Столче за кола-докога?

  • 4 085
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 962
до втората със сигурност

# 31
  • София
  • Мнения: 3 114
Да се похваля, че вече сменихме столчето за кола със седалка за кола- ето тази:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&products_id=1707

За съжаление, детските десени ги нямаха, нашият е десен "Лена", но Зорито много го харесва и изобщо много си харесва седалката. За мен е страхотно облекчение в сравнение със слагането в столчето, защото тя направо си беше излязла от категорията до 18 кг, и е вече много тежка за слагане в столчето. Казахме й, че вече е голяма за столчето и сега ще седи като батко си, само с колани Simple Smile.

Само да добавя, че съм много доволна от обслужването в ДаНет- момичето там поддържаше връзка с мен през цялото време и седалката пристигна точно в деня, когато беше обещана.

# 32
  • Мнения: 9 990
Да и ние сме със същото-удобно е, можеш лесно да го прибереш ако се наложи.Безаварийно ползване Flutter

# 33
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И ние купихме столче 4+,то е до 36 кг.Нашето е на чико,много съм доволна.

# 34
  • Мнения: 510
Да се похваля, че вече сменихме столчето за кола със седалка за кола- ето тази:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&products_id=1707

И ние,след като изчакахме 5 дневното закъснение на Да Нет , се сдобихме със същото Wink
Дъщеря ми е около125 см и 22 кг и от столчето  до 18 кг премина направо на седалката  Laughing
Много е доволна и гордо си закопчава колана Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 3 114
Да се похваля, че вече сменихме столчето за кола със седалка за кола- ето тази:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&products_id=1707
И ние,след като изчакахме 5 дневното закъснение на Да Нет , се сдобихме със същото Wink
Дъщеря ми е около125 см и 22 кг и от столчето  до 18 кг премина направо на седалката  Laughing
Много е доволна и гордо си закопчава колана Wink

Нашата седалка пристигна в магазина много бързо. Не мога да се нахваля  с нея- направо страхотно облекчение в сравнение с ежедневното пъхане в предишното столче, да не говорим за това колко е лека и удобна за ползване. Зорница е толкова доволна, че дори не възрази, когато й казах, че даваме столчето й на друго бебе (продадох го на една мама от форумите тук).

# 36
  • Мнения: 479


Ако върхът на ушите на детето “стърчат” над облегалката на детското столче или ако използвате детска седалка - над облегалката на автомобилната седалка, то детето вече е достатъчно голямо и може да премахнете детската седалка и за обезопасяване да използвате само стандартните автомобилни предпазни колани.

от тук
[/quote

Много хубав и информативен link. Благодаря!
Теди вече е на 4 г. и все още сяда в своето столче. Сега през зимните месеци малко трудно го закопчаваме (когато е много облечен).
Може би скоро ще си вземем и ние детска седелка.

# 37
  • Мнения: 479
Не знам защо всичко излезе като цитат. Но всъщност ето това написах аз:

Много хубав и информативен link. Благодаря!
Теди вече е на 4 г. и все още сяда в своето столче. Сега през зимните месеци малко трудно го закопчаваме (когато е много облечен).
Може би скоро ще си вземем и ние детска седелка.

# 38
  • Мнения: 9 990
"Зорница е толкова доволна, че дори не възрази, когато й казах, че даваме столчето й на друго бебе (продадох го на една мама от форумите тук)."

Ами точно това е идеята -когато децата растат с това и се представя за най-нормалното нещо на света-няма дърпане и тръшкане.И моето дете беше очаровано от идеята да седи като голям и да се връзва с "истинския" колан като мама и тате.

# 39
Мисля  да е някъде към четвътата година ще ги спра,като почне по-малко да ме е страх да не им стане нещо...

# 40
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Ще се возят в столче/седалка за кола докато пораснат толкова, че колана на колата да им минава през гърдите, а не през врата! В момента сме със столче за малкия и седалка за големия и винаги са вързани!

Общи условия

Активация на акаунт