Див Ямс и нарушен хормонален баланс

  • 106 774
  • 114
  •   2
Отговори
# 30
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Момичета, някой пил ли е див ямс заедно с витекс? Дали могат да се пият заедно?

# 31
  • Мнения: 26
Ето че и аз проявих интерес към този див ямс!!! Simple Smile Чета в една друга темичка , че вече има мами, които са го пили преди да забременеят и вследствие на него се е получило. Ако има момичета , които вече са го приемали да пишат, че да се осведомим и ние , които не го пием все още/защото честно казано малко ме е страх да го започна/!!! И имам един много важен въпрос - в темичката пише, че се пие 14 дни преди МЦ или 5 дни след....а на тези, които не им е идвало от 3 месеца!!!???!!! Момичета помагайте, моля ви!  #Crazy

# 32
  • Варна
  • Мнения: 483
Сори, Нели, ама тия на които не им е идвало 3 месеца ходят на лекар и го питат него. Принципно той е хранителна добавка и не би трябвало да ти навреди, но все пак в твоя случай аз не бих рискувала без да се съветвам с лекар. Особено ако за това закъснение пиеш нещо друго.

# 33
  • Мнения: 16
3 месеца наистина си е доста време и е силно препоръчително да се отиде на лекар...

# 34
  • Мнения: 1
Здравейте! По темата за дивия ямс на капсули. Пия вече втора опаковка А ефекта от него е просто поразителен...!!!!!! изписа ми го гинеколога за хормонален дисбаланс и още след 10 дни си възвърнах старите килограми !!!! в перфектна форма съм!! действа и подмладяващо относно кожа коса и нокти! пробвах сумати диети и неможах да стана 57кг. А сега с дивия ямс съм точно толкова вече втори месец ги задържам!!!! супер добавка е !!!

# 35
  • Мнения: 4 070
Здравейте! По темата за дивия ямс на капсули. Пия вече втора опаковка А ефекта от него е просто поразителен...!!!!!! изписа ми го гинеколога за хормонален дисбаланс и още след 10 дни си възвърнах старите килограми !!!! в перфектна форма съм!! действа и подмладяващо относно кожа коса и нокти! пробвах сумати диети и неможах да стана 57кг. А сега с дивия ямс съм точно толкова вече втори месец ги задържам!!!! супер добавка е !!!
Брех аз не бях забелязала на килограмите да ми влияе  newsm78

# 36
  • Мнения: 16
И при мен имаше влияние в килограмите към намаляване. Не някакво драстично - 2-3 кила (без да права упражнения или да прилагам диети).

# 37
  • Мнения: 1
здравейте момичета !по колко капсули див ямс се пие на ден....на едно място четох по 2-3 2 пъти дневно на друго два пъти по една капсула ?

# 38
  • Мнения: 4 070
здравейте момичета !по колко капсули див ямс се пие на ден....на едно място четох по 2-3 2 пъти дневно на друго два пъти по една капсула ?
На опаковката пише не повече от две на ден, аз спазвам това.

# 39
  • Мнения: 16
Аз пия по 2 на ден. Но предполагам, че е индивидуално за всеки организъм.
Не очаквай от 2-3 дни да има ефект, защото е с натрупване и при мен трябва да мине поне седмица след като започна приема, за да има резултат.

# 40
  • Мнения: 4 070
Аз пия по 2 на ден. Но предполагам, че е индивидуално за всеки организъм.
Не очаквай от 2-3 дни да има ефект, защото е с натрупване и при мен трябва да мине поне седмица след като започна приема, за да има резултат.
Ами то зависи от проблема, при мен предния път минаха около 40 дни, после след цикъла на втория месец вече имаше ефект. А сега явно съм се дисхармонирала повече, понеже скоро ще изпия опаковката, а чак сега усещам ефекта.

# 41
  • Мнения: 67
Здравейте и от мен. Пия див ям вече почти година. В началото на втория месец усетих промяната. Регулира ми цикъла, без силните болки. Регулира ми апетита и теглото. По принцип цял живот съм била на подхранваща диета, без да мога да докарам нужните килограми. Сега напълнях около 5 кг., чувствам се отлично и при това без да се храня толкова често, колкото преди. След като го приемах около 9 месеца, реших да го сменя малко с други подобни препарати. Започнах да пия мака на прах, но се оказа, че организма ми не може да я приема/или аз нещо не правя както трябва/. После си взех друга хранителна добавка, но не усетих никакъв ефект от нея, затова отново започнах дивия ям и повече няма да го сменям изобщо. Четох някъде, че трябва да се правят и почивки на определен период от време. Някой знае ли нещо за това?

# 42
  • София
  • Мнения: 35 811
случайно преминаваща
На 6 месеца прави почивка поне 1 месец

# 43
  • Мнения: 67
Благодаря ти Денис, ще го запомня.  bouquet
Някоя от вас пила ли е див ямс, заедно с мака?

# 44
  • Мнения: 8
Здравейте!Някой пил ли е Див ямс и да се е мазал с крема Муун Райз!Аз сега се мажа с крема ,но бих искала да взема и Див ямс на капсули ,на 42 години се опитвам да предотвратя все още менопауза.

Общи условия

Активация на акаунт