Жената ЛЪВ - 47

  • 15 512
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 668
Лелееее, Пол, много гадно дайте и Арника за цицините.
Благодаря ви за подкрепата.   Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Кипре, ми и аз там обикновено чакам, ако не си ходя пеш, де...та напрово една форумска срещичка в 5 на въртележката..хихиии  Hug

Последна редакция: сб, 26 фев 2011, 21:58 от *Бенджи*

# 17
  • Мнения: 2 274
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за Даянка
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за Вики

 Ние уж сме добре. Всички у дома са болни, но аз се опитвам да се държа. Вали си купи сноуборд и въпреки, че е болен тази вечер ще ходи с колеги да се пускат на нощна писта на Витоша. Само се моля да се прибере без тежки контузии  Praynig.
  Вили беше на олимпиадата по математика в събота и сега чакаме резултатите.
  В понеделник учих една дружка как се правят еклери, а вечерта мъжът и не повярвал, че са домашни, а не купени  Laughing. Изобщо пожънали небивал успех. Сега чакам да ме покани и да ми демонстрира как ги прави съвсем сама  Grinning.
  Английският върви с пълна сила. Аз и още една мацка сме най-добрите в курса /нямаме по-малко от 90% на тестовете/. Учителят казва, че сме си дишали във вртатовете. Веднъж едната има най-добър резултат в групата, другият път другата. Снощи Дан ме изкара пред дъската да разказвам откъс от една книга, която ни беше дал да четем. Доста ми беше конфузно.
   Това е в общи линии. Чета ви редовно, ама нещо хич не ми се пише. Нещо ми омръзна само онлайн общуването. Софиянкииииииии, йедна среща на живо в скоро време???? Знам, че всички много сте се разработили, ама ако може в една съботна вечер да се видим, ще е чудно!
  Хубав ден на всички!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 154
Кръшни някой ден по-рано от работа и ще се видим  Mr. Green. Щото аз обикновено и по-рано си тръгвам, защото взимам малката от уч-ще, ама във вторник и четвъртък е хористка и тръгвам към 5.

# 19
  • Мнения: 5 001
Ехооо  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Да сА обадя,че мърдам.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Болничките да оздравяват бързо! Hug

# 20
  • Мнения: 2 274
Мацкииииии, каква беше рецептата за бирения сироп за кашлица?

# 21
  • Мнения: 668
Рени, ей тук е писала Спонджи за бирата.
Вени, направи ли файла с бабините илачи?  Blush Ако искаш дай да го сложа на 1 стр.

# 22
  • Мнения: 5 001
Мацкииииии, каква беше рецептата за бирения сироп за кашлица?


И аз имам едно дет е за кашлица и се прави с бира....

Една бира,едно пакетче небетшекер,7-8 счупени ореха с черупките,1 глава лук с обелките.Вари се докато бирата остане наполовина.Прецежда се.После се пие при всеки позив за кашляне....

# 23
  • София
  • Мнения: 6 210
Ками, ето го линкът https://docs.google.com/document/d/137PyP7g6UCi91G3_ht8NuJhytEuh … authkey=COO9pdkK#, но признавам, че не съм го допълвала много. Бенджи ми прати доста неща, ще трябва да ги копирам на всяка цена, че са ценни.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Вени, малко ги пооправи, че и аз съм ги копвала почти едно към едно от темата за народна медицина и съм пробвала повечето, де... Wink

# 25
  • Мнения: 339
Минавам да се запиша само.  Flutter
Пък и няма с какво да се похваля.  Thinking
На всички болнички по-бързо оздравяване, а на мамите им повече сили.  Hug

# 26
  • Мнения: 156
Здравейте мили моми ненагледни! Grinning
Довлякох се и аз най-сетне Whistling
Ками, всичко ще бъде наред! Точно ти си причината да се реши проблема, така че да не чувам приказки, като вина и други подобни Naughty Ще се оправи детенце Hug А, и благодарско за темичката  bouquet Laughing
Стеф, да сЪ взимаш У рЪце и да оздравяваш!
Ренка, и вие, бре, душа! Кво сте се натръшкали всичките! Да си питала дали може? Не съм разрешила Naughty
Рейски, Полинко, аз докат' се разпиша вие ще се приберете Laughing Ама нищо! Радвам се, че си иакарвате добре и ви чакаме да се приберете и да направите подробен преразказ с картинки Laughing Ние ще оценяваме Whistling
Мастерче, радвам се да те "видя"! Как е половинчо? Успех с концерта! Пък ни информирай от време на време де Wink
Гудзи, и ти си се появила Hug
Джулко, как штЪ забраИм, бре?! Чакаме те нал' си знаеш! Hug
Аз се затрих щото търча да готвя  и чистя на нашите, готвя  и чистя у нас, на работата само чистя Mr. Green  Хич не е добре татко... все едно не е бил в болница Rolling Eyes Не знам вече...
Отивам да готвя Whistling

# 27
  • Мнения: 156
МайкоУУУУУУУ!
Бива ли такива работи, бре! Никакви ви нЕма Shocked Ще взема да полегна Whistling...

# 28
  • Мнения: 668
МайкоУУУУУУУ!
Бива ли такива работи, бре! Никакви ви нЕма Shocked Ще взема да полегна Whistling...
И аз се чудя дали да не си полегна, че ме мъчи адско главоболие днес.  Tired

# 29
  • Мнения: 9 776
Eхо, прибрахме се. Hug Норчето пътуват още предполагам. У дома кучи студ, бррррр Mr. Green. Не че не се сетих да поръчам на нашите да стоплят, ама.....не им казах. Banghead Сега оправям багажи, пране. На всичкото отгоре преди да тръгнем в кухнята ми се развали чешмата и сега мъжа ми я разглоби, а ще я прави утре, защотоотиде на работа. ooooh! И се чудя как ще готвя. Излишно е да казвам, че няма нищо за ядене в къщи. Twisted Evil Пуснах един хляб, пък другото какво и как, идея нямам. newsm78 Без вода е кошмар. Вярно, по другите стаи и в банята има, но това постоянно притичване е кошмар Whistling. Пиша ви, а ръцете ми лед. Crazy Няма стопляне значи.
Изкарахме добре. Доволни сме. Даянка е ок, благодаря, че ни мислихте пак! Hug
Кипре, понеже питаше, на пистата падна. Караше ски. Но пък се научи детето. И на Норчето децата се научиха, че и тя, и мъжа и. Ние с моя не се престрашихме. Може би догодина. Вече сме малко по наясно кое как става. Ще пусна снимки по-късно. Чакам и тя да ми прати като се прибере. На прибиране минахме през Троянския манастир, а после те отидоха в един музей с препарирани животни, а ние си тръгнахме.
Засега е това. Ще посвърша малко работа и ще ви пиша пак. Hug

Тедко, Кам, полегнете, пък после ще си лафим. Hug

Общи условия

Активация на акаунт