Dali shte imam bebe?!:(

  • 4 519
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 980
радвам се, 4е си се успокоила. А следваЩият път като се притесниШ zа цветна бременност си купуваШ тест Naughty ПиШкаШ върху трите лева и работата се иzяснява Whistling
Стискам палци скоро да ни се хвалиШ с положително тестЧе Peace

# 32
Здравейте. И днес сутринта бях на ехограф. Гинекологът трябваше да провери дали яйчниците ми функционират. Оказа се, че да  Hands Clap Laughing Laughing забременяването ми е въпрос на време..Wink В петък отново съм на ехограф..Батко доктор  Laughing следи процесът на забременяване:)) Laughing в момента съм в овулация и би трябвало да забременея защото нямам никакви проблеми  newsm10 явно всичко хубаво е на моя страна..толкова много съм щастлива  smile3532..сега след като знам, че нямам проблеми ще съм по-спокойна дори и бебо да не стане веднага  smile3508 Отново ще ви информирам:)) дай Боже две чертички на теста  EFP

# 33
  • Мнения: 1 029
Честито,това е най-важното!Сега споко и когато стане,само моля те не плачи ако не стане от първият път,че тук има толкова момичета с проблеми,които просто са изумени как може човек да си мисли,че това се случва веднага щом си го помислиш.Някои имат този късмет,но все пак не трябва да се отчайваме,ако не стане веднага.
Щом няма проблеми,споко,ще стане!
Успех и скоро да се радваш! Peace

# 34
 newsm61 zdraveite.. vsi4ko hubavo..ama ne razbiram zashto tolkova silno me bolq korema tazi nosht..Cry( i to za okolo 5 minuti..i sega ne me boli..Sad( dobre, 4e lekara mi kaza, 4e nqmam vyzpalitelni procesi..ina4e koi znae kakvo bih si pomislila i bih se oshashkala. 4esto me nabolqva desniq qi4nik.. Ginekologyt mi kaza, 4e desniq qi4nik e v ovulaciq. Moje bi zaradi tova me nabolqwa ot dqsno..no tova s bolkite v korema nisko dolu ne razbiram i mi beshe mnogo losho:(( imah 4uvstvoto, 4e shte umra.. Dali ne e vyzniknal nqkakyv problem???

# 35
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Че ще умреш е сигурно,но няма да е сега!  bouquet
Споко,то толкова лесно ако се мреше,половината форум да не е между живите.
Я си пусни едно хубаво филмче,я излез на слънчице,хапни малко от нашите почерпки,живей си живота,пък като се стигне до умирачка да знаеш ,че си живяла!

# 36
e-e-e az ne sym kazala, 4e shte umiram be:)))) prosto iskah da kaja, 4e mi beshe losho..hm:) #2gunfire #Crazy Rolling Eyes Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 902
Здрасти,Галя.Личи си ,че си новак все още.Дано не ти се наложи да приемаш тези дреболии(които сега те притесняват) като нещо нормално.Аз вече 1г. 8м. чакам и малко неща ми се струват необичайни.Това с болката е съвсем естествено.Много момичета имат такива болки нипосредствено преди или при самото пукане на фоликула.Просто понякога се усеща по-силно.Аз всеки месец съм така,че на всичко отгоре и кървя след това.Но съм сигурна,че настъпва заветната овулация и това ме успокоява.Не се шашкай.Всичко ти е наред.Просто те е обхванала треската.първите месеци е като че ли най-тежка.Успокой се и не мисли само за това.Мисленето в повечето случай не помага.Мисли си за предстоящите празници и възможността да ги оползотвориш по най-добрия начин.И ти пожелавам най-голямата коледна изненада.

# 38
# 39
мен май ме забравихте,а? Ако настъпва оплождане може ли да се наблюдава болки ж корема за малко.. прерязване ниско долу..?? newsm78

# 40
  • Мнения: 2 123
Галя, доколкото знам, може да се усети някакъв спазъм, но не може да се докаже дали това е точно имплантирането или болката е от нещо друго.
 По принцип подобно на този спазъм е т.нар. придърпване, присъщо за първия триместър. Но не е задължително. Не го мисли толкова, скоро ще разбереш дали е било имплантиране Crazy  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 6 360
мен май ме забравихте,а? Ако настъпва оплождане може ли да се наблюдава болки ж корема за малко.. прерязване ниско долу..?? newsm78

не.

# 42
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Не. Не се усеща никаква болка, гъделичкане, парене, щипване и каквото друго си внушите при така нареченото оплождане или момнта, в който сперматозоида влезе в обвивката на яйциклетката /ако болеше зачеването, как ли щеше да боли докато милионите спермчета се блъскат за да разбият бронята  newsm78/ .

Виж може и да усетиш след около 7 дни и то ще е по време на имплантация, но това е рядко срещано  и пак не е сигурно дали не е от внушение!

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
мен май ме забравихте,а? Ако настъпва оплождане може ли да се наблюдава болки ж корема за малко.. прерязване ниско долу..?? newsm78
то забравя ли се туй бе.....
Съвет от стар кадър...гледай си живота..не се втелясвай..и най-важното не втелясвай и нас.

# 44
мен май ме забравихте,а? Ако настъпва оплождане може ли да се наблюдава болки ж корема за малко.. прерязване ниско долу..?? newsm78
то забравя ли се туй бе.....
Съвет от стар кадър...гледай си живота..не се втелясвай..и най-важното не втелясвай и нас.

Xepa много си мила! Благодаря. Ако не си настроена добре явно не си за този форум. Извинявай ако има нещо

Общи условия

Активация на акаунт