Laughing



brianna, благодаря ти за сайта, въпреки че и от него не разбрах, котета с друг цвят на очите (различен от синия), дали са глухи newsm78 А котенце е с кафяви, но в статията пише че : "Цветът на оранжевите очи се проявява в пълна­та си сила към осем ме­сечна възраст. След тази възраст цветът им не мо­же да се подобри.
"
 


# 86
И ние си имаме, сиамска котка - Мики и сибирско хъски-Стивън

# 87
  • Мнения: 3 760
И аз си имам любимци:
котки-2бр-мъжки и женска
папагал-1бр-жако. По цял ден вика котките по име, крещи I love you и какво ли не още
гущери-разни: игуана, гекони, агами и др.
жаби
скорпион
паяци-птицеяди-много.
А за храна на някои от изброените по-горе: щурци, хлебарки и други подобни.
Като поотрасне беба ще си вземем куче.

# 88
  • Мнения: 791
Ние си имаме рибки.......но много ни умират  smile3549   Animal Tropical Fish  smile3518

# 89
az imam kuche i kotka,muj i malka princesa.prosto sum malko poludiala,nopuk i
jiveem na kvartira no e goliam kupon.

# 90
  • Мнения: 200
Ние имаме Немска овчарка - Барт! Това животно не спря да расте, стигна до 60кг. Вече заема повече място от мъжа ми, а той е голям!!!! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт