Гърди

  • 5 028
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Май доста увисва smile3530

# 1
  • Мнения: 1 629
може би малко, но не напълно Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 759
охххх айде дано де Praynig те мойте не стига,че маненки,ами...пу хич ги нема вече  и голяма мъка ми е!

# 3
  • Мнения: 53
Ползвате ли кремове,или правите гимнастика знам ли някой пробвал ли е нещо по въпроса ? smile3530

# 4
  • Мнения: 631
Според мен нищо не им става на гърдите от кърменето. Променят се единствено заради рязкото напълняване през бременността и отслабване след раждането.
Това е като при стриите и да се мажеш с птиче мляко няма да има смисъл. Зависи каква ти е кожата, до ген е... или си от по-стегнатите или по-бързо се отпускаш.
 Спорта помага в известна степен... но малка.

 

# 5
  • Мнения: 131
Аз лично съм тийнейджърка и не съм имала деца, но забелязах, че на сестра ми гърдите след кърменето станаха по-зле.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 573
Преди да забременея носех  75В, докато кърмех бях размер 85С и даже ми беше тесничък. Кърмих година и 2 седмици. Като спрях за един месец се върнах отново на 75В. Гърдите ми не са увиснали изоообщо. Дори бих казала, че са по-стегнати от преди и го отдавам на редовното мазане с кремове по време на бремеността и след това месец преди и месец след отбиването. Гимнастика и масажи не съм правила.
Всичко е въпрос на ген, еластичност на кожата и грижи за нея.

# 7
  • Мнения: 53
Преди да забременея носех  75В, докато кърмех бях размер 85С и даже ми беше тесничък. Кърмих година и 2 седмици. Като спрях за един месец се върнах отново на 75В. Гърдите ми не са увиснали изоообщо. Дори бих казала, че са по-стегнати от преди и го отдавам на редовното мазане с кремове по време на бремеността и след това месец преди и месец след отбиването. Гимнастика и масажи не съм правила.
Всичко е въпрос на ген, еластичност на кожата и грижи за нея.
С какви кремове по точно

# 8
  • Мнения: 53
Аз още кърмя но трябва да се вземат мерки до колкото е възможно smile3530

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
за мое огромно учудване - са много добре, аз лично съм много доволна, но ползвах козметика  през цялото време на бременността и сега след спиране на кърменето също....

коремът ми също се прибра много бързо - може да е до индивидуалните особеноси на кожата  Peace

# 10
  • Мнения: 53
Препоръчайте някакви кремове за гърдите smile3530

# 11
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз ползвах по време на цялата бременност, един месец след раждането и после по един месец преди и след отбиването крем "Мустела 9 месеца" за бюст (отделно ползвах и кремът против стрии от същата серия за корема и бедрата и нямам нито една стрия) Не знам дали е благодарение на него, но наистина в момента си харесвам гърдите много повече отколкото преди да забременея  Peace

# 12
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
от тези по време ан бременността и кърменето - избирах такива, които стимулират производството на колаген и еластан

най-доволна по принцип съм от козметиката на Палмърс - ползвах техни и слънцезащитни продукти, за ръце и т.н.

http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-Palmer's-Cocoa-B … ng-Cream-5-17.htm

http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-Palmer's-Cocoa-B … ch-Marks-5-47.htm



продават се на доста места, на сайта за Бг има част то мрежата  Peace

не ми хареса крема на мустела newsm78  оставяше ми гадно усещане, но явно е индивидуално  Hug

за след спиране нa кърменето си взех един продукт на Кларинс - изрично е посочено, че е за след бременност кърмене и не по време на кърмене

http://us.clarins.com/webapp/wcs/stores/servlet/beauty-products_ … 60618_10357_10342

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 23:44 от a.l.e.n.a

# 13
  • Мнения: 66
Много е индивидуално при мен няма особена разлика преди след макар че никак не съм ги пазила и кърмих 3 години/ с две породени съм /, второто кърмих до 2 г и 2 месеца , и за първото след 3ти месец изцеждах някъде до 6ти месец , много напълнях с втората бременност , но отслабвах много бавно и постепенно почти 2 години по-малко , сега съм на килограмите преди бременността и се учудвам и аз самата че без особени грижи съм в много близка до старата си форма. Имам приятелки при които бюста не мръдна въобще, но е с дисковидна форма и по-малки размери , познавам и такива които взеха хапчета за да не кърмят ,веднага  след като родиха , а бюста им се оказа в доста по-лоша форма от преди . Индивидуално е от грижите има смисъл така че грижи се за себе си пък друго то е до гени

# 14
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ами да - моите са средно големи, кръгли и високи, като срязани ябълки, сега са маааааалко по-крушовидни, но вде още стегнати, пълни и високи  newsm78

според мъжа ми дори е по-добре, а съм все още под теглото от преди бременността .... и ако кача килограми - ще се напълни и бюста още  newsm78;

поне при мен, а и при доста жени загубата на мастно съдържимо се изпомпва и от там  Tired

Общи условия

Активация на акаунт