Страхотна късметлийска седмичка 21.11-28.11

  • 1 631
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 147
здравейте милички
М. ми дойде няма да ви описвам как се чувствам,Вие знаете как?!
пожелавам повече късмет на Вас
лек и спорен ден

# 31
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Ех Доби Hug Hug Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 4 272
Доби, съжалявам! Но борбата продължава! Ще се борим за Коледни подаръци, нали?  Hug

# 33
  • Мнения: 1 320
Доби, съжалявам!
Другият месец пак. Не се отчайвай!

При мен е рано да си мисля каквото и да било-минали са едва няколко дни от инсе-то. Още 10 дни имам да пия Дуфастон. Така че-абсолютно е рано да си въобразявам каквото и да било.

# 34
  • Мнения: 3 010
Доби и аз съжалявам миличка, не се предавай и не унивай. Съвсем скоро ще дойде края на битката и токава радостта ни е ще по-голяма! Имай сила да продължиш и не плачи!

# 35
  • Мнения: 315
Връщам се от лекар.... След ановулационен и пет дневно закъснение на лелката ми изписаха Дуфастон, за да ми дойде. Попитах доктора за повтарящия се всяка година един и същи месец без овулация (по темата на lea) и отговори, че е напълно възможно. При мен е така всеки ноември. Освен това ми каза, че липсата на овулация не означава, че не трябва да имаш цикъл този месец.
За съжаление от понеделник започвам нова работа и няма да мога да излизам, за да ми следи овулацията. Може би е за добро...... И без това се надявах на някакво чудо сега - я късна овулация, я по-ранна..... но... освен да гледаме напред и да чакаме Коледните чудеса.....

# 36
  • Мнения: 1 320
Вилитра, успех с новата работа!

# 37
  • София
  • Мнения: 4 272
vilitra , дано новата работа и смяната на обстановката ти помогнат за желания коледен подарък Hug Аз все още не съм съвсем сигурна, че няма да имам ову тоя месец. Ще го разбера във вторник.
На всички, на които им предстои ову им пожелавам много фоликулчета и успешно оползотворяване!
Момиче, този месец от теб чакам добрата новина! Стискам ти палци!

# 38
  • Мнения: 3 010
 lea, благодаря за пожеланието, аз съм една от тях, тези дето ще чакам хубав /и/ големи пукащи се фоликул4ета. Днес по4вам Клостилбегита, дано да има резултат  Praynig и да нямам странични ефекти.
vilitra, успех и от мен за работата!
 Момиче, нали си знаеш с теб сме и тръпнем за новината!

# 39
  • София
  • Мнения: 4 272
dendy , успешна и резултатна стимулация! За страничните ефекти не се бой! Аз като бях на стимулация с Клостилбегит, очаквах, че ще съм много нервна, а през цялото време бях в много добро настроение и супер щастлива Grinning Дано това са и твоите странични ефекти Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте момичета Grinning И успех на всички!
Аз пак нищо не направих Sad - вчера се замъкнах в Св. София, но дофторът ми се накара, че не съм се обадила предварително - имал три пункции и нищо не стана... Все пак за да не бездействам реших утре да си пусна изследвания за хламидии. Проверих в сайта на Цибалаб и се оказа, че има няколко вида newsm78. Някой може ли да ме насочи, кой точно да направя Praynig: И всичките ли са кръвни?
Chlamidia Trach - Ig G и Ig M 23.50 лв
Chlamidia Trach-IgA 16.90 лв
Chlamidia Trach-Ig G 16.90 лв
Chlamidia Trach-Ig M 16.90 лв
Chlamidia Pneumoniae IgM 26.70 лв
Chlamidia ДНК-PCR тест 29.70 лв

# 41
  • Мнения: 1 612
Благодаря на всички за стиснатите палци!
На прегледа казаха, че всичко е наред. Сложиха ми Диферелина. На 01.12 ще ми изследват Естрадиола и ако дай Боже всичко е наред на 02.12 почваме стимулацията.
Лилиа, за теб също големи палци. Какви са рибките от аватара и ти ли ги налови?
Да Ва - част от тях сама съм уловила, а другата мъжа ми и брат ми. Това е едно наше хоби. През нашето село - Митровци (Монтанско) минават 3 реки и много обичаме да ходим там на почивка и да ловим риба.

# 42
  • Мнения: 7 716
Лилиа, успех Laughing!

# 43
  • Мнения: 1 612
Благодаря Лали!

Общи условия

Активация на акаунт