криви зъби

  • 2 493
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Какъв е варианта за корекция на криви зъби без брекети?

# 1
  • Мнения: 1 589
Аз не съм чувала за друга възможност.

# 2
  • Мнения: 376
 Изпиляване на зъбите и поставяне на коронки.

# 3
  • София
  • Мнения: 313
Преди години слагаха шини с телчета - аз така съм си изправяла зъбите. При това ги носех само вкъщи и през нощта (все пак тинейджърка бях).
Вече не ги ли правят?

# 4
  • Мнения: 376
И аз ги носех навремето и в 4-5 клас и в 9-10 клас, но резултатът беше само временен и всички зъби си възвърнаха първоначалната кривина. И на 18 години сложих коронки на предните зъби, дори ги направиха малко по-бели. Доволна съм от резултата, разликата е огромна.

# 5
  • Мнения: 1 589
Преди години слагаха шини с телчета - аз така съм си изправяла зъбите. При това ги носех само вкъщи и през нощта (все пак тинейджърка бях).
Вече не ги ли правят?


Сега не е модерно да се казва"шини".Вече са "брекети".Едно и също е.

# 6
  • Мнения: 397
шини и брекети са различни неща

# 7
  • Мнения: 30
И аз ги носех навремето и в 4-5 клас и в 9-10 клас, но резултатът беше само временен и всички зъби си възвърнаха първоначалната кривина. И на 18 години сложих коронки на предните зъби, дори ги направиха малко по-бели. Доволна съм от резултата, разликата е огромна.

Моля те,разкажи ми по подробно!от какво са?пилиха ли ти зъбите?колко издържат?

# 8
  • Мнения: 376
Моите са от металокерамика, вече 17 години съм с тях. Зъбите ми са живи и здрави, но изпилени. Тогава ми ги изпилиха без упойка, но сега слагат винаги. Те не се променят с годините, но им дават гаранция 20 години, след което трябва да се подменят с нови коронки, защото с годините венецът се отдръпва нагоре и коронките окъсяват така да се каже.
Д-р Явор Николов и д-р Въжаров определено са специалисти в тази област.  Дори сега вече на предни зъби не слагат металокерамика, изработват ги по-финно и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт