Юли 2006-98

  • 35 004
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 476
Еее добрата стара Пиги  Hug

Бетта вие стълби нямате ли?

Аз разправях че няма да раждам ден преди термина,ама се разходих хубаво в един магазин и после пеша до 7 етаж и на термина родих Peace качвай стълби Peace ако искаш да побърза де...иначе за името аз съвсем се обърках от толкова много  изисквания ooooh! но щом сте го избрали браво! Hug

Нашия тати хич не търпи,сироп разкашлящ да КАШЛЯ Е АБСУРД -ТОЙ ИСКА КАТО ДАМ НЕЩО ВЕДНАГА ДА СПРЕ  #Crazy

Ние пък нямаме асансьор от една седмица и се изкачваме, връх Шипка ряпа да яде, на ден по 100 пъти до 7 етаж,някакви да вземат да разбият входната врата и да оберат всичко медно от асансьора,спирачки, жици,релета, сега катерим,и сме били 8ми подред разбити за седмицата някаква банда върлува ooooh!

Гранофурин за какво се ползва newsm78

# 616
  • София
  • Мнения: 512
http://www.youtube.com/watch?v=l9pThYww5IQ
http://www.youtube.com/watch?v=lOSWW2N_Rq0

Това са клипчета на Цецко, как кара ски, ако някой иска да го види Simple Smile


# 617
  • София
  • Мнения: 309
Eli-ужас!


ivka76
-малкия е страхотен скиор,браво!!!Направо ме изуми с какъв непукизъм си се спуска,ще каже човек,че е про Grinning.Ама как така го пускате?Някой от вас е до него или как?И как изобщо го научиха,за колко време,я кажи подробности,че много ми хареса!
Браво на момчето!

Теб за първи път те виждам на снимка Simple Smile,големи симпатяги сте цялото семейство!

# 618
  • Мнения: 2 476
И аз искам подробностиии супер кара,а той как го снима назад ли кара  Mr. Green Laughing newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ти къде си през това време? На биричка като Дю ли,това май е инструктор дето му говори  newsm78

# 619
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Цитат
Гранофурин

Състав:
Разтвор
Salicylic acid / 1.82 g
Ethacridine lactate / .36 g
Flavacridine hydrchloride / .36 g
Methylthioninium chloride / .72 g
Nitrofural / .18 g
Tetracaine / .45 g

Действие: Комбиниран препарат, който съдържа Furacilline,  Rivanol, трипафлавин, метиленово синьо, салицилова киселина, рициново масло и тетракаин (дикаин) в спиртно-глицеринов разтвор. Има бактерициден, противовъзпалителен, антиалергичен, локално анестетичен, дезодориращ и кератолитичен ефект. Стимулира гранулирането и епителизирането на раните.

Показания: Прилага се за лечение на афтозен, улцерозен и алергичен стоматит, екзацербирали форми на пародонтоза, алвеолити, изгаряния на лигавицата на устната кухина, при гингивектомия, след екстракция на зъби, ангини, декубитирали рани и язви и други.

Особености на приложение и дозировка: Единичните авти се тушират по отелно в продължение на 15 – 30 s неколкократно с тампон, напоен с препарата. При алвеолити и след инцизии се поставят напоени с препарата памучни дренчета. При ангини тонзилите се намазват 2 – 3 пъти на ден с тампон, напоен с препарата.

Ивка,браво на скиорчето,невероятно добре се справя.

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 14:52 от ☼ Зла гад - Пиги ® ☼

# 620
  • Мнения: 1 298
Пиги вчера само 2 пъти съм го мазала и днес гърлото не съм го гледала,обаче хич и не ща да го гледам.Като нямаме Т и се успокоих.Добре че ми прати тоз гранофурин,от здраве да не се отървеш  Hug Аз давам и ефизол и едно хом лек.Незнам от кво е,но неща вече полипи да видя  Naughty

После ще видя клипчето ,че сега спи народът..

