"Системата минус 60" - тема №18

  • 28 857
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 89
Пушила съм, но проблема го имам отпреди да спра цигарите. Тръгна от Дюкан. От тогава като чуя Дюкан и настръхвам. И това е един от проблемите които си докарах. Втория са бъбреци. То че не се движа достатъчно е ясно и че наблягам на въглехидратите. Но аз съм била така цял живот и нямах проблеми. Ленено семе също пия да. А манджа на обяд може но не всеки ден, че не върви в офиса. Но пак не помага. Общо взето нещата се случват веднъж на 3 дни и пак съм доволна. Защото бях стигнала до положение да не мога да отида без лаксатив. Сега рядко ги ползвам.

# 46
  • Мнения: 102
Да дам отчет и за днес:
з. 2 парченца луканка, 2 мини еклера, 1/2 чаша горещо прясно мляко 0,1% и 1 литър вода.
о. 2 телешки кюфтета на скара,1 малък домат и 2 чаени лъжици котидж
в. кисело мляко с портокали,а ако съм гладна и малко котидж.

плюс за дена поне още 2 литра вода и н- на брой чайове.

_belladonna_ и аз с Дюкан големи ядове си навлякох  #Crazy. Вдигнах висока пикочна киселина и бъбреците ми не бяха добре  ooooh! (въпреки че пиех много, много вода)... Tired По доктори ходих и лекарства пих...докато влезне пак в норма много време мина. Въобще Дюкан през носа ми излезне.

Последна редакция: ср, 12 яну 2011, 14:10 от labella

# 47
  • Мнения: 46
Пушила съм, но проблема го имам отпреди да спра цигарите. Тръгна от Дюкан. От тогава като чуя Дюкан и настръхвам. И това е един от проблемите които си докарах. Втория са бъбреци. То че не се движа достатъчно е ясно и че наблягам на въглехидратите. Но аз съм била така цял живот и нямах проблеми. Ленено семе също пия да. А манджа на обяд може но не всеки ден, че не върви в офиса. Но пак не помага. Общо взето нещата се случват веднъж на 3 дни и пак съм доволна. Защото бях стигнала до положение да не мога да отида без лаксатив. Сега рядко ги ползвам.
и аз бях крайно зле, че чак до рев ме е избивало. А дюкан - и аз доста проблеми си докарах като се има предвид че водата не ми е проблем - принципно пия по много. Обаче всички около мен които пазиха Дюкан сага са доста ++++. Но нищо де нали за това сме сменили варианта. А този ми се струва перфектен и страшно разумен. За сега се замислям какво да ям но предполагам че с времето от само себе си ще решавам

# 48
  • Мнения: 35
Жани и Снежанке, какви са тези страхотни торти и хлебчета по никое време?  Mr. Green Hug Heart Eyes
Добре, че ядох вече, че иначе... newsm64 eat

Снежане, завиждам ти за кулинарните умения!!!  Heart Eyes
 Вече окончателно реших -  в най-скоро време ще си купя машината за хляб, която от толкова време гледам в амазон и само й се точа.  Laughing

Жаси, съвсем искрен съвет от мен - не ти трябва!  Ако искаш да печеш хлябове и т.н. - ще ти изпратя рецепти, в които почти няма месене и не се иска никакви умения. Имам рецепта за домашен хляб, който ИЗОБЩО  не се меси и става точно както едно време хлябовете от фурните - с твърда коричка и мека, топяща се в устата средичка...Hug Машината за хляб по мое мнение е само още един излишен уред в кухнята - изисква много време приготвянето на хляба, а и вкуса не е този, който на нас ни харесва... (лично мое мнение де, никой не ангажирам Peace)

# 49
  • Мнения: 4 990
Аз си взех хлебопекарната за да си приготвям истински хляб. От боклуците по магазините ми писна. Намерих си вече нашите рецепти и давам по тях, ръжено-пшеничен пълнозърнест и един с тънки кори за децата и мъжа ми. Доволна съм много, действително вкуса е доста по-различен, но на нас ни допада.
Снежанка, я напиши рецептата за домашния хляб, много обичам такъв  Heart Eyes

# 50
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Да, тъкмо затова пиша и аз и аз искам тази рецепта, Снежанке  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 453
  За машината за хляб само да кажа че е най-добрата ми инвестиция за кухнята. За 2мин хвърлям съставките и тя си меси и пече. Хлябът определено е най-добрият хляб който не бях яла от едно време когато баба ми правеше. Който не е доволен от хляба в пекарната си не е случил на рецепта просто. Peace

 Отчета за днес довечера Wink

# 52
  • Мнения: X
Снежанке, наистина ли?  Crazy
Ти пък как ме разколеба... А дали ще успея добре да ги опека, никога не съм пекла хляб във фурната.
Даже содените питки за Коледа си ги поръчваме да ни ги правят - нещо хич ме няма с тези умения.
Аз понеже хляб от дете много рядко ям, никога не ми е било приоритет да го правя. Но като гледам тук какви вкусотийки приготвяте, направо ми идва присърце и аз да започна.  Heart Eyes
Моля те, дай тази рецепта за домашния хляб тук, тя си е системна - нали сутрин може да се яде.  Laughing
Ох, а от твоите рецепти в темата с рецепти колко много неща си харесах... тези тиквички с котидж мисля цяла пролет да ги ям. А довечера пак съм на твоето кремче, но ще пробвам с портокал и мандарина да го направя, че нямам вече ябълки.  Peace
Изобщо, много се радвам, че се присъедини към нас, даваш разкошни идеи, а и си много позитивен човек!  Hug  И аватара ти много ми харесва - знаеш ли, че аз доскоро пишех със същия аватар в един друг форум (all.bg)  Laughing Hug

А това е хлебопекарната, която съм си харесала: http://www.amazon.co.uk/Panasonic-SD-257WXC-Automatic-Breadmaker … 834889&sr=8-1

# 53
  • Мнения: X
Момичета, Бебок ми прати линк към един албум със системни снимки, който не бях виждала:
http://sistema60.snimka.bg/friends/nachaloto.470051.17254323

нали някой питаше за снимки с резултати... под снимките пише ника и колко са килограмите преди и сега.
Шоколадово бонбонче ме смая - от 90 на 55 килограма...  Shocked

# 54
  • Варна
  • Мнения: 89
Аз имах хлебопекарна но хляба в нея ако остане за втория ден дори и в торбичка е ронлив. Не я ползвах често и я дадох на майка ми.

# 55
  • Мнения: 4 990
Шоколадово бонбонче писа в миналата тема, тя беше отслабнала преди да започнеме системата във форума, но по почти същите правила и се включваше повече със съвети, а май и още някакви последни килца сваля с нас.

Стефимама я бях забравила, а много пишеше преди, незнам докъде докара нещата, за другите момичета също.

_belladonna_ , по едната ми рецепта така ставаше хляба, с новата няма проблем, хляба си е хубав и на 3тия ден.

# 56
  • Мнения: 2 294
Ами те освен бонбончето, друг от по-старите системки май не пише вече. И даже започнах да ги забравям.
Някй питаше за ръжени спагети - ами 4 бр криспита тежат около 40 грама, значи и спагетите трябва да са около този грамаж, ама с 50 грама сирене и повечко айрян може и да се направи една хубава вечеря с тях.
Снежи, това коричките от рецептата за сухарчетата ли са или други? И моля те кажи 1 децилитър на колко мл или грама е равен Peace
Аз така хубаво се наядох на обяд, че даже немога да измисля какво ще вечерям, защото не съм гладна. Закусих с 3 парчета тиквеник, 8 блокчета шоколад, обяда беше малко картофи на фурна, 2 бъркани яйца с праз и сирене, 2 сухарчета, 4 сушени сини сливи и чаша айрян. За вечеря май ще е кисело мляко с ябълки и сушени сливи. А може и гриловани тиквички с кисело мляко. Свеки затваря буркани и онзи ден ми прати 2, та ако не ме домързи може и такова да вечерям.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 89
Алиенка дай новата рецепта да я дам на майка ми. Че и нейния е ронлив.

# 58
  • Мнения: 4 990
Алиенка дай новата рецепта да я дам на майка ми. Че и нейния е ронлив.
писах Лс, че станахме готварски подфорум  Laughing

# 59
  • Мнения: 425
да се запиша че вече сте на 4та страница Shocked

Общи условия

Активация на акаунт