А....вашето мнение?!?

  • 1 838
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 546
Искам да споделя с вас днес какво ми се случи. Бих се радвала да узная и вашето мнение. Знам ли  Thinking може пък и аз да греша.
По обяд ходим за храната от детската кухня, малкия е без памперс от известно време и като му се препишка- където го свари и там..сваляме гащи и сме готови. Но днес.....както обикновено му се препика и...хайде в близкия ъгъл. Но ъгълът се оказва на обществена тоалетна и каква изненада (дори шок) изживях когато жената (на средна възраст) буквално ме направи на две стотинки как съм могла да правя такова нещо...не ме било срам...аз бих ли пуснала някой да ми се изпикае ( с извинение, че...и без извинение) в двора и какво ли още не. След като казах, че детето ми на тази възраст не бих го изпишкала за нищо на света в обществена тоалета .... О'Боже! Каква плеяда от обиди понесох. На всичкото отгоре злязох простачка, че и се възпротивявам! Shocked Моето скромно мнение в случая бе, че на жената проблемът й бяха 30-те стотинки, които не получи от мен. Нима кучетата които пикаят на всеки ъгъл са по-чистоплътни от моят син?!?
Вие какво мислите?  newsm78
За себе си аз смятам, че съм права, а според вас? Thinking

# 1
  • sofia
  • Мнения: 8 933
Права си. На подобни казваш, че детето не може да стиска и трябва веднага да му смъкнеш гащите, което най-вероятно не е далече от истината.
Абсолютно съм съгласна за сравнението с кучетата.
Моя син вчера като си размаза по подметките едно кучешко...боя зор, докато го изтрия в снега.

# 2
  • Мнения: 861
 Да права си!! Моят син е по голям но и до сега не използваме обществена тоалетна! Браво на теб че не си замълчала пред жената!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 621
И моето мнение е , че си права. Stop Много ясно, че няма смисъл да влизаш с толкова малко дете в миризливата тоалетна Sick А на тая жена просто и се е заяждало с някой... Баси хората има...#Cussing out

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
То аз няма да влезна в такава тоалетна, пък какво остава за детето ми.

# 5
  • Мнения: 1 731
ООоо,разбира се че си права   bouquetи аз колко пъти съм заставала на нож с такива псевдочистници #2gunfire.Да си гледат кенефите и толкоз.Седнали те да ми обясняват къде да го изпишкам. #Crazy Crossing Arms

# 6
  • България-София
  • Мнения: 573
И моето мнение е , че си права. Stop Много ясно, че няма смисъл да влизаш с толкова малко дете в миризливата тоалетна Sick А на тая жена просто и се е заяждало с някой... Баси хората има...#Cussing out
За права - права си. И ние сме на този хал. Едно бабе с куче #Crazy се опита да ми прави забележка по въпроса /а малкя само пишкаше в тревата/ и само дето не я изядох с парцалите. Точно нейното песче редовно си върши работата на касата на входната врата. Моя мъж даже й беше казал, че ще срита песа ако го види пак, ама сърце не му дава - не е виновно то.
Тогава много се ядосах и съжалих, че въобще отговорих...
Вече подминавам с усмивчица "нравоучителите" ...не ми пука Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 79
Да не ти пука! Свиркай си  Whistling
Лелчето си е гледала 'бизнеса'  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 18 542
Още един пост в подкрепа!
Хич да не ти пука. Даже е трябвало да й изсъскаш да си затваря устата, вместо да й се обясняваш.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 866
може би си права.

аз лично винаги се опитвам да намеря тоалетна за децата си - в заведение, в магазин, дори и в градските обществени тоалетни съм ги водила. въпрос на принципи. и двете знаят, че ако не са в домашната си тоалетна, не пипат нищо, ама абсолютно нищо.

е, ако сме някъде, където наистина, ама наистина няма тоалетна наблизо и няма шанс да стигнем сухи и чисти да такава, приемам варианта с храстите, ама насред града все съм успявала да открия нужното място.

# 10
  • Мнения: 268
И на мен ми се случва да го изпишкам навън, ако не може да издържи. Гледам да е колкото може по-скрито, но не винаги се получава.
В заведение не знам дали ще ме пуснат, без да имам консумация  Rolling Eyes
Градска тоалетна - вече рядко ходя с детето в центъра, а в нашия квартал /село почти/ няма подобни съоръжения.
Остава вариантът с най-близкото дръвче или храст.  Wink
Интересното е, че преди да родя, много ясно си спомням как се възмутих от едно майче, изпишкало момиченцето си на две крачки от масата, на която пиехме кафе. Е ... сега вече не ми пука от такива гледки  Whistling
Всичко се променя ...

# 11
  • Мнения: 384
Според мен не си права и не заради лелята,а принципно не е редно.И докато се разсъждава в този дух, че тези неща са едва ли не редни ще бъде толкова мръсно навсякъде. Дъщеря ми е ходила винаги в тоалетни (вярно е че тук са навсякъде), а и за нея е задължително после да си измие ръцете.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
на мен никога не са ми отказвали да ме пуснат в тоалетната на заведение, покрай което минавам. ако е непознато за мен заведение, влизам и веднага питам сервитьор или барман къде е тоалетната, защото на детето спешно му трябва. не са ме връщали. виж, ако не ме пуснат, веднага бих приложила примера от big daddy Laughing

# 13
  • Мнения: 62
Мисля, че зависи от възрастта на детето. Ако е две-три годишно, нищо лошо няма, особенно ако е току-що свалило памперса и още не се е донаучило да стиска. Вече за по-големи си е грозно.

# 14
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Според мен не си права и не заради лелята,а принципно не е редно.И докато се разсъждава в този дух, че тези неща са едва ли не редни ще бъде толкова мръсно навсякъде. Дъщеря ми е ходила винаги в тоалетни (вярно е че тук са навсякъде), а и за нея е задължително после да си измие ръцете.
Да, принципно не е редно, ама ти влизала ли си в БГ обществена тоалетна, т.н. писоари?

Общи условия

Активация на акаунт