Ранна бременност?

  • 2 123
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 550
Хм, кога най-рано може да се констатира ранна бременност?
То май ако е бременност, няма да е съвсем ранна...гледам си календарчето и дата на последна менструация...3 октомври, да ама днес сме 20 ноември, а дори след раждането на детето цикъла ми идва като часовник на 28 дни  newsm78

Купих си тест, всъщност два, дали ще отчете рпавилно ако го направя сега, че нЕАм нерви.  #Crazy

# 1
  • Мнения: 46 488
Ще отчете, направи го.
Аз моя тест го правих 2 дни след закъснението и отчете.

# 2
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Да, ще го отчете. А ще ни кажеш ли резултата?  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 550
Аха, ще кажа. Ма вие все пак ситскайте палци да е отрицателен, че не умирам от желание отново да карам лятна бременност и то 4 месеца след като родих  Crazy

# 4
  • Мнения: 2 550
Ми.... EFP . Малко съм шокирана, но пък....моооооже би се радвам. Още утре ще си запиша час за преглед...и още днес ще си сложа нова лентичка, понеже съм лентоман.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ми.... EFP . Малко съм шокирана, но пък....моооооже би се радвам. Още утре ще си запиша час за преглед...и още днес ще си сложа нова лентичка, понеже съм лентоман.

ЧЕСТИТО !!!

# 6
  • Мнения: 5 246
Ми....Честито    bouquet

# 7
  • Мнения: 1 613
Честито!!!  bouquet

# 8
  • Мнения: 46 488
Ха, честито   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 216
Бравоооооооооооооо. newsm20Направо ме кефиш.И кво и е на лятната бременност?Айде и да разправяш как е минало при доктора. Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 2 550
Бравоооооооооооооо. newsm20Направо ме кефиш.И кво и е на лятната бременност?Айде и да разправяш как е минало при доктора. Praynig Praynig Praynig

Ми, как кво и е...аз вирея преидмно на студено, лятото жегата мож ме довърши  Crazy


Мерси, момичета:)

# 11
  • Мнения: 5 577
ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!

  bouquet

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честитооо!  bouquet

Аз родих на 16.07. ,но 2004 и много ми хареса лятното раждане. Мисля пак  Mr. Green

Утре да кажеш.

# 13
  • Мнения: 2 000
Охо, честито. Каква веселба ще е с два бебока  Simple Smile

# 14
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Честито и от мен!  baloni Малко ще се поизгърбиш с две бебета, ама нали е за добро.
А от мен да знаеш, че и зимната бременост не е голям кеф. Аз бих предпочела лятото, но ....

# 15
  • Мнения: 108
Честито! С два бебока на ръце - горко ти тежко. Поне си натрупала опит от първия и ще ти е по- лесно с втория. А й разходите няма да са толкова големи -   като второ детенце ще ползва нещата от първото. Няма по голяма радост от тази. А таткото знае ли вече? И как реагира?

# 16
  • Мнения: 655
Честито и от мен.   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 999
Честито!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 233
Честито!!!

# 19
  • Мнения: 5 391
Ти си герой! HugПоздравления,какво по-хубаво от дечицата  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 478
Леле каква новина, честито и от мен!

# 21
  • Мнения: 2 849
Честито!Лека нова бременност !  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Ехе, стахотна новина!Честито!  bouquet

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 336
Хайде честито и от мен! Тъкмо ще е малка разликата на децата и ще си и граят по-добре заедно!Лека и успешна бременност!

# 24
  • Мнения: 2 550
Мерсииииииии  Hug

# 25
  • Мнения: 4 212
инцидентно влизам тук и какво виждам , ще имаш ново бебе  Hug ми супер, понякога малката разлика е предимство. Честито, наистина се радвам за теб  Peace  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 10 758
Честитоооооо!   bouquet Страхотна новина!  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 550
инцидентно влизам тук и какво виждам , ще имаш ново бебе  Hug ми супер, понякога малката разлика е предимство. Честито, наистина се радвам за теб  Peace  Heart Eyes

Скоро чакаме включване и от теб!   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 6 791
Хехе!
Честитоооо!
Супер,направо ми идва да ходя да нгарабя мъжа,тия дни съм в овулация май  newsm78. Много ме радват такива новиниии!

# 29
  • Мнения: 2 550
Хехе!
Честитоооо!
Супер,направо ми идва да ходя да нгарабя мъжа,тия дни съм в овулация май  newsm78. Много ме радват такива новиниии!

