Интересно занимание за рожден ден на 4-годишно момченце?

  • 1 815
  • 13
  •   1
Отговори
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Здравейте момичета,
Големият ми син в неделя прави 4 годинки. Иска ми се да му организирам нещо интересно, защото няма да може да празнуваме с дечица, имаме бебе и гледаме да ограничаваме контактите доколкото можем в това грипно време.
Имате ли идеи как да се направи интересен деня на рожденика? Да добавя, че искам цялото семейство да участва, т.е. да може и бебето да си е с нас.

Мерси предварително!  Peace

# 1
  • Мнения: 989
Ако беше лято, варианти много - разхождате се в парка, детето се вози на всичко, което пожелае, хапване на сладолед или памук и т.н. Но в това студено време... изборът е доста ограничен. Аз се сещам за две неща - или да го заведете на ледената пързалка или да му викнете клоун вкъщи, който да го позабавлява за час.

# 2
  • Мнения: 303
Може да си направите дискотека и да танцувате и четиримата. Единия гушка бебечето, другия с рожденника. В къщи го правиме редовно и децата много се забавляват, но за да ни е кеф и на нас си пускаме стари песни, които ни напомнят за свободните години, като "Водно колело"на Джандема, "Скакалец", "Денонощен магазин"....от този тип.

# 3
  • Мнения: 3 715
Всички на куклен театър и после на сладкарница или на пицария или нещо подобно

# 4
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Мерси!  Hug

# 5
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Искам и аз да се присъединя към темата. И моето малко  момченце става на 4 год. и аз се чудех каква изненада да му спретна. Аз също си мисля за клоун, но дали може да го изпратя в детската градина и там да забавлява децата, но не знам дали може. В момента не ходи на ДГ и не съм питала. Ще се радвам и аз на всяка свежа идея.
Ноеми, пожелавам ви много весело и незабравимо прекарване на рождения ден!!!!

# 6
  • Мнения: 505
Ние нашата 4 годишна госпожица я изненадахме с парти и със специална торта с любимия й анимационен герой. Баща й я изведе на разходка, а аз и баткото направихме къщата неузнаваема - бяхме се подготвили предварително с украсата. Колко балона надух ...  Tired
Първоначално рожденничката много се шашна като видя всичко преобразено, но после много, много й хареса. Мисля, че ще го помни дълго.

# 7
  • Мнения: 2 090
Освен вече предложените идеи, може да си купите боички за лице и да се нарисвате като животинки някакви (ако празнувате вкъщи).

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 22:47 от Desirée

# 8
  • Мнения: 1 749
Освен всичко гореизброено - нарисувайте хубава карта до подаръка. Grinning

# 9
  • Мнения: 201
Ноеми ,да ти е жив и здрав рожденника!

Има една много весела игра,забавна за малки деца като твоето,пък и полезна за мама и тати ще бъде-да поддържат форма Mr. Green.
Казва се "Джуджета и великани".Един от играчите казва думичките "джуджета" или "великани",като при първата дума всички трябва веднага да клекнат,а при втората да станат.Думите се казват така разбъркано и неочаквано,че да се изненадат и заблудят играчите.Който остане прав,когато е казано "Джуджета" или пък клекне при казването на "великани" ,"изгаря",а тъй като вие ще сте малко-"изгорелия" може да замести този,който казва думичките.Дано съм обяснила добре Peace

# 10
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Благодаря ви за идеите, мацки!
В крайна сметка хлапето само си каза какво иска - да се вози на кабинков лифт и да му гледа механизмите  Laughing Та нарамихме бебето (което още нямаше месец) и се вдигнахме до Алеко! Беше много приятно!  Flutter

# 11
  • Мнения: 3 695
Да е жив и здрав рожденика!   bouquet Интересно сте отпразнували! Simple Smile

# 12
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Да ви е живо и здраво юначето и от мен!!!! Да расте в много обич и да има късмет, когато му е нужен!!!!

# 13
  • Мнения: 398
Супер идеи,това с нарисуваните лица ме кефи.
Всички нашарени Laughing

Общи условия

Активация на акаунт