Комплексар, сеирджия, или друго?

  • 3 630
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 278
Хайде кажете ми, какъв мъж трябва да си, за да не си разведен, но да пишеш единствено и само в този форум, обяснявайки на самотните майки колко не са прави?
За мен това е човек с болна психика, но не знам, може да бъркам или да ми се губи нещо.
Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 910
Май се сещам към кого е отправен въпроса, интересно ще ми бъде да разбера newsm78

# 2
  • Мнения: 2 927
Недорасъл? Инфантилен?
По стила на писане си правя извод, че не ще да е на голяма възраст, или пък ако е - не е пораснал интелектуално. Прилича ми на някакъв псевдо Дон Кихот, който държи да се бори с вятърните мелници, но все напада магарето на мелничаря.
Много внимание му отделяш Бърди, не си струва Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 17 278
Много внимание му отделяш Бърди, не си струва Hug

Сигурно си права  Tired

# 4
  • Мнения: 75
Аз се сещам за двама потребителя, но не мога да реша кого точно имаш предвид. За мен това е мъж без работа, към чиято особа жените не проявят абсолютно никакъв интерес.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 278
За sunman говоря. От хормони ли е, от какво е, ама не помня някога толкова да ме е дразнел някой в живота ми. Добре, че е само виртуално и мога да го избягвам лесно Simple Smile
Но се замислих просто де. Много разведени бащи са писали тука и може да не съм съгласна с някой, но чета и приемам мнението му, защото е в ситуацията и знае какво говори. Дори е полезно да се чуе другата страна.
Ама това същество ума ми не го побира. Все едно аз да ходя да пиша в някой рибарски форум - не съм ходила никога на риба, ама да ви кажа, че не сте избрали правилните кукички.

# 6
  • Мнения: 75
Хаха, 99% бях сигурна, че става дума за Sunman. Мен лично тоя много ме развеселява с писаниците си, ама се радвам, че е само виртуално де.  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 54 404
Мен пък не ме дразни . Дори ме развеселява понякога . Peace
Ако не бъркам той е дете на разведени родители, така че не е съвсем встрани от нещата .

# 8
  • Мнения: 892
Хайде кажете ми, какъв мъж трябва да си, за да не си разведен, но да пишеш единствено и само в този форум, обяснявайки на самотните майки колко не са прави?
За мен това е човек с болна психика, но не знам, може да бъркам или да ми се губи нещо.
Какво мислите?
..о ти нали имаш втори мъж,или той те заряза и отново си самотен родител.Залягай на свалянето на килограми и с мен не се занимавай скъпа!Щото ,новият ти мъж забие нещо младо и слабо,хич няма да ти е до мойте писание
Мен пък не ме дразни . Дори ме развеселява понякога . Peace
Ако не бъркам той е дете на разведени родители, така че не е съвсем встрани от нещата .
мерси

# 9
  • Мнения: 75
А и май сам си гледа детето, за което му казвам Евала, щото като гледам другите БНД-а  #Cussing out

# 10
  • София
  • Мнения: 17 278
Кой си гледа сам детето?

# 11
  • Мнения: 2 927
      Не знам дали си гледа сам детето, но установих, че не желае да вникне в написаното от другите потребители.
      Похвално е да отстояваш позицията децата да се отглеждат от двамата си родители, особено на база собствен горчив опит, но не на всяка цена.
      В такива случаи винаги се сещам за едни думи на Ерих Кестнер в "Двойната Лотхен":

"Ако възрастният, който наднича през рамото ви, не разбере примера с Шърлей Темпъл и връзката с родителите на Луиза и Лоте и техния развод, тогава поздравете го от мен и му кажете от мое име, че на света има прекалено много разведени родители и прекалено много деца, които страдат от това! И че има твърде много други деца, които страдат, защото родителите им не са се развели!"

# 12
  • Мнения: 75
Кой си гледа сам детето?
Ами sunman.... Не е ли сам родител? Или греша?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Винаги има някой мъж, БНД или както искате го наречете, който е опозиция...Преди време беше Девиатор...сега Sunman....Ама няма лошо - щом ги влече да пишат, дори и да не сме съгласни...Всъщност така имаме с кого да поспорим и да поплюем като мъж Joy Joy Joy Joy
Вярно, че е странно какво точно го влече да пише в чисто женски форум....ама нали живеем в свободна страна...да си каже думата човека...а ние дружно да го нахокаме Thinking

# 14
  • Мнения: 1 213
Просто мухльо.
Дотук много успешно му игнорирам коментарите и ще продължа да го правя, но казаното към Бърди го смъкна тотално в очите ми. Да е жива и здрава жена му (щом са заедно), да си го търпи и дано не й се случи да качи някое килце, че току виж това съкровище безценно вземе да я зареже и да си потърси друга жертва.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт