Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 ян. 2011, 18:12 ч.

платена публика за тв ПРЕДАВАНИЯ

• 5 827
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
Zdraveite momicheta.Pyrvo sajalqvam 4e nqmam vazmojnost da pi6a na kirilica.Iskam da popitam imate li informaciq za kontakti ili dali ste probvali da bydete platena publika na TV predavaniq i kakvi sa usloviqta Simple Smile Pozdravi Simple Smile

# 1
  • Silistra
здравей, аз съм ходила като публика на ТВ предавания, не плащат добре, но като цяло зависи от самото предаване. Аз ходих няколко пъти на Шоуто на Азис, там за 1 час беше 8 лева, но на такива като предаването на Марта Вачкова е около 5 лева за 3 часа. Стани богат, Ути, Сделка или не...и други подобни те ангажират за събота и неделя, но целите дни и плащането е меко казано скромно Simple Smile дано съм ти била полезна

# 2
  • Пловдив
Здравейте,аз също ще съм благодарна ако някой даде повече информация,за това как седят нещата с платената публика  Simple Smile

# 3
Даааа, който има информация моля, да сподели Simple Smile

# 4
  • Silistra
Какво ви интересува по-точно?
здравей, аз съм ходила като публика на ТВ предавания, не плащат добре, но като цяло зависи от самото предаване. Аз ходих няколко пъти на Шоуто на Азис, там за 1 час беше 8 лева, но на такива като предаването на Марта Вачкова е около 5 лева за 3 часа. Стани богат, Ути, Сделка или не...и други подобни те ангажират за събота и неделя, но целите дни и плащането е меко казано скромно Simple Smile дано съм ти била полезна

# 5
  • Пловдив
Мен ме интересува към кого мога да се обърна за да се запиша или там каквото се прави за участие  Simple Smile какви са изискванията,такива неща Simple Smile

# 6
Пък и "Шоуто на Азис" вече не се дава.

# 7
  • Навсякъде
 Значи за това в публиката на Вачкова седят само баби- кой ли друг би загубил 3 часа срещу 5 лева.  ooooh!

# 8
Знам един дето от години се занимава с публиката на тв предавания
казва се Сарафа , един прилича на Каралсон ама по дебел и по дърт и няма перка
тел. на лични  Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт