Имате ли мнение за д-р Щерева?

  • 2 934
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте,
интересуват ме мнения за д-р Милкана Щерева.
Аз съм много доволна от нея като специалист гинеколог,
но ме интересува някои правил ли е операция или лапароскопия при нея?
И какви са впечатленията?
Предварително благодаря!

Последна редакция: пн, 07 фев 2011, 23:39 от azzia_a

# 1
  • Мнения: 94
Няма човек във форума който може да сподели каквото и да мнение за д-р Милкана Щерева!?!

# 2
  • София
  • Мнения: 94
Аз съм много доволна от нея! Преди да забременея  съм я посещавала,а след това тя ми следеше бременността.Родих ,като тя ми водеше раждането-бих родила още три пъти!!! Бях ужасно наплашена от първото си раждане ,но втория път попаднах на добър специалист-д-р Щерева!  bouquet                                                             

  За жалост не мога да ти кажа за операциите които тя прави-нямам позната да си е правила,но можеш да и се довериш-добра е и в диагностика и в лечение!!!      Успех!!!

# 3
  • Мнения: 0
Здравейте, дами!
Направих си регистрацията във форума само, за да мога да споделя мнението си за д-р Щерева. то даже не е мнение, а факти. отидох при нея в понеделник 18.02.2013 с единственото оплакване за лека промяна в редовността на цикъла. 3 дена по-късно, след над 100лева платени за прегледите при нея (защото тя не работи със здравен фонд), както и за цитонамазка и микробиология в СПЕЦИАЛНО ПОСОЧЕНИ ОТ НЕЯ лаборатории, аз се озовавам с папиломен вирус IIIa....
Или поне цитонамазката, която е направена при препоръчан от нея цитолог, посочва това...
И за да бъда сигурна, че това е вярно и чак тогава да почна да се притеснявам, потърсих второ мнение и направих втора цитонамазка. Познайте какво се оказа.... Абсолютно нищо не показва втората цитонамазка!
След три месеца ще си направя пак.
Та, това е, което имам да споделя за д-р Милкана Щерева. След първия преглед при нея реших да потърся мнения и попаднах точно на тази тема, затова реших да споделя и аз какво ми се случи. А изводите и изборът всеки ги прави сам за себе си Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1
Няма какво друго да споделя за подобен "човек",освен факта,че заради нея изгубихме малкото си момиченце в 5-ия месец от бременността. Няма да ви говоря за болката,която изпитваме,за това колко е разбито сърцето ми,искам само да ви предпазя с историята си от грешката,която допуснах аз.Това чудовище,криещо се зад титла,наблюдаваше бременността ми.През 3-ия месец изкървях,беше ми казано единствено да се пазя,да пия огромни дози хормони,и че няма друга причина.Повдига ми се като си спомня за сумите,които плащахме за цитонамазки и прегледи-почти през седмица.Резултати-никакви.По нейна препоръка отидох в Тина Киркова,по спешност,защото ми обясни,че тя работи в тази болница.При престоя ми там,дори не си направи труда да се видим поне за малко,въпреки че нейни "колеги" ме увериха,че са се свързали за консултация с нея.Не знаех,че е последният момент,когато се осъзнахме със съпруга ми,че нито болницата,нито въпросната "лекарка" правят необходимото,за да открият проблема.Бях изписана от Тина Киркова с препоръка да продължа да лежа и да си пия лекарствата.4 дни по-късно водите ми изтекоха.Бях приета в Майчин дом,предизвикаха раждане и направиха изследвания.Бебчето ми беше здраво и голямо момиченце,резултатите показаха че мехурът се е спукал заради огромна колония от стафилококи,която в продължение на близо месец го е разяждала.Попитаха ме защо не съм приемала антибиотик за инфекцията.Показах им всички изследва,които въпросната "лекарка" ми е направила,лечението,което ми е изписала,епикризата от Тина Киркова.Нямаше как да оправдая глупостта си,че съм се доверила на некомпетентен и немърлив лекар.Съветът ми е,не се доверявайте на тази жена,не се доверявайте на лабораториите,с които уж тя работи,не позволявайте на меркантилни,некомпетентни,алчни и безотговорни псевдо лекари да отнемат най-ценното в живота ви.Слаби са думите,които мога да изрека по отношение на Милкана Щерева.Не пожелавам на никоя жена да мине през ада,в който аз се намирам....Защото болката от това да откъснат насила детето ви от вас е неописуема.Пазете малките човечета,които носите в себе си.

Общи условия

Активация на акаунт