Да не подминем и тази седмица луната

  • 1 633
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Нали не сте забравили ? 24.11.05г от 00.01ч (т.е. тази нощ)
Успех и дано този път се похвалим с повече   кг. в минус Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 611
Тоя път сериозно съм на линия  Grinning

# 2
  • Мнения: 181
 Confusedс теб съм. дано издържа този път Shocked

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
ОООО нееее smile3511 smile3514, сестра ми точно утре има рожден ден, пак няма да мога да се включа - как да не се почерпи човек за здравето на собствената си сестра  Sad.
Ами нищо другия път - през декември, дано само не се падне на моя рожден ден smile3503, но току-що проверих и с моя късмет....пада се на мойто ЧРД newsm03 newsm53 - 08.12
ето и датите за декември:
01.12 - 16:59
08.12 - 11:36
15.12 - 18:14
23.12 - 21:37
31.12 - 05.11 newsm10 newsm10

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
i az съм с вас ,дано този път съм по сериозна и да устискам до край Rolling Eyes

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
ОООО нееее smile3511 smile3514, сестра ми точно утре има рожден ден, пак няма да мога да се включа - как да не се почерпи човек за здравето на собствената си сестра  Sad.
Ами нищо другия път - през декември, дано само не се падне на моя рожден ден smile3503, но току-що проверих и с моя късмет....пада се на мойто ЧРД newsm03 newsm53 - 08.12
Ах, ти хитрушке, нарочно си ги нагласила!  Joy
Да не си направила магия на луната?  newsm68
Няма празник за мен, няма-а-а, утре ще гладувам.  Confused

# 6
  • Мнения: 3 153
оххххх, и аз ще се пробвам пак, дано да е успешно тоя път Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 680
Свалят ли се наистина килца с тази диета? Ама трайно, а не след 2 дни пак да се върнат.
Чудя се защото нали фризьорите разправят, че ако се пострижеш при новолуние ли, пълнолуние ли и растяла в единия случай бавно, а в другия - бързо косата. Та не е ли така и с диетата, защо може да се прави 4 пъти в месеца?  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 113
И аз се включвам.

# 9
  • Мнения: 1 381
и аз съм тука. Сега както съм свалила 3 кг след 4 дни прекарани в кенефа.... се надявам да продължа че имам още много.

# 10
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз този път ще пасувам! Бях се засилила да я правя, ама мъжо си дойде за два дни снощи и няма да мога да издържа да ходим насам-натам а аз да съм само на мин. водичка! Sad

Свалят ли се наистина килца с тази диета? Ама трайно, а не след 2 дни пак да се върнат.
Чудя се защото нали фризьорите разправят, че ако се пострижеш при новолуние ли, пълнолуние ли и растяла в единия случай бавно, а в другия - бързо косата. Та не е ли така и с диетата, защо може да се прави 4 пъти в месеца? newsm78

Ами аз свалих за три пъти правене на диетката около 2.5кг. Ако после си продължиш пак на някаква диетка се запазват, но ако се набухаш със забранени нещица се качват. Аз прекъснах моята диетка и то не бяха шоколади, чипсове, пици, бонбони и пр. боклуци които не бях хапвала от 3 седмици и резултата беше, че съм +2кг. Cry Но от утре мъжо като си тръгне пак почвам и то по-надъхано, че идват празници а на мен нищо не ми ставаааааааа, освен анцузите! Sad Wink

Успех на гладуващите днес! Peace

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Свалят ли се наистина килца с тази диета? Ама трайно, а не след 2 дни пак да се върнат.
Чудя се защото нали фризьорите разправят, че ако се пострижеш при новолуние ли, пълнолуние ли и растяла в единия случай бавно, а в другия - бързо косата. Та не е ли така и с диетата, защо може да се прави 4 пъти в месеца?  newsm78
Аз всеки път си го пиша, ама  хайде, заради теб - пак!  Hug
Свалят се килата и още как. Освен това е много полезно - прочиства се организмът. Най-голям ефект има, когато през другите дни също се спазва лек режим. Иначе няма полза - отслабваш, ама ако се хвърлиш да папкаш на другия ден, "всичко се връща-а-а"!
  bouquet

# 12
  • Мнения: 255
Много моля някой да каже какво се прави - пълен глад само на вода или може плодове и зеленчуци и откога докога., че нещо не съм наясно Blush
Мерси bowuu

# 13
  • Мнения: 130
Аз сутринта се надумках  Embarassed, но майчето уж е сериозна и засега удържа фронта. Да видим колко килца ще са тази седмица след миналите 4!

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много моля някой да каже какво се прави - пълен глад само на вода или може плодове и зеленчуци и откога докога., че нещо не съм наясно Blush
Мерси bowuu
По принцип по време на лунната диета се пият само вода и чай. Лично аз не я правя толкова сурово и пак има ефект. Понякога правя ден с плодове (един вид) и чай, друг път със зеленчуци (един вид) и чай, или с прясно мляко и чай.

Общи условия

Активация на акаунт