червено вино и бременност

  • 31 447
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 236
И според мен по една чашка вино или бира през бременността не вреди. Естествено, че навсякъде в литературата за бременни пише изрично, че алкохола трябва да се избягва, дори и в малки количества. Това обаче е, защото някои хора наистина се уливат и губят всяка мярка. Освен това спокойно може да бъде дадено под съд издателство или автор, който препоръчва подобно нещо.
Нека кажат тия, които имат опит как стои въпросът с алкохола по време на кърмене? Какви количества мога да пия?

# 46
  • Мнения: 52
Мили мами, виното е супер, но само червеното, не пийте бяло, първо и второ, ако има как си намерите домашно вино, от познати, да сте сигурни че в него няма спирт, и по-добре не пийте вино от магазина, слагат му консерванти, аз направих друго - пратих мъжа ми до Асеновград, купи ми истински мавруд от избата, 3 лв. му е литъра, реколта 2002 - по-хубаво вино не сте пили Simple Smile И е чисто, наливат го от бъчви, не от бутилки Simple Smile

# 47
  • Мнения: 151
Аз също от време на време пия по 1/2 чаша, но домашно вино в което няма никаква химия. Мисля, че е полезно като се има в предвид съдържанието му почти всички витамини от група В. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт