Хъркане... във всяка позиция на тялото

  • 145 358
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Извинявам се, ако тази тема (най-вероятно) вече е била обсъждана. Но нямам сили да търся в архива. Може и да е за здравния, не знам. Проблемът е, че мъжът ми хърка, независимо в каква поза спи - дори по корем, не знам как не се задушава. След като навлезе в трийсетака, стана непоносимо. Носът му е чупен два пъти, не е опериран, пуши. По собствените му думи е намалил цигарите до 4-6 на ден. Не знам дали е вярно, все ми е едно. Пробва с лепенките против хъркане, нищо не става. Спи дълбоко, наспива се, така че май не страда от "кислороден глад, предизвикан от хъркането". Пробвахме със спането в друга стая, чува се през затворена врата. Моля ви, кажете ми има ли някакви процедури, които може да се направят, някакви спрейове за облекчаване, знам ли.
п.п. Не съм изперкала съпруга, но ако това продължава, нямам сили да остана съпруга.  Laughing Започна да пречи и на детето - малкият се буди и плаче или се смее (ако се е понаспал). Цяла нощ слушам смях (плач) и хъркане, хъркане и смях. Ако нямах бебе, щях да си посегна.

# 1
  • Мнения: 13
Aми има един СНОРИЙЗ СПРЕЙ ПРОТИВ ХЪРКАНЕ,но незнам каква му е цената!Брат ми беше го ползвал и мисля,че остана доволен.Питай в аптеките,могат да ти препоръчат нещо по-добро! Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
При нас чудото стана с ортопедична възглавница. Мъжът ми хъркаше ужасно много. Като разярено гризли беше. Откакто спи на такава възглавница е направо чудо! Пак хърка, но съвсем лекичко и то само докато заспи дълбоко. После изобщо не. Направо се родих. Носим си я с нас навсякъде. Става дума ей за такава възглавница

Има ги на различни фирми, от различна материя и на различни цени. Нашата е много проста, купена от Практикер ако не се лъжа, но върши чудесна работа. Важното е да е от материал, който не се сплесква и си запазва формата като легнеш.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 820
пробвай с един апарат, като часовник е ,слага се на китката и чрез електромагнитни импулси те кара да променяш позицията на тялото си и да не хъркаш. Snore sone се казва. Трийсетина лева струваше.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
За моя благоверен лек за хъркането няма, радвам се, че сте открили вашия лек за мъжете си.Накъдето и да се завърти, колкото и лакти и "къчове" да "изяде", всичко спира за секунда и започва със силата на тайфун във втората секунда... Laughing

# 5
  • Мнения: 241
мъжът ми хърка, независимо в каква поза спи

п.п. Не съм изперкала съпруга, но ако това продължава, нямам сили да остана съпруга.  Laughing Започна да пречи и на детето - малкият се буди и плаче или се смее (ако се е понаспал). Цяла нощ слушам смях (плач) и хъркане, хъркане и смях. Ако нямах бебе, щях да си посегна.
Това е талант, а не порок  Joy Joy

Опитайте с ортопедична възглавница. Главата трябва да е добре отпусната назад,
за да може трахеята да е максимално изпъната и отворена. fingerscrossed

Опитайте със слабо приспивателно.... за публиката.  sleepuu

# 6
  • София
  • Мнения: 57
Накъдето и да се завърти, колкото и лакти и "къчове" да "изяде", всичко спира за секунда и започва със силата на тайфун във втората секунда... Laughing

Същата работа е и в къщи! Ужас. Ортопедичната възглавница не помага, ползва такава от повече от година. Забравих как се спи ви казвам...Няма ден в който да се чувствам отпочинала.

# 7
  • Мнения: 58
Благодаря на всички. Ортопедичната възглавница не помогна. Купихме спрей - има ефект.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 426
Купих съвсем случайно възглавница от пух  за съпругът ми от Метро.Ей,направо се родих,не съм очаквала такова хубаво развитие .Вече много рядко хърка,не буди детето и аз се наспивам Peace.

# 9
  • София
  • Мнения: 553
Tosil какъв е спрея  bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ооох, и за мен е непоносимо. Будя се все едно не съм спала, а ставам рано за работа и често цял ден съм като замаяна. Кърпим положението, като си лягам преди него и той ме чака да заспя. После просто не го чувам. Но легне ли преди мен и захърка ли - няма заспиване. Също ако се събудя през ноща (напоследък се случва почти всяка нощ).  ooooh! Ако имахме подходящо легло в другата стая, бих се преместила да спя там, но диванът е много неудобен, а и стаята е по-студена.  Tired
Ще пробваме с този спрей.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Joy Joy много весела тема  Joy
Не, че се смея над нарушения Ви нощен отдих, щото и аз страдам понякога от него. Но ръгам и крещя, хич не си поплювам  Laughing
Моят спеше като бебенце, след като свали над 25кг. Но понеже е несериозен и пак качи кг., пак почна да похърква.
Та кой е спреят?  Thinking

# 12
  • Мнения: 65
Защо не пробвате с тапи за уши. Има едни такива, дето се смачкват и се пъхат в ухото. Там се раздуват отново Thinking

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 364
Защо не пробвате с тапи за уши. Има едни такива, дето се смачкват и се пъхат в ухото. Там се раздуват отново Thinking

При мен не действа - пак си чувам и през тапите и е още по-дразнещо дори.  Confused

# 14

Общи условия

Активация на акаунт