Отговори
# 435
  • Мнения: 13
Клонке,
и мен си ме пропуснала  Praynig Praynig Praynig
Благодаря  Heart Eyes

# 436
  • Мнения: 172
Клонке,
и мен си ме пропуснала  Praynig Praynig Praynig
Благодаря  Heart Eyes

И аз!  Hug

# 437
  • Мнения: 1 520
Крем-карамел, ти се усмихваш на някаква ситуация, която дълбоко в себе си мислиш за неприятна, но така и трябва. За теб има три важни случвания да дойдат. Това, което най не ти изглежда важно, ще се окаже преломно и ще се наложи да преподредиш някои неща. За добро.
bouquet
КЛОНКА, да не би при мен да се изисква, как да го нарека ... "крачка назад", за да тръгне после още по-добре напред.
Дръж ме в течение и не се притеснявай да пишеш за всичко и по всяко време Grinning

Естествено, че желанията ми далеч не се изчерпват с тези три неща (случвания, като ги наричаш), така че се надявам на повече успехи и в други области Wink

Последна редакция: пн, 21 фев 2011, 14:14 от krem-karamel

# 438
  • Мнения: 72
Клонка виждам, че си се развихрила. Миналата година ме пропусна, виж сега какво стана с тая моя дългоочаквана работа.  Laughing Само ти още не си погледнала в кристалнта топка, а дано си ми на късмет.

# 439
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Laughing Sega ставам с кафнце пред лаптопа ееееее вие нямате изчитане  Joy


КЛОНКА , хвана си "белята"  Heart Eyes


Нещо интересно за интуицията = > http://love-aholic.com/2010/01/intuition-training/


Преди много години моят наставник ми каза да донеса голяма тетрадка. Занесох. Започна да ми разказва – ден, два, няколко месеца са занимавахме с това. Един ден той ми каза: „Синко, това е всичко.” За 10 години. Междувременно няколко случая се сбъднаха. Той казваше „През тази година, на тази дата при теб ще се случи това събитие. Имаш такива и такива възможности за избор. Избери този. През тази година ще отидеш в този град. На тази дата ще се срещнеш с този човек. Избери това.” И нямаше нито една грешка, нито за един ден. А когато свърши, аз го помолих за още 10 години. „Изчезвай! Не, синко. В момента, в който съзрееш, ти ще бъдеш готов да започнеш своя път. А аз съм длъжен, да обезпеча своя труд. Аз обезпечих своя труд върху тебе, безмозъчния. Защото виждам, че ако не ти кажа това, ти ще се отклониш.”



Момичета и вие сами може да прозрете какво ви предстои  Flutter
..... но казано от друг е по-сладко стига да е хубаво  Wink




п.п. отивам да ви чета  Mr. Green

# 440
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Гледам, зеленчуци сте се наредили.... аз ще да съм кухата лейка  Joy Joy hahaha
Те за това говорех че ме размисли Клонке, къде ме метна във Фрасето и що? То аз в мойта градинка не ми се копа.... че все немога да реша тревица зелена ли да е, килимче цветно ли.... и дали няма да го объркам...че то таз почва подходяща ли е.... ма тъй през прозореца д`ъл ще стане....
Ама нали си ми ористница, БЛАГО-Даря ти!   bouquet Че то туй май си пожелах аз - да имам желания много ...

И за да продължа по темата с бъговете... Все повече се убеждавам че нещата трябва да идват от ... подсъзнанието. Ето например имам си "любима" кола. В кавички щот май е само на приказка.... и то не защото е непостижимо скъпа, неее.... никога не съм се усещала вътре в колата. И точно, добре де като я имам какво ще я правя  Joy Joy
И си мисля, наистина ли оставяме подсъзнанието да ни води или в стремежа си да му се противим го заглушаваме докато не го наврем в.... миша дупка. Може ли наистина да сме винаги на крилете на Любовта и да изпитваме само Любов. А ако липсата на омраза е Любов, то тогава апатията какво е?

# 441
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Любов, омраза , апатия, все чувства-емоции вървящи ръка за ръка.
Първите две поне са движение, апатията някакво блато от умора....
Относно омръзването и други подобни демони :
Цитат
Всеки е изпитвал интерес, даже мания по нещо. Един е събирал изрезки, друг е вманиачен по дадено телевизионно предаване. Всичко това са проявления на егрегора. Изведнъж обаче загубваме интерес. Доскучава ни, писва ни от дадено нещо, което доскоро е било любимо. Това се случва, защото егрегорът към който сме били включени претърпява кристализация – той умира. Това често е съпровождано със прикачване към друг – по-мощен егрегор. Причината да загубим интерес към нещо, най-често е това, че сме намерили да се занимаваме с нещо друго – по-занимателно – т.е. – включваме се към друг егрегор.

