Препоръ4айте ми боя за коса

  • 35 089
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Досега съм ползвала Лореал професионални бои. Да, оба4е сега искам да сменя марката и да пробвам да се боядисвам вкъщи, защото салонът запо4на да ми идва нанагорно Confused А не съм си купувала боя от магазина от години, съответно тотално не съм в 4ас с марки, видове и пр.
Търся покривна боя, имам доста бели коси, особено отпред. Цветът в момента ми е светло кестеняв, искам да го докарам по-тъмен, към шоколадов, по-близо до естествения ми. Самата ми коса е доста сухи4ка, предполагам и това има зна4ение. О4аквам идеите ви Hug

# 1
  • Мнения: 3 675
Ако си доволна от Majirel (предполагам, че с нея са те боядисвали) те съветвам да си я купиш нея с 6% оксидант и да продължиш да се боядисваш с нея в къщи, но ако не си доволна, то тогава може да направиш същото с някоя друга професионална боя.
Аз в момента се боядисвам с Koleston Perfect и боята ми харесва.
За непрофесионалните бои нищо не мога да те посъветвам. Аз тях не ги харесвам.

# 2
  • Мнения: 293
Да, не се поддавай да си купуваш непрофесионална боя  Peace


Тук има Лореал професионални
www.zlatnaribka.com

И все слушам за някакво магазинче на Алабин, предполагам, че има и други професионални бои, нека да се изкаже този, който е бил все пак  Grinning

И много салони продават боите, с които работят, трябва да поразпиташ

# 3
  • Варна
  • Мнения: 282
Боядисвала съм се с непрофесионална боя на Лореал и съм доволна, действа добре на косата ми, ако трябва да е нещо от пазара препоръчвам това.

# 4
  • Мнения: 2
Аз ползвам тази и съм изключително доволна: http://www.lorealparisbulgaria.com/haircolor/colour/casting-crem … ins-et-bruns.aspx

# 5
  • Мнения: 3
Крамер са професионални бои, имат добър избор от цветове, и съотношението количество боя-цена е добро, с кокосово масло е боята. Лорвен е също добра професионална. Виждала съм от професионалните и Фармаколор по магазините, за другите професионални - поръчка през интернет сигурно трябва.

# 6
  • Мнения: 14 469

За непрофесионалните бои нищо не мога да те посъветвам. Аз тях не ги харесвам.


а преди иноа и там другите не се ли боядисваше с непрофесионалните на лореал?



# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мога да повярвам, че толкова масово се ползва професионални бои Simple Smile Задавам си въпроса, щом жените и вкъщи се боядиства с порфесионални, кой тогава въобще купува непрофесионалните от рода на Гарние, Палете и пр. Simple Smile
Благодаря ви за препоръките Hug

# 8
  • Мнения: 3 675

За непрофесионалните бои нищо не мога да те посъветвам. Аз тях не ги харесвам.


а преди иноа и там другите не се ли боядисваше с непрофесионалните на лореал?
Да боядисвала съм се и не само с  непрофесионални бои на Лореал, ами и с други и не съм била впечатлена. Резултатите са били посредствени и точно поради тази причина нямам намерение  да съветвам хората да си купуват от тях.
Резултатите от професионалните бои са много по-добри, крайният резултат е предвидим, а и не са толкова скъпи.
От всички стари снимки само на едно място ми харесва цветът, който съм постигнат с непрофесионална боя, но това не променя мнението ми за тези бои.


# 9
  • Мнения: 202
Аз съм доволна от непрофесионалните на Лореал и Вела Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Купих си Лореал кастинг крийм глос Шоколад Laughing Не зву4и като боя, а като десерт hahaha
Сега да видим как ще се справя с боядисването Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 675
Купих си Лореал кастинг крийм глос Шоколад Laughing Не зву4и като боя, а като десерт hahaha
Сега да видим как ще се справя с боядисването Rolling Eyes
Аз съм сигурна, че ще се справиш с боядисването, но да видим боята как ще се справи с косата ти.  Thinking

# 12
  • Мнения: 14 469
особено пък лореал кастинг Tired

# 13
  • Мнения: 54
Накой може ли да ми препоръча боя с която да се постигне светло кестеняв цвят без червеникав оттенък. Благодаря.

# 14
  • Мнения: 2 475
Най-добрата боя, според мен, е Paul Mitchell.

Общи условия

Активация на акаунт