Отивай към мъжО бързо  Hug

# 30
  • София
  • Мнения: 6 791
Лелеее,недей така,слаб ми е ангеът,ще взема да ида наистина! Hug

# 31
  • Мнения: 2 550
Отивай, тъкмо ще си бременеем заедно...пък и твоята буба и е време да си има братче:))

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Честито и от мен  Grinning
и аз искам пъъъък

# 33
  • София
  • Мнения: 6 791
Честито и от мен  Grinning
и аз искам пъъъък
Давай, три, четирииииии: нападаме мъжете!!! Joy

# 34
  • Мнения: 1 427
Браво HugКато чета и някак се успокоявам,защото щом с такова малко бебе  се наемате и за друго мога да не се шашкам ,ако и на мен се случи.Това да се чува Peace

# 35
  • варна
  • Мнения: 1 830
Честито  bouquet.Страхотна новина newsm44 newsm44 newsm44

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Прекрасна новина! newsm44 newsm44ЧЕСТИТО! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Много мило ми става като чета такива прекрасни новини!
Леко бременеене!

# 37
  • Мнения: 6 164
Честитоооо!!!  smile3525
Леко бременеене ти желая!
Аз още едното не съм родила, ама искам второ! Mr. Green Защото винаги съм искала двечките да са с малка разлика, толкова ще е весело!

# 38
  • Мнения: 4 428
Това е страхотно, ЧЕСТИТО!  bouquet
То ще е почти, като с близнаци  baby_neutral baby_neutral Grinning

# 39
  • Мнения: 306
хех хех страхотна новина и прекрасно семейство ще сте навярно!  Party
с брат ми имаме разлика 11 месеца и 3 дена  #Crazy
мога да кажа, че към днешна дата той е най-доброто ми другарче и през годините сме си прекарвали страхотно!
децата ти ще са щастливи заедно!

пп. не бях уверена за моята втора бременност, че идва навреме в живота ни, но като гледам теми като тази се обнадеждавам и ощастливявам!  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 6 472
Марче и тук да ти кажа ЧЕСТИТО  bouquet
Пъки и мога да ти изтъкна едно предимно на лятната бременост - по удобно е от към облекло, а после като трябва да сваляш килцата ще си облечена в зимни дрехи и няма да личи точно колко си качила Mr. Green

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Марче - страхотно!   bouquet
Късмет  Peace

# 42
  • Мнения: 1 555
ЧЕСТИТО   bouquet  bigdance2 newsm20 newsm81

# 43
  • Мнения: 143
Марче честито   bouquet
Ще имаш щастие умножено по две  Mr. Green
За мен лятната бременност ми се струва много по - добър вариант от зимната, но ....  Сега ми е много судено навън, а още не е дошла същинската зима. Не искам даже да си го представям  #Crazy

# 44
  • Мнения: 1 190
Ей браво, голям кураж се иска за това!
Лека нова бременност ти желая! Heart Eyes

Поздрави Wink

# 45
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Какво стана?-на лекар ходи ли да потвърди. Wink

# 46
  • Мнения: 528
Честито newsm44 newsm44.Така поне ще си играят заедно и ще са като близнаци.Тъкмо няма да забравиш бебешките неща.

# 47
  • Мнения: 2 550
Какво стана?-на лекар ходи ли да потвърди. Wink

Потвърдено Simple Smile). И сърдечни тонове се чуха  Heart Eyes Mr. Green Ще си имам бееееебе!

Благодаря ви, момичета:))

# 48
  • Мнения: 660
Честито   bouquet и браво за смелостта ти ! Peace
 Аз се каних за второ 11 години и накрая на бебо му писна да ни чака и ни сюрпризира .  baby_neutral Още не мога да се опомня  Thinking, а вече съм в 16 седмица . Леко бременеене и на теб и да пишеш !

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 916
 smile3501 ЧЕСТИТО И ОТ МЕН smile3525
Да се пазиш, да не се натоварваш и нервиш!!!
 И да знаеш, малката разлика е хубаво нещо. Със сестра ми имаме малка разлика и сме мнооого близки hug, макар че сме безкрайно различни Drunk

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честитоооо! newsm44 newsm44

Браво на вас!Малка разлика е по добре.И ние сега действаме за второ.

# 51
  • Мнения: 6 315
Честита бременност! Пожелавам ти да е лека, да не ти е много горещо през лятото и здраво и усмихнато бебенце на края й!   bouquet

# 52
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Какво стана?-на лекар ходи ли да потвърди. Wink

Потвърдено Simple Smile). И сърдечни тонове се чуха  Heart Eyes Mr. Green Ще си имам бееееебе!

Благодаря ви, момичета:))

Чудесно! Heart Eyes
Лека бременност.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт