Отговори
# 30
  • Мнения: 154
Честит рожден ден на Каприз и Пуф Паф   bouquet
Арида, моят не само е с различни гънки на крачетата, ами че и едното му краче е по-късо от другото, милото ми дете е много не симетрично-едното му ухо стърчи, едното му око е леко по-подуто-абе мани  Joy (така е защото спи само на дясната си страна и лежи на оченцето си и то се подува повече, пък за ухото едното се вее свободно, докато другото е притиснато и се е прибрало...а и няма проблем с ухото и затова питах) Аз два пъти питах за крачетата, те ми казаха, че ако бедрата са добре (май го гледаха за луксация не съм мн сигурна) значи е добре детето и че ще израсте разликата в крачетата, аз също съм била така като бебе с различни крака, сега са ми еднакви. Хубаво е, обаче да го заведеш да го види ортопед.
Добре дошли на новопоявилите се мами  Hug

# 31
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
TedyKr, може ли размерите на Алекс за първата страница.

# 32
  • Мнения: 76
Някой знае ли колко време след като му побелеят венците  и почне много да се лигави бебчо му изникват зъбките.Александър направо се задавя от лигите си и отдолу венците са му побелели в средата.Искам също да ви питам дали някой знае каква може да е причината да се подържа ниска телесна температура.От няколко дни Т ми е 34.7-34.8 и се влача като парцал Sad

# 33
  • Мнения: 76
Александър е роден на 2.11,термин 16.11.Роден е 2840 гр.,49 см.

# 34
  • Мнения: 146
Свекито идваааа...Стискайте палци да не и разбия главата накрая  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 943
 Joy , Мама Мими! Стискаме палци!

# 36
  • София
  • Мнения: 22
Мама МиМи,недей с лошо!!! hahaha Дано гостуването е колкото може по-"безболезнено"!!!

Добре дошли на новите мами  Hug

Бебославка,дано скоро дойде майка ти,та и вие да имате възможност за релакс!

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 20:13 от Деси М.

# 37
  • Мнения: 908
Запис! Само здрави дечица и мами  Hug Heart Eyes  bouquet

Мама Мими - стискаме и ние  Laughing

# 38
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
мама Мими хайде успех и гледай да не и се връзваш на глупостите. От едното да влиза от другото да излиза Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2
запис  Party
Честит рожден ден на Каприз и Пуфпаф!Бъдете много щастливи и сбъдвайте всичките си мечти!
Добре дошли на ralica_e, TedyKr Hug
Мама Мими  fingerscrossed
Нашето БЦЖ пак се е подуло и възпалило  Rage утре ще бягам пак при доки, беше се успокоило за 2 дена и сега пак. Ех оплаках се, дано тази темичка е пълна само с забавни случки  bowuu

# 40
  • Мнения: 425
TedyKr добре дошла.
Ти какви хапчета си пила за спиране на кърмата и какъв е бил проблема, че си ги спряла? Питам те понеже и аз съм пила (бромокриптин) и отначало почнах 2 пъти по 1, но много ми падаше кръвното и по съвет на лекар почнах да деля всяко хапченце на 4 и пиех по четвъртинка през 2 часа (общо 8 пъти на ден по 1/4) и така нямаше проблем. Ако и при теб е бил проблема с кръвното, може да пробваш така  Peace

# 41
  • Мнения: 1
Честито на рождениците, с пожелания за много детски усмивки и щастие! Simple Smile Много сте изписали днес, аз цял ден имам гости и сега чак сядам. Да ви се оплача, присъединявам се към майките на деца със злополуки Sad  днес излизам от смятам , като Коко е на рамото ми и се завъртам да затворя вратата, при което стъпвам на криво и залитам като главата на детето я лизнах в рамката на вратата, той сякаш не се усети, а аз веднага го дръпнах да го видя и тогава ревна! #Crazy smile3511 smile3511  направооо ужас, плака минута и спря а мястото беше леко зачервено, но аз така се уплаших, не смятам че е за лекар, но.. пффф много беше гадно!

# 42
  • Мнения: 1
Виви майчинството ще ти го изплатят от датата на последния болничен след като си попълниш съответните документи където работиш и би трябвало да се изплати на 30-то число.

# 43
  • Мнения: 76
Берушка,точно това бих,ама не само кравното ми падаше ми и на главата ми беше зле и повръщах,то май не е савместимо с мойте лекарства за епилепсия.И кви ли лекари не питах,повечето ми казваха да се стягам.Стягах се ,ама нищо не става,повече от 4-5 часа стегната не издържам и после цялата съм в бучки и много ме боли.И достинакс пих после,ама и той не ми понаса.

# 44
  • Мнения: 425
Берушка,точно това бих,ама не само кравното ми падаше ми и на главата ми беше зле и повръщах,то май не е савместимо с мойте лекарства за епилепсия.И кви ли лекари не питах,повечето ми казваха да се стягам.Стягах се ,ама нищо не става,повече от 4-5 часа стегната не издържам и после цялата съм в бучки и много ме боли.И достинакс пих после,ама и той не ми понаса.

Е ако не е съвместимо с лекарствата ти по добре не пий, аз помислих че може да е само проблема с кръвното и затова ти казах аз как процедирах и ми беше добре кръвното. А за стягане и аз бях питала и тогава лекаря ми каза, никакво стягане, не се практикува вече стягания. Може би при теб остава единствено варианта бавно да ти спре кървамта. Изцеждай само колкото да облекчиш гърдите и дано така има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт