пак за парфюми

  • 2 702
  • 46
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 654
Помогнете ми в избора за парфюм. В момента съм с Light Blue на D&G, и Премиер-жур, харесвам и Кензо, т.е. леките, чисти аромати. Само, че тези трите вече ми омръзнаха...Дайте някоя свежа идея newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Na Lancome-Atraction ще ти хареса ,или пък нещо на Клиник ,те са такива каквито харесваш Simple Smile
Успех в избора.На мен любим ми е на Диор-Адикт

# 2
  • София
  • Мнения: 1 654
Мерси много, записах си го Blushи още утре ще отида да го тествам

# 3
  • Мнения: 1 645
Аз тъкмо получих за подарък 5-то авеню на Елизабет Арден-един от любимите ми е,но не мога да го определя точно като свеж и лек,но не е и много силен и тежък.Бих ти препоръчала Плежърс на Есте Лаудер,също на Клиник са много свежи и леки-от тях харесвам Симпли най много.Блу на Ралф Лорен също...
Ако се сетя още нещо пак ще пиша.

# 4
  • Мнения: 612
Страхотен е , свеж, лек , чист - Rochas- Aquawoman.

# 5
  • Мнения: 5 317
аз в момента използвам на emporio armani-city glam и един на ескада.пробвай ги.

# 6
  • Мнения: 3 153
Новата Ескада (зелената) и Happy na Clinique са много леки и приятни!

# 7
  • Мнения: 8 459
Адикт е тежък парфюм-поне за мен

# 8
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
На LANCOME-->Oui.Не е нов, но е точно такъв какъвто търсиш-чист и свеж.
Аз лично прдпочитам по-тежки, този ми беше подарък, но ме впечатли.

# 9
  • Мнения: 105
Адикт е тежък парфюм-поне за мен

М...всеки ден съм с него!

# 10
аз си взех синия на BVLGARI, страхотен е, любим ми е след D&G Flutter

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Адикт е тежък парфюм-поне за мен

Верно не е от най-леките.Аз просто съм споменала ,че ми е любим Simple SmileТози на Ланком е от леките и е със страхотен аромат (Атракшън)а от тези на Клиник имам Happy Heart и е много свеж

# 12
  • София
  • Мнения: 1 654
Сърдечно благодаря момичета! Ще искам всички да ги помириша, дано продавачката е търпелива Wink

# 13
  • Мнения: 6 898
Новата Ескада (зелената)
И аз за него щях да кажа. На мен ми хареса и най-важното няма нищо общо с предните сладникави парфюми на Ескада Sick
А иначе аз харесвам много лимитираните на Диор, мисля че всичките са леки, но не знам дали ще можеш да ги намериш тук - Forever And Ever, I Love Dior, Chris 1947, Dior Me Dior Me Not, Dior Star.

# 14
  • Мнения: 442
Страхотен е , свеж, лек , чист - Rochas- Aquawoman.


още един глас newsm10

опитай и RALPH на Ralph Lauren

# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз си падам по такива свежи миризми. В момента ползвам "1881" на Черути (който ми е любим) и "Sunflowers" на Елизабет Арден - и двата са с леки и свежи миризми.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Днес една девойка ми остави 5 тестера да и продавам два на Bvlgari, единият Omnia, другият нищо не пишеше май на него и двата са много свежи като аромати. Има един на Cerruti 1881 той не ми хареса / извинявай chockolina  Wink/, Versace - много тежък за моя вкус и последният който най-много ми хареса е Polo Sport на Ralph Lauren.
Иначе моят фаворит сред парфюмите е Emporio на Armani.

# 17
  • Мнения: 4 371
... на Bvlgari, единият Omnia, другият нищо не пишеше май на него и двата са много свежи като аромати. ...
Иначе моят фаворит сред парфюмите е Emporio на Armani.

