Болниците правят ли справки за часа на раждане от преди години?

  • 9 161
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 043
Е поне ще знае в коя част на денонощието те е родила, майка ти.  Преди или след обяд, или преди или след полунощ. Все ще стане хороскоп  Wink



Аааа, за добрия хороскоп трябва точност от 15 мин. мисля Simple Smile

В служба ЕСГРАОН на съответната община е, както са ти казали и по-горе.

Мой познат преди няколко години беше ходил точно в такава служба, за да пита за часа на раждането си и там му казали: "А, и вие ли за хороскоп?"  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 405
"А, и вие ли за хороскоп?"  Grinning

 Joy

Хората вярват на хороскопи, значи, щом ходят да проверяват черно на бяло.

Аз през лятото пратих смс 2.50 с ДДС и ми върнаха хороскоп по нета - нищо не познаха Laughing

# 17
  • Мнения: 125
Аз също разбирам от хороскопи и имам идея за часа си, но искам да знам дали съм го познала и все пак да науча истинския си час! Знам, че и без него мога да си направя хороскоп и имам такъв, но все пак искам и истинския си час!
Ако мога да го науча лесно, защо не!

# 18
  • София
  • Мнения: 12 050
Естествено, отивай в общината и ще ти кажат. Щом не ти трябва като документ може и нищо да не ти струва.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306


Аааа, за добрия хороскоп трябва точност от 15 мин. мисля Simple Smile


Да, мен вторият път ме приспаха непредвидено и сега ме е яд, че не знам асцедента на детето, защото според анестезиоложката било в и 15, а в документа пише и 35... Голям дерт!  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 12 050
daffodil Щом са две деца е най- лесно да се разбере кой е верния час. Друг е въпросът, че на деца хороскопи не е много редно да се правят, поне така съм чувала.

# 21
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100


 Joy

Хората вярват на хороскопи, значи, щом ходят да проверяват черно на бяло.

Аз през лятото пратих смс 2.50 с ДДС и ми върнаха хороскоп по нета - нищо не познаха Laughing

Абе и аз не вярвам ама преди година на жена ми и правиха детайлен хороскоп. Според него в края на Август не трябваше да пътува никъде - е Август месец вече бяхме забравили за препоръката, пътувахме, изпуснахме си полета и олекнахме с 500 евро за нови билети. Та май все пак са познали нещо.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Как щом са две деца? (аз не съм хукнала да му правя хороскоп, по принцип, но е факт, че не знам точния час)

# 23
  • София
  • Мнения: 5 744
 


Аааа, за добрия хороскоп трябва точност от 15 мин. мисля Simple Smile


Да, мен вторият път ме приспаха непредвидено и сега ме е яд, че не знам асцедента на детето, защото според анестезиоложката било в и 15, а в документа пише и 35... Голям дерт!  Laughing
Странно - разликата е доста голяма  Rolling Eyes
При малкия ми син също има разминаване, но е по-малко от 5 мин. В смисъл - аз гледах часовника като изплака, а пише 5 мин по-късно, та с хороскопите не знам как да процедирам  Mr. Green (не, че ще му правя)
И всъщност - защо е важно да се записват тези часове  Blush , на раждане и смърт, само заради документацията ли?  Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 12 050
Как щом са две деца? (аз не съм хукнала да му правя хороскоп, по принцип, но е факт, че не знам точния час)
Астрологичната карта има 12 части- дома, които се отнасят до различни зона на живота, а някои от тях са свързани с братя и сестри, и по това се вижда. Но и при единствено дете е лесно да се открие, ако знаеш поне няколко ключови събития от живота.

# 25
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
daffodil, за мен меродавен е часът, който е записан черно на бяло, а не който ти е казан по спомени на очевидци.
Асцедентите се менят през 2 часа, така че, ако не е родено точно на границата между два, не е от съществено значение точната минута.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ми моето в единия случай е с един асцедент, в другия - с друг. Но така, по наблюдения, май знам кой е верният  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 405
Та май все пак са познали нещо.

Чисто съвпадение, по мое мнение, но аз съм скептична по отношение на това, което звездите им го говорят на астролозите  Grinning

Друг е въпросът, че на деца хороскопи не е много редно да се правят, поне така съм чувала.

Защо не е редно?

# 28
  • София
  • Мнения: 12 050
Друг е въпросът, че на деца хороскопи не е много редно да се правят, поне така съм чувала.

Защо не е редно?
Ако приемем, че астрологията би могла да дава някакви мъгляви насоки по въпроса кога човек е на кръстопът, то децата са кръстопът, защото едно дете не е завършена, изградена и зряла личност. В това какви насоки може да даде астролог? Да не говорим за здраве, избор на професия и тн. Дори и тинейджър неориентиран какво да учи е по- добре да си направи мап тест, отколкото хороскоп.

Мен ако питаш и на възрастни не е редно да се правят хороскопи, защото повечето приемат прогнозите като  програма и впоследствие като извинение, но това е друга тема.

# 29
  • Мнения: 6
Аз пък знам, че хороскоп може да се направи на дете, но вече да е навършило 12 год.

Общи условия

Активация на акаунт