Температура 35.7 при дете на годинка и половина

  • 2 606
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Температура 35.7 при дете на годинка и половина кажете ми моля ви нормално ли е?

# 1
  • Мнения: 1 113
Случва се, след прекарана болест с повишена температура, когато детето е оздравяло, температурата да спадне под или на 36 градуса. В тези случаи не е опасно и за около 2 дни Т се нормализира. На дете, което е здраво и спи в момента на измерването, също може да е по-ниска Т.

Последна редакция: пн, 21 ное 2005, 13:43 от Desi 03

# 2
  • Мнения: 8 505
При дъщеря ми това е нормална температура.Не мисля,че е нещо притеснително.

# 3
  • Мнения: 202
Беше боледувала но преди месец и наистина вдигна тогава доста висока темп., а сега тази темп. е измерена не когато спи. Преди не й беше такава темп.

# 4
  • българия
  • Мнения: 31
и малкия ми е във същото положение снощи пак му я мерих 35,6   Twisted Evil много се притесних и затова сега влязох да пусна същата тема.  като го пипна все едно е облян от студена пот и някоя вечер го преболичам по 2-3 пъти.  Mr. Green Вие така ли сте Хемоглобинът му е нисък но незнам дали това е от значение в случая. Светла  ти консултирала ли се с лекар? newsm78

# 5
с какъв термометър мериш ?

# 6
  • Мнения: 202
Изпотява се но аз го отдавам на това че изкара вирусна бронхопневмония, а темп. я меря с обикновен и ел. термометър. Не съм се консултирала с лекар и затова пуснах темата.

# 7
  • Мнения: 1 214
Тук пише,че е нормално през зимните нощи при малки деца такава  температура http://dhv.hit.bg/22.htm ,а също и след прекарана болест както е написала Сафо:

Общи условия

Активация на акаунт