# 621
  • София
  • Мнения: 512
Ей, благодаря за хубавите думи за нашето семейство  Hug

Цеци го снима ски учител, назад кара  Wink
Аз през това време си карам някъде, понякога ги засичам, ама гледам да се махам бързо, че ме е страх, да ги гледам, все си мисля, че ще падне или ще го отнесе някой  Laughing

Цеци кара от началото на сезона. Само със ски учител обаче. За тяхната възраст това е постижението, да карат на рало, полурало, да правят завои. Кара наистина с голяма лекота. Ние си харесахме този ски учител и кара само с него, приятели са дори, един два пъти се пуска с негови колеги, че той беше зает, но не се сърди, много ги слуша.

Имам и аз клипче, ама още не е качено, за да ви се покажа, но не съм толкова добра, пързалям се колкото да не е без хич, бавничко, щото ме е страх  hahaha
Тати кара най-добре, ама той е много смел и през това време препуска по най-стръмните писти  Wink

# 622
  • Мнения: 444
Днес се откесих в поликлиниката, 2ч. чаках и после викнах мъжо с децата, че там е такъв бацилник. ooooh! Калинката тамън се беше позакрепил и от два дни хрема го налегна, съответно кашлицата с нова сила се завърна. Тази нощ не кашля толкова, но миналата беше някакъв кошмар, учестено дишане....от притеснение и аз не съм спала да го гледам как диша.
Дани и той подкашля, но доки поне каза, че са му чисти гърдите и не е сериозно. Даде ни бележка за градината до петък. Сега Яна ходи, а Дани си е вкъщи, накрая ще се адаптират един без друг.Но като чу Кико на слушалка, каза, че не й харесва, приличало й на бронхеолит и ни прати на рентген. Обаче резултатът от рентгена е следния:

Белодробните полета са чисти. Хилуси неувеличени и к.д. синуси свободни.
 
Тя ни изписа Клацида, нищо, че рентгена е добър, няма Т. и не е отпаднал, но се разбрахме да изчакаме до утре, че иначе ще трябва и да мислим с този Аб как да го спасяваме от неговите прословути диарии. Tired
Просто ще се гръмна, незнам какво да правя, на кръстопът съм! Tired И за капак и Жоро го стягат гърдите и е с Т. от днес.

Ивка, много сте готини!
Бета, Жоржи,  Hug
Бета, чудя се кое е това име, което да отговаря на всичките ти изисквания... Thinking Simple Smile

Болничките да оздравяват бързичко! Hug
Ели, браво на Юл! Никакви кашлици повече! Този апис за лаеща кашлица ли беше?
Иска, как сте?

Ренито, ще го видим и ние този Гранофурин. Правят го в една единствена аптека до нас. Днес взех за една огромна афта на Дани, колкото бобово зърно голяма. Такова чудо не съм виждала! Shocked Та без много обяснения я мазнах без да знае, че държа нещо, ама следващите пъти как ли ще се лъжем.... Thinking Как мажеш гърлото незнам?! Whistling

# 623
  • Мнения: 2 476
Да ,Нанни за лаеща кашлица,от ларингит  Peace Вие мн сте се разболели,и щом няма нищо на гърдичките не бързай с АБ,да не е от гърло като при нас то е страшна кашлицата и мн се бърка с бронхитна,не мога да я определя каква е точно нито е лаеща нито отхрачваща,нито давеща и свиреща и всичко накуп е,пред задух такава оф ама и обяснение ooooh!

Пиги мерси,не го знам какво е това все пак, и как мажете ако горчи ooooh!

Аз между другото оправих кашлицата от сополите и със коларгола ,той пресушава де що има сополи, духа като капя коларгол по цял тон изкарва, чак се чудя това всичко което издухва ако го гълта как диша то затова кашля,сополи  ooooh!ooooh!

# 624
  • Мнения: 444
Ели, само аз удържам фронта. Чак се чудя при толкова кашлици и сополи как веднъж не прихванах от децата. Тази зима съм железна/ никой не е чул  Whistling/, то остава и аз да се тръшна и ще я втасаме.
За АБ педи бърза, аз й казах да изчакаме. Ама тя да си върже гащите ни го изписа на рецепта и в картона, изборът е мой, отговорността също. Tired
Коларгол не съм ползвала досега. Thinking

Айде, да правя чайче...

