Имате ли някакви незаменими аксесоари в облеклото си?

  • 2 257
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте,

интересно ми е какви аксесоари са незаменими за вас? (не става дума за бижута)

Шал, шапка, колан?

Аз например винаги нося шал зимата - имам тънки ефирни, плетени, вълнени...абе всякакви.

Много харесвам, дори да съм с поло - пак слагам шал.  cold

Затова пък мразя коланите.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 395
Ако говорим конкретно за зимата, то шалът и шапката са неразделна част от мен. Wink

# 2
  • Мнения: 237
Чак незаменими аксесоари нямам , но пък зимата нося ръкавици и то ако е много студено Wink

# 3
  • Мнения: 10 758
Нямам. Обичам да ходя с колан, шапка, шал, ръкавици.Но не бих казала, че са незаменими.

# 4
  • Мнения: 6 155
Нямам такива аксесоари Thinking

# 5
  • Мнения: 3 611
Нямам. Обичам да ходя с колан, шапка, шал, ръкавици.Но не бих казала, че са незаменими.

И аз така  Peace

А иначе имам една "незаменима" значка с бг знаме. Местя си я от яке на яке и рядко я забравям  Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Имам слабост към шалчета и ръкавици. Към всяка чанта имам съответния цвят кожени ръкавици, а шалчетата са безброй.

# 7
  • Мнения: 2 922
Аз например винаги нося шал зимата - имам тънки ефирни, плетени, вълнени...абе всякакви.

И моята страст са шаловете - имам всякакви! Не обичам шапки, но сега зимата нося, защото ми е студено.  cold И чанти много обичам, но отдавна не съм си купувала  Thinking

# 8
  • Мнения: 4 546
зимата без ръкавици не мога. ако могат да се сметнат за аксесоар...щото са си съвсем обикновени  Wink

# 9
  • Мнения: 5 140
Имам слабост към шалчета и ръкавици. Към всяка чанта имам съответния цвят кожени ръкавици, а шалчетата са безброй.

Е Карен ти ако нямаш,та ти си такава стилна  дама  4470 без тези аксесоари не си те представям.

Имам шалове и ги обичам като аксесоари,ръкавички.Колани нося и харесвам,ама шапките нещо.....

# 10
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз обичам ръкавиците, даже и да не е толкова студено.
Но шапки мразя, направо умирам като я сваля и видя, че косата ми е станала на нищо  #Silly

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Но шапки мразя, направо умирам като я сваля и видя, че косата ми е станала на нищо  #Silly

Пък аз, когато не съм с хубава прическа се скривам под шапката !  hahaha bowuu

Синеочка, благодаря ти! Grinning

# 12
  • Мнения: 5 622
Шапка не нося.Единствено когато сме на ски и то и тогава нося лента,поне да ми топли ушичките  Crazy

Шал,май също нямам.Ръкавици-задължително,не съм си намерила кожата на ръцете на улицата.

Най-често нося колан обаче,независимо от сезона.Той ми е като аксесоар и като държач на дънките да не се изхлузват в посока надолу.Имам розови,червен,дънков с кожа и кожени няколко броя.

Друго не се сещам да имам като аксесоар.Може би чанта,но пък аз не нося много дамски чанти..

Бижутата-са ясни Party

# 13
  • Мнения: 2 596
И аз май нямам такива незаменими аксесоари. Моите ръце непрекъснато горят, дори да ми е студено, ръцете са ми все топли, та с ръкавици се изпотявам. Имам малко шалове и понякога си слагам, но шапки не обичам да нося.

# 14
  • Мнения: 8 505
Да-шапки-голяма слабост са ми.Лятото нося бейзболни,а зимата-дебели такива или идиотки (най-често).

Общи условия

Активация на акаунт