Саностола отживелица ли е вече?

  • 2 411
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 486
Здравейте мами! Интересува ме някоя от вас давали на бебо саностол. Ние сме почти на годинка и ме интересува какви витамини и хранителни добавки им давате. Знам че саностола е от дълги години на пазара и можеби има по-добри и нови от него. Дайте ми съвет да го купувам ли или да взема нещо по-добро? Благодаря Ви предварително!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми виж - аz имам дъщеря на 8г. За тези години съм пробвала какви ли не витамини...
По-хубави и вкусни от Мулти санотол нЕма  Naughty!

На сина ми само от тях давам. доволна съм  Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 ное 2005, 12:20 от Шани

# 2
  • Мнения: 136
Не съм и чъвала за саностол  Embarassed аз лично давам на сина ми детския витамин на вижън

# 3
  • София
  • Мнения: 1 621
Е, защо да са отживелица? Аз само от тях давам. Според мен са най добрите витамини за деца.  Stop

# 4
  • Мнения: 430
Е, защо да са отживелица? Аз само от тях давам. Според мен са най добрите витамини за деца.  Stop

newsm10

# 5
  • Мнения: 8 505
Мултисаностол са едни от най-качествените витамини и мисля че много време ще мине,докато станат отживелица.

# 6
  • Мнения: 1 113
Не са отживелица. Те са се доказали с времето и са много добри. Друг е въпросът дали някои други не биха ви вършили същата работа.

# 7
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Още по мое време Мултисаностол беше, а и сега си остава най-доброто имуностимулиращо средство.

# 8
  • Мнения: 6 315
Не е отживелица, мисля, че са едни от най-добрите детски витамини!

# 9
  • Мнения: 2 731
не са отживелица и са хубави дано ви подействат добре

# 10
  • Мнения: 1 214
Може би са едни от най-добрите синтетични витамини  Thinking

Със сигурност обаче има по-добри-Лайфпак Джуниър на Вижън произведени чрез специална технология наречена криогрийдинг. Няма по-добро  Grinning

# 11
  • Мнения: 4 187
Може би са едни от най-добрите синтетични витамини  Thinking

Със сигурност обаче има по-добри-Лайфпак Джуниър на Вижън произведени чрез специална технология наречена криогрийдинг. Няма по-добро  Grinning


Подкрепям  bowuu!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз съм ЗА Мултисаностол.Давам и на двете ми деца.Много съм доволна.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Може би са едни от най-добрите синтетични витамини  Thinking

Със сигурност обаче има по-добри-Лайфпак Джуниър на Вижън произведени чрез специална технология наречена криогрийдинг. Няма по-добро  Grinning

И аз съм на мнение,че по-добри от тези витамини нема. Wink

# 14
  • Мнения: 2 700
За тези години съм пробвала какви ли не витамини...
По-хубави и вкусни от Мулти санотол нЕма 

И аз така мисля. Санустолът си е класиката в жанра.

Общи условия

Активация на акаунт