Ей, този Оmnia е страхотен! Еmporio също Peace

# 18
  • Мнения: 5 103
на Армани новия аз съм с него страшен е CITY GLAME

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Аз тъкмо получих за подарък 5-то авеню на Елизабет Арден-един от любимите ми е,но не мога да го определя точно като свеж и лек,но не е и много силен и тежък.Бих ти препоръчала Плежърс на Есте Лаудер,също на Клиник са много свежи и леки-от тях харесвам Симпли най много.Блу на Ралф Лорен също...
Ако се сетя още нещо пак ще пиша.
мими, имаме много cxодни вкусове Flutter

5 авеню е страхотен! аз съм имала кремa- като си намажа кожата, цял ден ми ухае приятно. a  какъв аромат е...... знаеш ли , че има екстракт от българска роза в него? Laughing
блу-то е също много мой тип Peace

моите в момента са за лятото този на  есте лаудер

а за зимата този на диор 

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Omnia Crystalline - чудесното ново предложение на Blvgari за тази есен.

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Пробвай новият аромат на CK Euphoria!

Не забрявай, че зимата се ползват по-тежки миризми, по-скоро по-наситени!
Аз лично предпочитам Омнията и Еуфорията

# 22
  • Мнения: 918
Новият на Мюглер - ALIEN  Влюбих се в него!

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Пробвай новият аромат на CK Euphoria!

Не забрявай, че зимата се ползват по-тежки миризми, по-скоро по-наситени!
Аз лично предпочитам Омнията и Еуфорията

Това е адски тежък парфюм обаче - на мен ми призля направо - виж другия Clein  е далеч по-лек и пак става за зимата - на мен ми е тотален фаворит
 Obsession Night!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Адикт е тежък парфюм-поне за мен

Права си! На мен дори ми сладни.

А по темата, леки и свежи аромати бих ти препоръчала - Любов в Париж,  Романс, "1881" или Шик (на мен ми е любим).

# 25
  • Мнения: 264
 Laughing аз отскоро съм с версаче - кристъл ноар - впечатлителен за екстравагантни дами  Sunglasses

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Новият на Мюглер - ALIEN  Влюбих се в него!

 newsm10     Разкошен е!!!

А...... иначе съм фен на Емпорио, определено е по-лек.

# 27
  • Мнения: 218
А какво ще кажете за нещо на Армани?
Като че ли, скоро пуснаха нови аромати newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 1 626
А какво ще кажете за нещо на Армани?
Като че ли, скоро пуснаха нови аромати newsm78

На Армани имам златния Емпорио и го ползвам само зимата защото ми е тежичък. Във вторник си взех Армани Мания! Направо се влюбих в него / е и Лайт Блу-то на Долче и Габана има още много лета да го пръскам, едва ли ще ми омръзне някога/. Обаче Манията ме разби направо, хем е зимен, хем пък не ти пада носа от него, хем е траен. От 11 часа сутринта вечерта още ми миришеше ръката. Жесток е просто!!!

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Шанел Шанс е моят фаворит по темата в момента Simple Smile
Също да добавя глас за Oui на Lancome; Emporio на Армани е малко по-наситен и хм, вечерен, ако мога така да се изразя, но също е в категорията.

# 30
  • Мнения: 5 250
Elizabeth Arden - ardenbeauty
Подариха ми го и съм много доволна от него  Peace

# 31
Цитат
newsm03 txtloves
[/color][/size]
[/glow][/b]
Здравейте всички страхотни майки и бъдещи майки. Аз още не съм регистрирана, но страхотно ми хареса това което прочетох. А сега и моят въпрос: какъв парфюм ще ми предложите за покоряване на мъжко сърце. По точно- то вече е покорено, но за подсилване на страстта. Искам да си купя някакъв парфюм, но преди това ще се радвам ако ми препоръчате нещо изпитано вече. После ще кажа резултата.  love001

# 32
  • Мнения: 612
krisi1, пусни нова тема , че ще стане разминаване с темата и ще се навъртят 10 страници. Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 1 654
Цитат
newsm03 txtloves
[/color][/size]
[/glow][/b]
Здравейте всички страхотни майки и бъдещи майки. Аз още не съм регистрирана, но страхотно ми хареса това което прочетох. А сега и моят въпрос: какъв парфюм ще ми предложите за покоряване на мъжко сърце. По точно- то вече е покорено, но за подсилване на страстта. Искам да си купя някакъв парфюм, но преди това ще се радвам ако ми препоръчате нещо изпитано вече. После ще кажа резултата.  love001
Krisi мисляче зависи от мъжа който искаш да покориш. Моят харесва нежните, младежки  и чисти аромати, но пък имам колеги, които казват че страшно им въздейства Шанел№5, а той е доста тежичък #Crazy
Трябва да комбинираш нещата-усмивка, чар, грим и парфюм според твоята индивидуалност  bouquetУспех

# 34
  • София
  • Мнения: 418
И аз препоръчвам RALPH на ралф лорън. Бях го забравила, но носкоро пак се влюбих в него. Много свеж и чист аромат.

# 35
  • София
  • Мнения: 418
И още един - фльор д'интердит на Армани. Сори че не е на латиница, но пак се скапа

# 36
Мерси много на всички мадамки, които ми писаха. Аз си записах препоръките и като ми пише и още някой до утре ще имам едно солидно списъче и с него направо отивам утре и започвам да душкам. Ще ви пиша какво е станало и дали съм успяла да си избера аромат. А после и ще ви пиша дали съм постигнала първоначалния замисъл. Целувам ви всички и стискайте палци.

# 37
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Трябва да комбинираш нещата-усмивка, чар, грим и парфюм според твоята индивидуалност......
по една капка от вълшебството и чистота, разбира се Mr. Green

Мерси много на всички мадамки, които ми писаха. Аз си записах препоръките и като ми пише и още някой до утре ще имам едно солидно списъче и с него направо отивам утре и започвам да душкам. Ще ви пиша какво е станало и дали съм успяла да си избера аромат. А после и ще ви пиша дали съм постигнала първоначалния замисъл. Целувам ви всички и стискайте палци.
един съвет от мен :не пробвай в един ден повече от 2, 3 миризми
става обърквация Laughing

# 38
Скарлет, благодаря ти за съвета, то това го знам. Аз затова питам за конкретин имена, че да може като отида да не душкам хаотично, а да имам вече набелязани цели. Благодаря все пак за съвета. Веднъж ме пръснаха на китката със някаква от всичките Ескади и след това вече нищо неможех да различа- беше ужасно сладка миризма. Трябваше да се откажа да продължавам да тествам. Влязах съвсем случайно във форума и ми хареса. Чао О хара.

# 39
  • Мнения: 957
212 Carolina Herera
Intuition -Estee Lauder
Tender touch - Burberry

# 40
  • Мнения: 551
 santa2 ОМNIA на  BULGARI ,  MIRACLE  на  LANCOME

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
L'EAU D'ISSEY е моят фаворит, от години. По-любим все още не съм срещнала.
За лятото съм си харесала  Paul Smith - за жени, разбира се. Mr. Green

# 42
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И още един - фльор д'интердит на Армани. Сори че не е на латиница, но пак се скапа
Този е на Givenchy, а не на Армани. Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 2 958
Помогнете ми в избора за парфюм. В момента съм с Light Blue на D&G, и Премиер-жур, харесвам и Кензо, т.е. леките, чисти аромати. Само, че тези трите вече ми омръзнаха...Дайте някоя свежа идея newsm78

Ползвам същите парфюми! Grinning
Препоръчвам ти -

1.Ралф на Ралф Лорън.
2.Ноа на Кашарел.
3.212 на Каролина /Х/ Ерера
4.Аquazur на  Lancaster
5.New York Be Delicious на Donna Karan

Само за инфо -получих подарък 212 Sexy Carolina Herrera  -харесва ми. Grinning

# 44
  • Мнения: 5 103
имам нов фаворит от една седмица
Silver rain на la Prairie

# 45
  • Мнения: 2 407
Емпорио Армани

# 46
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз тъкмо получих за подарък 5-то авеню на Елизабет Арден-един от любимите ми е,но не мога да го определя точно като свеж и лек,но не е и много силен и тежък.

Любим ми е, препоръчвам ти го. Също така и 212 на Каролина Херера.

Общи условия

Активация на акаунт