Юли 2006-98

  • 35 050
  • 750
  •   1
Отговори
# 630
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Nanny,нищо му няма,получава се понякога като странична реакция,още повече,че никога досега не е използвал салбутамол.Обаче наред с това облекчава дишането.Може да повтори спокойно след 4-5 часа.
Аз обаче съм привърженик на минималните дози,както за деца така и за възрастни,0,5 е абсолютно достатъчно като количество за постигане на нужния ефект и няма да има толкова ясно изразени странични действия Peace
Дори детска доза можеш да му прилагаш,пак ще облекчи дишането.

Вместо да се опъва,да заминава да му ударят една слушалка и ако е необходимо да направи снимка, да знае какво е положението.Белодробните истории не са шега работа.
Ако не поне да пийне и той един Сумамед,само 3 таблетки са ,по една на ден.Няма страничните действия на Аугментина.

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 00:06 от ☼ Зла гад - Пиги ® ☼

# 631
  • някъде
  • Мнения: 4 955
http://www.youtube.com/watch?v=l9pThYww5IQ
http://www.youtube.com/watch?v=lOSWW2N_Rq0

Това са клипчета на Цецко, как кара ски, ако някой иска да го види Simple Smile

Олеееееееее страхотен е Hug, направо много му се зарадвах, и с каква лекота кара, браво Hug

Днес имахме тържество, беше много хубаво, много са сладки мъниците и като ги гледам колко са по-послушни и дисциплинирани там Laughing

Всички да е оправят Praynig И на мен нещо не ми е много като хората, но да видим....пих колдрекс макс, пих вит Ц, напарих се с горещ душ и така...

# 632
  • Мнения: 708
http://wwuu.hit.bg/

# 633
  • Мнения: 444
Grinning Grinning Grinning

Пиги, Сумамеда само в таблетна форма ли го има?

Amerie, добре ли виждат очите ми? Къде се загуби? Rolling Eyes

Диди, не показа снимки от тържеството.

Цеци наистина е страхотен!

Отивам да опна кълки.... Tired

# 634
  • София
  • Мнения: 688
Ивка, страхотно се справя Цецко, ние си ги мислим за малки, а гледай какви работи умеят вече  Simple Smile.

Нани, дано не се стига до този антибиотик. Ако няма температура, според мен трябва да се изчака с него.
А аз този салбутамол съм го пила на таблетки и на мен ми действаше ужасно - разтрепервах се и се чувствах много зле от него.

Колкото до името, то не е тайна - спрели сме се на Борис засега. Яна си има такова приятелче в градината, аз също си имам разни спомени Simple Smile, а пък ей на този тип съм му фен - казва се Boris Jardel.
Абе по-важно е всичко да е наред с раждането, пък името после ще го сложим.

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 00:50 от Betta

# 635
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Пиги, Сумамеда само в таблетна форма ли го има?

сироп

# 636
  • Мнения: 845
Честит празник мили момичета!


МАМО

Ако не стигнат всичките цветя
за тоя хубав ден ,от слънце ярък,
ще нарисувам нови през нощта,
да бъдат твоя нов подарък.

Ако не стигнат думите добри,
изречени за твоя празник светъл,
ще викна от високите гори
аз думите добри на ветровете.

Ако не стигнат песните сами,
за тебе само пяти, недопяти,
ще моля аз далечните земи
за тебе да изпеят най-добрата .

Ако усмивките не стигнат днес,
за твоя празник радостен да греят,
на слънцето ще пратя нова вест
за тебе само днеска да се смее.

А ако друго нямам в тоя час
да донеса на твоя празник ярък,
при тебе ще остана просто аз-
най-хубавия на света подарък


Пожелавам Ви
едно утро, в което да тръгнете усмихнати,
една ръка, на която да се облегнете,
едно рамо, на което да стихват тревогите ви,
една обич, да носите в сърцата си,
един път, да ви води към хората,
една цел, да ви съпътства в живота,
за да бъдете истински щастливи!
♥  

# 637
  • Мнения: 8
Мили момичета,
Бъдете като тревата - изправяйте се, когато Ви газят!
Бъдете като кокичето - намирайте топлина, дори в снега!
Бъдете като звездите - близки и далечни,
даряващи любов и светлина!
Бъдете много обичани и обичайте!
ЧЕСТИТ 8 МАРТ!!!!!!!!!!!!!!

# 638
  • Мнения: 1 240
Честит празник! Мили момичета, бъдете щастливи и усмихнати, радвайте се и обичайте близките си!   bouquet

Ивка, Цеци е страхотен скиор! Браво на него. Ние не успяхме да се качим по празниците, защото на 4 март Васил беше горе и каза, че има страшно много хора и се отказахме с четири деца от подобно приключение.

Искам да пожелая на Бета и Жоржи леко раждане, да се заредят с най-положителните чувства и с усмивка да посрещнат своите рожби!

На всички болни бързо оздравяване!

И да се похваля, че се качих на сноуборд, резултатът е насинено дупе и коляно, но много ми хареса.  Laughing

# 639
  • София
  • Мнения: 512
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК СКЪПИ ПРИЯТЕЛКИ  Hug

Благодаря ви за хубавите думи за моето скиорче  Hug

# 640
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Празник мили момичета,сестрички мои!Обичам ви много,бъдете Благословени!

# 641
  • София
  • Мнения: 309
Честит Празник,мили момичета!

Аз влязох специално,заради jorjito -нали каза,че си избрала дата за раждане,мислех,че е днес.Ти със секцио ли беше,не помня Thinking..

И аз да ви пожелая на теб и на Бетта леко раждане и скоро-скоро да гушнете малките душички!

Бетта-много хубаво име сте избрали!На Влади най-добрия приятел в занималнята е Борис и всички така си му казват,с изключение на госпожата,която понякога му подвиква Боби или Бобка Rolling Eyes,но иначе и деца,и родителите му си му казват Борис.Много слънчево и усмихнато дете е Simple Smile,дай Боже и на вашето името да му носи само положителна енергия.
И аз съм кръстена от родителите си на момче,което е било техен приятел на младини.Просто много са го харесвали какъв човек е и затова Simple Smile.
Със сестра ми са спазили традицията за кръщаване на роднина,но с мен-не.

# 642
  • Мнения: 2 478
Честит празник и от мен на всички момичета  bouquet

Юл нали и тя е момиче и тя ревна че иска букет,като купувахме за госпожите ooooh!,аз купих 3 букета зюмбюли и ходихме да ги дадем,сега гледам баща и и е купил и легна да спи с него Heart Eyes едвам ги дадохме на госпожите не иска да ги дава ooooh! за нея били Crossing Arms

всички тези зюмбюли са за васhttp://www.google.com/images?q=%D0%B7%D1%8E%D0%BC%D0%B1%D1%8E%D0 … =1440&bih=747

много аромат на цветя ви пожелавам,и не само днес Hug

# 643
  • Мнения: 708
                              
            

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 19:11 от isikam

# 644
  • Мнения: 444
  Честит празник, мила мамо!



Бъди вдъхновителка и вълшебница,
съзидателна и животворна сила!
            Бъди жена!


Betta, и аз познавам един сладък Борисчо!
Скоро и ти ще си гушкаш един! Hug

Общи условия

Активация на акаунт