интересно ми стана, до кога ли? е въпроса Mr. Green

от тук http://www.kaminata.net/za-egregorite-t50222.html

# 442
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Free Will Wink

интересна тема за егрегора  Mr. Green подхващаш  Wink

# 443
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Обяснението с егрегора, звучи логично, но мисля, че е напълно нормално човек да се развива и с течение на времето интересите и приоритетите му да се променят. Естествено е, когато постигнем нещо, да отправим поглед към ново предизвикателство. В противен случай ще сме в застой и няма да има развитие. Важното е според мен да благодарим, за това, което вече сме постигнали, и което вече имаме. Загубата на интерес в хода на процеса, също е естествена. Поискали сме нещо, но не сме преценили добре, че то не е за нас. На по-късен етап сме го установили. Съвсем логично е да се откажем, отколкото да продължим да вливаме сили и енергия, в нещо, което вече не желаем.

И ето нещо за връзката между нематериалното /емоциите/ и материалното /тъканите/:

Цитат
Положителните и отрицателни  преживявания оставят отпечатък в клетъчните тъкани, както и в енергийното поле. Невробиологът доктор К. Пърт доказва, че невропептидите – химичните вещества, отделяни в резултат на емоциите – са мисли, превърнати в материя. Нашите емоции обитават физически тялото ни и взаимодействат с нашите клетки и тъкани. Всъщност доктор Пърт казва, че вече не отделя съзнанието от тялото, тъй като клетките, които произвеждат химични субстанции в мозъка в резултат на емоционални реакции, се съдържат в цялото тяло. Понякога тялото реагира емоционално и произвежда „емоционални химически вещества, преди мозъкът да е регистрирал проблема.



От тук.

# 444
  • Мнения: 0
Момичета благодаря за ликовете.

Имам въпрос –може ли интуицията да се спре за определен период от време ?
Сега сте обясня за какво става въпрос –аз от малка си имам добра интуиция –не знам дали защото сам левичарка или защото професията ми е свързана с много фантазия …. Не знам .
От  1 месец ходя на йога .Тук при йога курсовете се медитира 2 пъти –в началото и в края . Уж медитазята е за отпускане ,а мен ме натоварва .В смисъл като се отпусна и другите са отпуснати аз започвам да ги виждам другите какво са правили ,какво са яли с какви гащи са .Абе всичко им виждам на тез хора –все едно ,че имат телевизори на главите си и всичките говорят едновремено .За пръв път ми се случва такова нещо –не знам дали е защото медитираме общо .Не искам  да ги виждам тези неща ,не ме интерисува ,опитвах  всякакви методи –представях си ,че съм в балон ,в пирамида –ама не ми помогна много . Sad
Сега като чуя –затворете очи и се отпуснете аз направо се „вкочинясвам“ . Sad
При някой друг случвало ли се е ?И как се е приборил да игнорира другите  ? Приемам съвети всякакви   Simple Smile

# 445
  • Мнения: 73
"Най-голямата мъдрост е в простотата. Любов, уважение, толерантност, споделяне, благодарност, прошка. Няма нищо сложно и претенциозно. Истинското знание е свободно. То е кодирано в ДНК. Всичко, което е нужно е вътре в теб. Големите учители са казали това самото начало. Намери сърцето си и ще намериш пътя си. -
http://www.facebook.com/?ref=home#!/note.php?note_id=177954868916388&id=100001199109075

 Heart Eyes

# 446
  • София
  • Мнения: 13
 КЛОНКА, признавам те! И майка ми не би ме описала така добре! Наистина търся НЕЩО. За даването - обичам да давам, а за нараняването - сигурно съм си и малко мазохистка. Ама като работя съдебна медицина, то по-голям bug здраве му кажи! Но аз за теб съм отворена книга...Понякога се чуствам като в този клип. Хем не трябва да се засмееш, хем отвътре те подпира!

# 447
  • Мнения: 126
КЛОНКА, бих искала да ти пусна ЛС, но кутията ти е пълна.

# 448
  • София
  • Мнения: 606
Всичко е вибрация и енергия... Миналата седмица нещо се беше развило много негативно, промених моята честота, вложих любов и енергия и днес резултата беше обратен... сякаш миналата седмица не беше съществувала... 

Е как няма да и пълна кутията на Клонка, като сега ще я заринат с въпроси за врачуване.... Мила, пускам ти веднага импулсен телефон... Simple Smile

# 449
  • София
  • Мнения: 2 840
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Тен..тен..тен тен тен тен....

Не, няма такъв смях, егати готиното клипче...

Е как няма да и пълна кутията на Клонка, като сега ще я заринат с въпроси за врачуване.... Мила, пускам ти веднага импулсен телефон... Simple Smile
При капацитет от 300 съобщения, това си е добро начало на предреченото от Бианка "ново лично занимание"

Как го направи това с промяната на настройката и обръщането на нещата? И аз искам така...

Гледайте клипчето, аз ще си го пусна пак, не мога да спра да се хиля...Смехът е заразителен, впрочем.

Последна редакция: пн, 21 фев 2011, 20:19 от КЛОНКА

Общи условия

Активация на акаунт