Кристали за коса?

  • 4 054
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 312
Лейди,кви са тез кристали на Биофарма за 10 лева бре? ShockedМоите са също на тази фирма,но струват не повече от 5-6 лева.

Ми моите са 100 мл, иначе по- малките разфасовки са по- евтини, има и по 5- 6 лв., но май са по 50 мл. Поне тук струват толкова де. Crazy
тези от 5-6лв. са 30 мл.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм с Биофарма.Като свършат ще си взема едни други, фризьорката ми ги продава, казва, че са много хубави.Марката им беше Йонсей или нещо подобно, не помня точно.Мисля, че те са професионални.

# 17
  • Мнения: 5 140
Запалихте ме с тези кристали за коса,ще си взема и аз.

# 18
  • Мнения: 596
И аз съм с Биофарма.Като свършат ще си взема едни други, фризьорката ми ги продава, казва, че са много хубави.Марката им беше Йонсей или нещо подобно, не помня точно.Мисля, че те са професионални.

Взимала съм си крем за краища на Yonsey (не съм сигурна дали правилно го пиша), не знам дали беше кристали обаче, но останах страшно доволна, а и дори да си намажеш повече коса, както правех аз, не стоеше като мръсна на другия ден. Струваше около 12-13 лв.

# 19
  • Мнения: 35 873
Марката им беше Йонсей или нещо подобно, не помня точно.Мисля, че те са професионални.

да, има такива профи продукти, може да се намерят м аптеките; на мен също много ми ги похвалиха като марка, взех си ш-н против пърхот - пълен боклук, добре, че си взех малкото опаковка - 400 мл.

# 20
Защо не пробвате кристалите за коса на Ronel. Те са италиански по 100 мл. и са страхотни. Въобще не омазняват косата. Аз ги купувам от един офис на Цариградско шосе. Цената им е 9,50. Телефона на девойката в офиса е 8468486. Много са добри, няма да съжалявате...

# 21
  • Мнения: 2 596
Я, кажете, на мен ли така ми се струва, но Ейвън и Орифлейм май нямат такива кристали за коса  newsm78

# 22
  • Мнения: 35 873
Ейвън имат някакво масло за коса "серум за сухи и изтощени краища", а Орифламето - нямат

# 23
  • Мнения: 2 596
Ейвън имат някакво масло за коса "серум за сухи и изтощени краища", а Орифламето - нямат
А, това масло го знам, не е това. Ок, ще чакам да измайсторят и те, та да си поръчам.

# 24
  • Мнения: 6 155
Лейди,кви са тез кристали на Биофарма за 10 лева бре? ShockedМоите са също на тази фирма,но струват не повече от 5-6 лева.

Ми моите са 100 мл, иначе по- малките разфасовки са по- евтини, има и по 5- 6 лв., но май са по 50 мл. Поне тук струват толкова де. Crazy
тези от 5-6лв. са 30 мл.

Моите също са 30мл /6лв/ и 60мл. /10лв./ на Биофарма.

# 25
  • Sofiа
  • Мнения: 3 235
и аз се запалих по тези кристали - отивам да атакувам магазините  Grinning

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
и аз се запалих по тези кристали - отивам да атакувам магазините  Grinning

....и аптеките атакувай, защото аз от там съм купувала.

# 27
  • Мнения: 1 798
Мойта коса е нормална със сухи връхчета/не съм я подстригвала от март Embarassed/-ами с кристалите е чудесно на деня,обаче на другия ден ми изглежда мъсна и сплескана. Close

# 28
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз ползвам  течни кристали за коса от 2 години. Сега ползвам с ленено семе на Парисини (Италия). Кристалите се втриват само върху чиста и полусуха коса. Те нямат никакъв стилизиращ ефект , така че с него не се оформят прически. Те са предназначени за заздравяване на структурата на косъма.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Запалихте ме с тези кристали за коса,ще си взема и аз.

И аз Laughing

Общи условия

Активация на акаунт