# 625
  • София
  • Мнения: 512
Мъж ми се разболява, каза че го боли гърло, кашля...какво да му дам, да не стане по сериозно? Дано Цеци не се зарази  Praynig

# 626
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug

Нанни,милите.Много ви се насъбра ooooh!Да се правяте и болест да не ви застига по вече Praynig

Аз имам проблем със сайта.влизам,няма нови публикации,после  пак влизам,3 страници,и се оказва че и стари има,и нови,и се обърквам....Някой разбра ли ме въобще ooooh!
Нан,преди пишеше по вече де. Peace

Бетта,и аз качвах стълби преди да родя.исках до 9тия да се кача,но само до 7мия успях,щях да умра и си викнах асансьора.И след това ми падна тапата Peaceе родих 5 дни след това,но все пак беше напредък Wink.другия вариант е Секс.Ама много Бурен Embarassed.Аз днес предложих на моят мъж,че не сме се "виждали"отдавна,но ме отряза веднага  Crossing Arms.Ами и аз душа нося бе,какво е туй чудо Close

Ивка,ех...страхотни сте.И аз искам да отидем на ски,малкия много ще се кефи.но след две,три години сигурно ще стане Peace

Всички вземайте мерки.В един буркан,Мед,нарязани лимони,и орехи.Ядете до откат.Действа много добре,аз сега само с това и с чайове се оправих.нищо друго не съм вземала.И Клеева тинктура със сребърна вода.

Дити е на басейн с тати.Дано да мофгат да ходят всеки ден,да свиква по-бързо Peace и да се калява,да свиква...аман с тези болести Tired Днес гледах снимки,на детето на Хомеопата ни,кара ски по къс ръкав.Бебето ще го каля аз Peace


Много здраве от мен.За всички от сърце  Heart Eyes


Бетта,и на мен ми е интересно,кое име сте избрали.Ама много  Crazy.Айде вече да разбираме викам аз Wink

# 627
  • Мнения: 2 476
Ивка намери аптека и вземи трахизан с локален АБ е и помага при болки в гърлото и моя така се оправи  Peace навреме че иначе лошо Peace вие сте на почивката още нали?

# 628
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Жоржи,аз досега не съм имала проблеми със сайта newsm78 но те разбрах де Wink

Нанни,точно връзване на гащите му се вика на това,а Кико като не понася добре Клацид ,вашата педка не е ли чувала за други АБ newsm78 Не мога да разбера защо така , като си нарочат някой антибиотик и започват да го изписват масово на всичко живо, при това за щяло и нещяло Whistling
При малките деца белодробните инфекции се развиват много бързо и понякога дори само при съмнение за такава се препоръчва прилагането на антибиотик Peace

Ако все пак стигнете до АБ,защо не пробваш Суммамед,от същата група е,мисля по-добре се понася от стомашно-чревния тракт и се пие по-кратко време,3 дни.

Ивка,дай му на мъжа ти да изпие един топъл Фервекс,много витамин Ц, за гърлото кеф ти Трахизан, Ефизол или Тантум верде спрей за гърло. Последното го уважавам повече от предните две Peace На първо време това е , което можете да предприемете.

# 629
  • Мнения: 444
Цитат на: Пиги
Нанни,точно връзване на гащите му се вика на това,а Кико като не понася добре Клацид ,вашата педка не е ли чувала за други АБ
Деска, незнаем дали го понася, досега Аб не е пил. Имах предвид предишните му проблеми с червата, гъбите, продължителни разстройства и това как би повлиял един АБ на всичко това.
Дано не се стига до там да мисля кой е най-подходящ.  Praynig
Цитат
При малките деца белодробните инфекции се развиват много бързо и понякога дори само при съмнение за такава се препоръчва прилагането на антибиотик
Това го знам, но не бих дала АБ превантивно. Confused
Още повече, че детето освен кашлица, друго няма ... поне засега. Но не мога да гадая, каквото дойде, ще се справяме някак.
Деска, на мъжо 0,7 Вентолин с 1,3 физ р-р множко ли му е?
Да не си уморя мъжот, че на лекар не ще да ходи, а гърдите го болят...четох листовката, че дозата за възрастни е от 0,5 до 1,0мл + физ. р-р, така че общото количество да стане 2мл - 2,5мл.
Питам, че нещо се разтрепери... Crazy и това го пишеше като нежелана реакция и едва ли ще повтори.

Общи условия

Активация на акаунт